Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 1Z] moja audiolka
?? :mysli:
-
[ALL B6] Spalanie powyżej normy i branie oleju
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_zapalajaca_sie_kontrolka_poziomu_oleju-t72049.0.html
-
[B5 1Z] moja audiolka
dobrze, bo wygodne ale niedobrze bo trzeba trochę uważać na nierównej drodze, jedź na stację diagnostyczną i poproś żeby ci sprawdzili przednie zawieszenie na szarpakach i będziesz wiedział które wahacze mają luzy i które wymienić, jeśli jeden ci padł i nie wymienisz to reszta też szybko pójdzie ;( poszukaj na forum działu z rabatami i promocjami i tam znajdziesz tanio części i oleje dalej masz zły silnik w profilu
-
[B5 1Z] moja audiolka
RWD, to na tył, jak w BMW FWD to przednie koła ci ciągną QUATTRO na 4 łapy ci zabiera nadwozie dobrze wpisałeś :decayed:
-
[B5 1Z] moja audiolka
wejdź sobie w swój profil i przy okazji zmień rodzaj napędu, szyber na plus
-
[ALL B5] Złe wskazanie paliwa
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html może to ci pomoże
-
[ALL] Pytanie o dekielki
no fakt http://moto.allegro.pl/item1018805445_audi_a4_s_line_8po_601_165_g.html dla potomnych:
-
[INNE] Centralny zamek, potrzebna pomoc B4
a w vectrze masz pneumatyczną instalację centralnego zamka??
-
[ALL] Pytanie o dekielki
chyba czegoś ci brakuje w tym dekielku
-
[ALL B5] 1,9
poza tym wokół radia, to malina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe taka tam gangsterka no właśnie widziałem jak wymuszasz zniżki u Czestra respect :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wygląda jak lokalne porachunki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kędzior Ci powiedział ? ;( ;( ??
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
kowi, a orientowałeś się jaka była by cena przeglądu takiej 11stki w serwisie Boscha?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B6 AVF] Problem z odpalaniem po 3 dniach
poszukaj tematów o problemach z niedopływającym paliwem- [B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
sory, źle to napisałem. Czy zawieszenie w B5 i B6 są takie same jeśli chodzi o konstrukcję i zasadę działania, a nie o to czy są zrobione z dokładnie tych samych elementów??- [B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
przednie zawieszenie w B5 i B6 jest identyczne??- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:kox: :kox: nieźle to nakreśliłeś, z Povetkinem byłoby interesująco- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
czytałem, że Kliczko się nie skusi, bo za mało kasy od HBO. a Haye będzie unikał raczej Tak czy inaczej na październik hala w Newark zabookowana- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
najs bardzo szybka walka, tempo narzucili niezłe[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________Holyfield następnym rywalem dla Adamka??- [ALL B7] Chlapacz/dokładka nadkola przed przednim kołem
dodaj sobie rocznik w profilu, to następnym razem będzie łatwiej. pozdr- [B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
o ile większe?- [ALL B7] Chlapacz/dokładka nadkola przed przednim kołem
ale w tym linku co podałeś jest do B5, a kolega ma B7:- [B5 AJM] Siłownik lewych tylych drzwi przepuszcza powietrze i syczy podczas otwierania
e tam, grunt, że centralny ci śmiga :good: - [B6 AVF] Problem z odpalaniem po 3 dniach