Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aha, no to jasna sprawa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:shocked: miron, ty ..... :baseball: nie zajarzyłem jak to przeczytałem pierwszy raz :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra, odpuszczam ale nie lubię, jak czytam sobie moje forum, poświęcam mu czas i coś mnie kur... omija - fruuuuuustracja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za każdym razem jak coś pisała był cyrk, to wiem, zrobiła ankietę była żenada, a czym zasłużyła na bana?? to tylko dla zaspokojenia mojej ciekawości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka pucek nieźle ci to wyszło!! chylę czoło pany, mam pytanie, była sobie RudiM, pisała czasem, było kupę śmiechu. Gdzieś wyczytałem, że dostała bana- za co??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam, witam :hi:
-
F1, Rajdy i Motorsport
oglądałem galerię Bahrainu na formula1.com i że tak powiem zdjęcie z ręcznikiem jakie doje...ali Robertowi mnie rozwaliło :D polecam też zdjęcie całej ekipy ferrari, po zwycięstwie (jedno z ostatnich)- albo to fotomontaż, albo massa to jeszcze dziecko, a alonso jest krłem :D http://www.formula1.com/gallery/race/2010/824/general/sunday.html
-
[B5 AJM] Siłownik lewych tylych drzwi przepuszcza powietrze i syczy podczas otwierania
Tak jak piszą koledzy, pewnie membrana ci puszcza. Ostatnio źle ją złożyłem i mi gwizdał zamek przy otwieraniu, zamykał długo. membrana jest pod tym białym wieczkiem z króćcem. Zanim cokolwiek kupisz wyciągnij tą membrankę, sprawdź w jakim jest stanie i złóż z powrotem. Kluczem to poprawnego złożenia jest ustawienie membrany w pozycji wciśniętej i potem nałożenie wieczka. Napisz czy ci się udało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest tylko w pokoju 25A PIĘTRO II 21A FILIP1001, FAZY, ŁEPSKI, ANDEGRAND + SZYMON 22A GUREGORU, TOMI1218, CZESTER + OLA 23A BULCZAS + MONIKA, KEŻOR, KĘDZIOR 24A DIMAN + KAŚKA 25A ANTONIO + MONIKA, LODÓWA + PATRYCJA 26A PATRIKOS + ANIA, MARCIN J + IWONKA 27A STANLEY + BASIA, MAXITO + KINGA 28A MIRON + DOROTA 29A GREGORY, PUCEK, KROLU, EGON47 30A SOKOLNH + EWELINA :polew: dobre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehehehe, ty to przeżyłeś tylko dzięki mięśniom karku mam dla was 2 filmiki: śmieszny: http://www.sadistic.pl/gwardzista-vt34244.htm tragiczny: http://www.sadistic.pl/heloool-chce-byc-jak-doda-vt34238.htm[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:31_________________________________________________ niestety - mogę ci ew. zamówić sztukę indywidualnie - tka jak za 1 razem ale będzie drożej o 30 zł chyba... OK, będę się odzywał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak czytam i czytam, dochodzę do wniosku że prezes śląskich to ma przejebane życie :decayed: krolu ja nie dałem rady z tym kablem, a miałem ochotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co to daje?? nabiera się jędrności??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to nie, przecież były disco zdjęcia zapodane na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcesz już swoją opchnąć?? smak jest na przyszłość, na razie zbieram info o różnych silnikach, akurat 3.0tdi, ma dobre opinie, potencjał, podatny na wirusa, no i dizel OLO_GDA co jakiś czas rozwija dział warsztat w kierunku tego motora, więc można coś się dowiedzieć co go boli, choć on ma już ten nowszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie żre tablety pod stołem strzykawki już nie ma gdzie wbić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
złapałem smaka, idę jeszcze poczytać o 3.0tdi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba że tak Wiem wiem w końcu "kto zabroni bogatemu" Guru, jakieś animozje?? :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie rozumiem - no właśnie ponoć LUK jest wadliwy już zatrybiłem [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________ a taka ci się marzyła??? tak pomyślałem, bo kiedyś wzdychałeś tu do białej RS6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a taka ci się marzyła???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najs miron- last tehnikal kłeszczyn: dwumasy luk i sachs są git, kto robił te wadliwe??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o kurde, to były jeszcze 2 wady?? idę szukać :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przynajmniej Ty czuwasz zaglądam tu kiedy tylko mam czas:wink4: co chwilę, ktoś tu przychodzi i odchodzi miron mam pytanie natury technicznej- chodzi mi o twoje wtryskiwacze, a właściwie o datę graniczną po której montowali już poprawione wtryskiwacze w 3.0TDI ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaka cisza?? :decayed: