Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam Guru u was?? słyszałem że białego gó...a trochę u was spadło u mnie też :angry: a co to za komin Pucek pokazywał? to jest jakieś muzeum/skansen w kopalni??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam, witam dziś w RZ widziałem identyczne RS4 jak w podwieszonym poście- mniam mniam :decayed: krolu, ściągasz jeszcze te kable, bo widziałem że ktoś ci uje..ał wątek???
-
Spryskiwacze mgiełkowe
a możesz opisać te zdjęcia, albo fotkę tych dysz w większym zbliżeniu??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, co tam słychać pijaki??
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
wg mnie, za mały wlot powietrza na icka, ale lampka ogólnie ładnie się prezentuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
karwa, pada deszcz
-
F1, Rajdy i Motorsport
jeb...y Sutil
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Bienias to cienias. Brak mu serca.Już z Parisem było widać. Miał gościa na widelcu od połowy walki, a nie mógł go skończyć, choć ten się już słaniał na nogach. no z Parisem to ewidentnie było widać, że brakuje mu ciosu do wykończenia, wytrwały jest ale, ile można takie ciosy przyjmować :sick3: kwiecień ładnie się zapowiada :> :>
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać czy to box czy chiptuning
http://www.tuneline.at/
-
Pomoc w "Posadź drzewo" - klik w link
zlane :> :>
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
widzieliście wczoraj walkę bieniasa?? miałem nadzieję, ale wyszła kupa jednak ten angol za silny był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, jeśli jeszcze się wahasz co do tego interesu to mam dla ciebie filmik motywacyjny :decayed: STUDIA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron ty handlujesz meblami, masz jakieś łóżka, sofy albo wypoczynki w ofercie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
60 str nadrobiłem :> 3k ładnie wygląda tylko 1 weekend, ale widzę że nie marnujecie czasu: imprezy, pościgi, nowe fele, nowe avatary :decayed: ja bym się bał mirona autem jechać, jak on tak musi namawiać na przejażdżkę to tam musi być jakiś feler!! i później trza będzie płacić :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:decayed: :gwizdanie: :> brudas!! :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam koledzy nie ma czasu nic napisać , w żałobie jestem... ;( ;( tyle rzeczy do czytania na forum, ale niestety jutro wyjeżdżam do stolycy popracować, jakiś czas nie będę miał dostępu do forum ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no!
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
stare sprężyny też bez ściągacza zdarłeś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fura odkurzona, umyta, nawoskowana, wypolerowana, felgi wyczyszczone- wygląda mam za***iste auto :> :> RS6 ABT :kox: 12 s. -200km/h widzieliście ten symulator?? http://www.a4-klub.pl/smf/youtube_filmy_warte_obejrzenia-t57823.0.html;new;topicseen#new
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka fure trza umyć Sky: http://www.sadistic.pl/base-jumping-vt33033.htm
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/symulator-vt33083.htm[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 10:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wypadek-podczas-kontroli-vt33074.htm[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 10:33_________________________________________________a to jest RODZYNEK!!!!! http://www.sadistic.pl/najszybsi-vt33044.htm
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/po-co-facetowi-wlosy-na-klacie-vt33079.htm
-
[B5 AFN] Pompka działa połowicznie
Nie ma czegoś takiego jak osobne otwieranie klapki paliwa i drzwi. Wszystko zamyka się i otwiera razem