Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. mech15 odpowiedział(a) na Ronny temat w Audi A4 B5
    z tego co mi tu pokazuje, to ok. 20 zł w ASO, spisz numer i zadzwoń z zapytaniem pozdr
  2. klikasz na dole, albo na górze w czarnym pasku "ODPOWIEDZ", i wchodzisz do rozbudowanego edytora, nad polem tekstowym masz przycisk dodaj zdjęcie
  3. OT: jak wygląda u wulkanizatora sprawdzanie, czy felgi są proste??
  4. daj znać za jakiś czas. w twoim wątku jak ci wychodzi spalanie. Dzięki i pozdr
  5. dodałeś sobie roboty kolego, ja go wydarłem bez ruszania czegokolwiek przy szybie. Wypiąłem wszystkie cięgna, wtyczka, 2 śróby torx i po delikatnym obróceniu znalazł się na moim stole- fotka jest dowodem , szyby nie trzeba ruszać pozdr
  6. zrobienie tych złączek do węży zlecałeś komuś, czy sam w domowych warunkach da radę?? I jeszcze: łapy tej chłodniczki są przystosowane do takiego wygięcia, czy nie??
  7. tzn, cały zestaw: 4 listwy, te malutkie dokładki na błotniki z przodu i spinki??
  8. co Gówno niech lekko zaschnie, a potem spoleruj miękką ściereczką :decayed: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:22_________________________________________________
  9. webasto podgrzewa i przepompowuje ci płyn chłodzący, i jeżeli masz jakiś wyciek z nagrzewnicy a płyn sam z siebie śmierdzi, to może tak być, ale wg mnie mało prowdopodobne. Spaliny z webasta może jakoś zasysa do środka?? w serwisie klimy można wykonać ozonowanie kanałów wentylacyjnych, albo odgrzybić na własną rękę
  10. podstawkę po prostu wkręca się w miejsce filtra, a dopiero potem filtr??
  11. lapek daj znać za jakiś czas ile ropy ci bierze, bardzo mnie to interesuje. pozdr
  12. to R36 też jest na 4 łapy?? diman chyba musisz zakupić jakiś aerozol do usuwania smoły i owadów z auta, pomoże ci
  13. ile za wszystko? zrób tu rozpiske numerów jak wszystko przyjdzie
  14. jak ktoś ma foto z podpromia to wrzucać
  15. w którym miejscu jest dysza rozprężna i kiedy należy ją wymienić??
  16. podłączę się pod wątek dobra, sytuacja jest taka, że klima działa, chłodzi ładnie, ale zauważyłem, że po włączeniu słychać świerszcze spod maski. Wcześniej tego nie było, klima nie była serwisowana co najmniej od roku, tyle mam auto. Rozumiem, że muszę jak najszybciej skoczyć do serwisu i szukać dziury w układzie którą sp***rza olej?? Poza osuszaczem, coś jeszcze wymienia się przy takim przeglądzie klimy??
  17. Spoko, Tygrysiczka planuje zorganizować coś na swojej działce, także śledź wątek
  18. Mirek, fotki z grześkowego rusztu są kuszące, co nie?? :kox:
  19. kur.., nie doszło do mnie żadne powiadomienie, że coś piszecie :kwasny: widzę imprezka się udała, zaraz zabieram się za przeglądanie zdjęć, miron daj namiary na twój wątek, gdzie krolu wklejał foty. aaaaa, i jakiś kolega was namierzył: http://www.a4-klub.pl/smf/14_mili_kamien_slaski-t130756.0.html;new;topicseen#new
  20. No nieźle dziś było: A z sesyjki to mi wyszło tak: :kox: :kox: Karkówka trochę ciężkostrawna :decayed:
  21. ale syf, nie doczekałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.