Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AFN] Osłona od silnika
z tego co mi tu pokazuje, to ok. 20 zł w ASO, spisz numer i zadzwoń z zapytaniem pozdr
-
[B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
felgi :good:
-
[ALL] Jakie felgi
klikasz na dole, albo na górze w czarnym pasku "ODPOWIEDZ", i wchodzisz do rozbudowanego edytora, nad polem tekstowym masz przycisk dodaj zdjęcie
-
[ALL B6] Wibracje na kierownicy przy 80-120km/h
OT: jak wygląda u wulkanizatora sprawdzanie, czy felgi są proste??
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
daj znać za jakiś czas. w twoim wątku jak ci wychodzi spalanie. Dzięki i pozdr
-
[B5 AJM] Siłownik lewych tylych drzwi przepuszcza powietrze i syczy podczas otwierania
dodałeś sobie roboty kolego, ja go wydarłem bez ruszania czegokolwiek przy szybie. Wypiąłem wszystkie cięgna, wtyczka, 2 śróby torx i po delikatnym obróceniu znalazł się na moim stole- fotka jest dowodem , szyby nie trzeba ruszać pozdr
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
zrobienie tych złączek do węży zlecałeś komuś, czy sam w domowych warunkach da radę?? I jeszcze: łapy tej chłodniczki są przystosowane do takiego wygięcia, czy nie??
-
[ALL B5] Rdzawe zacieki przy dolnych listwach drzwi
tzn, cały zestaw: 4 listwy, te malutkie dokładki na błotniki z przodu i spinki??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Gówno niech lekko zaschnie, a potem spoleruj miękką ściereczką :decayed: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:22_________________________________________________
-
[Porsche Cayenne] Webasto / klima - przykry zapach
webasto podgrzewa i przepompowuje ci płyn chłodzący, i jeżeli masz jakiś wyciek z nagrzewnicy a płyn sam z siebie śmierdzi, to może tak być, ale wg mnie mało prowdopodobne. Spaliny z webasta może jakoś zasysa do środka?? w serwisie klimy można wykonać ozonowanie kanałów wentylacyjnych, albo odgrzybić na własną rękę
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
podstawkę po prostu wkręca się w miejsce filtra, a dopiero potem filtr??
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
lapek daj znać za jakiś czas ile ropy ci bierze, bardzo mnie to interesuje. pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to R36 też jest na 4 łapy?? diman chyba musisz zakupić jakiś aerozol do usuwania smoły i owadów z auta, pomoże ci
-
[ALL B5] Rdzawe zacieki przy dolnych listwach drzwi
ile za wszystko? zrób tu rozpiske numerów jak wszystko przyjdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak ktoś ma foto z podpromia to wrzucać
-
[B5 AFN] Zatarta sprężarka
w którym miejscu jest dysza rozprężna i kiedy należy ją wymienić??
-
[B7 BLB] Dziwny dźwięk po włączeniu "auto"
podłączę się pod wątek dobra, sytuacja jest taka, że klima działa, chłodzi ładnie, ale zauważyłem, że po włączeniu słychać świerszcze spod maski. Wcześniej tego nie było, klima nie była serwisowana co najmniej od roku, tyle mam auto. Rozumiem, że muszę jak najszybciej skoczyć do serwisu i szukać dziury w układzie którą sp***rza olej?? Poza osuszaczem, coś jeszcze wymienia się przy takim przeglądzie klimy??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spoko, Tygrysiczka planuje zorganizować coś na swojej działce, także śledź wątek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mirek, fotki z grześkowego rusztu są kuszące, co nie?? :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema sosnowiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kur.., nie doszło do mnie żadne powiadomienie, że coś piszecie :kwasny: widzę imprezka się udała, zaraz zabieram się za przeglądanie zdjęć, miron daj namiary na twój wątek, gdzie krolu wklejał foty. aaaaa, i jakiś kolega was namierzył: http://www.a4-klub.pl/smf/14_mili_kamien_slaski-t130756.0.html;new;topicseen#new- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No nieźle dziś było: A z sesyjki to mi wyszło tak: :kox: :kox: Karkówka trochę ciężkostrawna :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pogoda piękna- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ale syf, nie doczekałem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE