Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. wyciełem tylko kata no i programik nieźle wyszło, seria elegancka
  2. co robiłeś przy aucie??
  3. to jest DOBRE :> :> http://www.sadistic.pl/straszny-wypadek-clarksona-vt40706.htm
  4. nie drapać się dziewczyny kolego tacin, rozumiem że masz jakieś uprawnienia do reprezentacji RS servce?? możesz napisać co wchodzi w "zestaw RS-owy" i co przy zakupie, zakładając że za cenę 23k, zostaje ściągnięte z tego auta??
  5. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    spadek obrotów na obrotomierzu jeśli chcesz sprawdzić czy spełnia swoje zadanie to jedź do zakładu gdzie robią klimatyzację to sprawdzą ci czy dobrze pompuje
  6. Kolor rzeczywiście robi robotę!!!! piękne auto
  7. poszukaj użytkownika co się nazywa SoMeS, on ma dłubnięte auta z automatem
  8. cały przód bez maski zeskakuje z tego auta w momencie kupna :> i pewnie jeszcze progi
  9. mech15 odpowiedział(a) na pakotomasz temat w Audi A4 B6
    w kluczyku do B6 nie ma takiego bolca do wyciągnięcia grota??
  10. Z tak wyrezanym N109 auto będzie chodziło normalnie, czy w trybie awaryjnym??
  11. jakby się postarał, to by przyrezał, ale jest to bez sensu
  12. AFN w A6, w Sharanie i chyba w fordzie galaxy miał fabryczne bonusy
  13. :polew:
  14. a to wszystko jasne, bo mi się twój temat wyświetlił w nieprzeczytanych po dodaniu twoich zdjęć :>[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 18:22_________________________________________________in good company
  15. :decayed: teraz używam takiego jak ten: http://moto.allegro.pl/item1027508247_prostownik_12v32a_rozruch_super_promocja.html ale gdybym miał sobie zakupić to pewnie wybrałbym ten: http://moto.allegro.pl/item1041845411_prostownik_samochodowy_telwin_t_charge_18_mikropro.html
  16. a nic zwidy mam nie przejmuj się pozdr
  17. poszukaj na forum, jest dużo info na ten temat, jest odpowiedni wątek o olejach do diesla gdzie możesz zadać swoje pytanie dodam tylko, że jest podwieszony pozdr
  18. możesz zrobić zdjęcie makro, bez żadnych kresek??
  19. możesz kupić impulsowy, podobno najlepszy taki szukaj na allegro jakichś modeli[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:42_________________________________________________tu masz odrobinę info: http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_ladowac_akumulator-t134040.0.html;new;topicseen#new
  20. ??
  21. no błędy jakieś masz na pewno zapisane
  22. poszukaj na forum, był już wątek o osłonie podszybia ta osłona silnika jest od PD, a ty masz AVG. Trzeba było by coś porzeźbić przy niej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.