Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehe, czytałem jego wypowiedź po wyściu, mówił, że chciał łyknąć Webbera, wcisnął gaz za głęboko i koła się ślizgnęły
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no teraz może być ciężej, bo dopiero co otworzyli[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:35_________________________________________________kubicę oglądaliście??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam ktoś jeszcze czeka na roberta?? :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:37_________________________________________________http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/REGION00/112643258
-
[B5 1Z] Element dolotu
- F1, Rajdy i Motorsport
fajny wyścig, alonso zaspał zaraz przed metą :doh1: z schumacherem to już się nie polubią :decayed:- [B6 AKE] Numer części dolnej osłony slnika i skrzyni
na allegro są też nieoryginalne osłony jeśli cię takie interesują- F1, Rajdy i Motorsport
da radę :good:- [B5 AKN] Czarna Audiczka
- [ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?
a twój brat nie jeździ czasem czarnym kombiakiem, z przyciemnionymi wszystkimi szybami oprócz czołowej?? widziałem coś takiego w RZ i powiem, ze nieźle to wygląda- [B5 AFN] Pompa się kończy (uszkodzona sekcja)? Proszę o ocenę logów
możesz podrzucić ten adres i tel do Nadarzyna??- [B5 1Z] moja audiolka
tu se rozszyfrujesz co poniektóre: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html- [B5 1Z] moja audiolka
to:) http://www.eupload.pl/files/1UG0JKEQ/WAUZZZ8DZSA082331.pdf- Strefa Śmiechu
miałem to wrzucić do działu chiptuning, ale co tam: http://www.sadistic.pl/uwazaj-jak-chodzisz-vt38908.htm[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________i jeszcze takie: http://www.sadistic.pl/najlepsze-solo-gra-sie-zawsze-na-dachu-vt38861.htm- [ALL B6] Potrzebuje numeru części.
??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara bulik[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:38_________________________________________________narka koledzy tu coś na dobranoc: http://www.sadistic.pl/przestrasz-swoje-dziecko-vt38797.htm- Strefa Śmiechu
miazga :polew: http://www.sadistic.pl/przestrasz-swoje-dziecko-vt38797.htm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
syto :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O nieeeee :decayed: :laghing2: :laghing2:- [ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
jaro4444 ogarnął ten temat-poczytaj na 9 stronie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_koncepcja_na_dlubniecie_parcha-t38351.120.html- [B5 1Z] moja audiolka
podaj twój vin to ci powiem z czym twoje auto wyjechało z fabryki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jest menda jedna... :disgust: ku***a... że się tak wyrażę... co za kapuś nie biorę jej na imprezy :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry, dobry- [B5 1Z] moja audiolka
Bartku interesuje cię lista wyposażenia twojego auta??- [B5 1Z] moja audiolka
a nie wiem ile ma tamto, nigdy tam nie byłem, tu mi dobrze rezaj audiczke pozdr- [B5 1Z] moja audiolka
to drugie forum nie ma zbyt dużo fanów na tym forum naklejek zaraz ci poszukam[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 17:12_________________________________________________1Z to typ silnika, ja mam AFN, jak ktoś jest oblatany to wie, że 1Z to 90KM, a AFN to 110 KM idt, itp tu więcej: http://www.audiklub.org/silniki.html naklejki i inne tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/gadgety_klubowe-b113.0/ - F1, Rajdy i Motorsport