Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. aha, no to jasna sprawa
  2. :shocked: miron, ty ..... :baseball: nie zajarzyłem jak to przeczytałem pierwszy raz :decayed:
  3. dobra, odpuszczam ale nie lubię, jak czytam sobie moje forum, poświęcam mu czas i coś mnie kur... omija - fruuuuuustracja
  4. za każdym razem jak coś pisała był cyrk, to wiem, zrobiła ankietę była żenada, a czym zasłużyła na bana?? to tylko dla zaspokojenia mojej ciekawości
  5. witka pucek nieźle ci to wyszło!! chylę czoło pany, mam pytanie, była sobie RudiM, pisała czasem, było kupę śmiechu. Gdzieś wyczytałem, że dostała bana- za co??
  6. oglądałem galerię Bahrainu na formula1.com i że tak powiem zdjęcie z ręcznikiem jakie doje...ali Robertowi mnie rozwaliło :D polecam też zdjęcie całej ekipy ferrari, po zwycięstwie (jedno z ostatnich)- albo to fotomontaż, albo massa to jeszcze dziecko, a alonso jest krłem :D http://www.formula1.com/gallery/race/2010/824/general/sunday.html
  7. Tak jak piszą koledzy, pewnie membrana ci puszcza. Ostatnio źle ją złożyłem i mi gwizdał zamek przy otwieraniu, zamykał długo. membrana jest pod tym białym wieczkiem z króćcem. Zanim cokolwiek kupisz wyciągnij tą membrankę, sprawdź w jakim jest stanie i złóż z powrotem. Kluczem to poprawnego złożenia jest ustawienie membrany w pozycji wciśniętej i potem nałożenie wieczka. Napisz czy ci się udało
  8. jest tylko w pokoju 25A PIĘTRO II 21A FILIP1001, FAZY, ŁEPSKI, ANDEGRAND + SZYMON 22A GUREGORU, TOMI1218, CZESTER + OLA 23A BULCZAS + MONIKA, KEŻOR, KĘDZIOR 24A DIMAN + KAŚKA 25A ANTONIO + MONIKA, LODÓWA + PATRYCJA 26A PATRIKOS + ANIA, MARCIN J + IWONKA 27A STANLEY + BASIA, MAXITO + KINGA 28A MIRON + DOROTA 29A GREGORY, PUCEK, KROLU, EGON47 30A SOKOLNH + EWELINA :polew: dobre
  9. hehehehehe, ty to przeżyłeś tylko dzięki mięśniom karku mam dla was 2 filmiki: śmieszny: http://www.sadistic.pl/gwardzista-vt34244.htm tragiczny: http://www.sadistic.pl/heloool-chce-byc-jak-doda-vt34238.htm[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:31_________________________________________________ niestety - mogę ci ew. zamówić sztukę indywidualnie - tka jak za 1 razem ale będzie drożej o 30 zł chyba... OK, będę się odzywał
  10. tak czytam i czytam, dochodzę do wniosku że prezes śląskich to ma przejebane życie :decayed: krolu ja nie dałem rady z tym kablem, a miałem ochotę
  11. a co to daje?? nabiera się jędrności??
  12. jak to nie, przecież były disco zdjęcia zapodane na forum
  13. chcesz już swoją opchnąć?? smak jest na przyszłość, na razie zbieram info o różnych silnikach, akurat 3.0tdi, ma dobre opinie, potencjał, podatny na wirusa, no i dizel OLO_GDA co jakiś czas rozwija dział warsztat w kierunku tego motora, więc można coś się dowiedzieć co go boli, choć on ma już ten nowszy
  14. Pewnie żre tablety pod stołem strzykawki już nie ma gdzie wbić
  15. złapałem smaka, idę jeszcze poczytać o 3.0tdi
  16. chyba że tak Wiem wiem w końcu "kto zabroni bogatemu" Guru, jakieś animozje?? :naughty:
  17. nie rozumiem - no właśnie ponoć LUK jest wadliwy już zatrybiłem [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________ a taka ci się marzyła??? tak pomyślałem, bo kiedyś wzdychałeś tu do białej RS6
  18. a taka ci się marzyła???
  19. najs miron- last tehnikal kłeszczyn: dwumasy luk i sachs są git, kto robił te wadliwe??
  20. o kurde, to były jeszcze 2 wady?? idę szukać :decayed:
  21. przynajmniej Ty czuwasz zaglądam tu kiedy tylko mam czas:wink4: co chwilę, ktoś tu przychodzi i odchodzi miron mam pytanie natury technicznej- chodzi mi o twoje wtryskiwacze, a właściwie o datę graniczną po której montowali już poprawione wtryskiwacze w 3.0TDI ??
  22. jaka cisza?? :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.