Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka Chciałbyś co Długie cytowanie można przyjąć od np 8 cytatów a nie jak zacytuję 4 [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:59_________________________________________________Ps. Tutaj pisze się "chOOOOja" chOOOOja napisałeś w 00:00 godzinie-prawdziwy audi fan dobrze, że co poniektórym przycinało dziś forum bo bym odpuścił nadrabianie tego spamu co to za ludzie??
-
IO 2010 Vancouver
fragment wywiadu z Kowalczyk po zdobyciu brązu w mieszanym: Spodziewała się pani, że Marit Bjoergen zdobędzie tu dwa złote medale? - Tak. Z Turynu wyjeżdżała z wielkim płaczem, bardzo zawiedziona. Ja mówiłam, że Marit wróci i wróciła. Znowu pani przegrała z zawodniczką chorą na astmę. - No tak. Muszę się z tym pogodzić, że ona jest bardzo chora. Nie wygląda mi na taką, ale jest. Trochę przykro, samemu będąc zdrowym i silnym, przegrać z chorym. Już po sprincie myślałam sobie "cholera, z taką chorą przegrać". Ale gratulowałam jej szczerze. Po tych biegach chyba muszę powiedzieć swojemu doktorowi, że musimy u mnie znaleźć jaką astmę. Z pierwszej szóstki tylko ja jestem zdrowa... Trzeba więc się zastanowić nad chorobą. Co im wolno, czego pani nie wolno? - Przyjmować sterydy przed startem, które rozszerzają pęcherzyki płucne. Chyba nie muszę tłumaczyć, co w naszej dyscyplinie oznacza więcej powietrza w płucach [oznacza lepsze dotlenienie krwi. Mięśnie pracują, nie zakwaszają się - red.].[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 17:53_________________________________________________ Sikora 11. ladnie ale celownik powinien sobie nastroić. mi też spodobał się ten wywiad-fajnie i z dystansem żartuje o tym, że zastanowi się nad chorobą...
-
[ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
W Irlandii też nie najlepsze drogi mają i wąskie, szczególnie te boczne. Ekspresowe OK. tu się nie zgodzę, jedyne co uprzykrza życie to progi zwalniające-dużo a żeby dobrze doświadczyć dziur to do Burren trzeba jechać, albo jakieś totalne boczne. Normalnie się jeździ OK!!
-
IO 2010 Vancouver
nic nie pisze, bo zaciska zęby z bólu, więc chyba będzie OK :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 00:04_________________________________________________ no nawijają o tym wszędzie, i wszędzie w odpowiedzi najeżdżają na Norweżki że na sterydach jadą cały czas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:sick3: :sick3: Ty tam spac idz w swoim REKARO wiedzę, że ci zal d*pę ściska ze nie masz takiego ja mam lepsze i nawet x2 [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:48_________________________________________________własnie do mnie leca one z RS4 B8 S-line Recaro Skóra z różowej pantery a nie z cabrio?? :polew: :polew:
-
IO 2010 Vancouver
oj Wihajster, ty i te twoje kości :kox: :kox:
-
IO 2010 Vancouver
na próbnych, czy tam rozgrzewce, specjalnie dla ammana obniżyli belkę startową, a ten i tak powyżej 140 m!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To juz to lepsze Bardzo odważny skok do basenu (full version) nie wierzę w to!!! :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to trzeba zobaczyć http://www.sadistic.pl/wielka-wodna-zjezdzalnia-vt31996.htm
-
[B6 AVF] Moja czwóreczka (nowe fotki)
nie wczytuje twoich zdjęć :/
-
Spoty Katowice i okolice
o kórwa, nie wydole :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B5 AFN] Prosze o podanie nr. katalogowego przepływomierza do AFN PASSAT 1,9Tdi
074 906 461
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky, mam mam dla ciebie coś nowego: http://www.moto.allegro.pl/item930393857_audi_a4_avant_3_0tdi_quattro_po_oplatach_okazja.html
-
[ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 10:34_________________________________________________No i to co najpiękniejsze w tym samochodzie to filtr cząstek stałych lepiej żeby się nie zepsuł bo nie wiem ile to by kosztowało To kosztuje ok 8000zł, kolega ma ten problem w AUDI A6 2.0TDI 140KM 2006R, czyszcsenie w serwisie kosztowalo go 1500zł pojeździł 5 miesiecy i problem powrocil, i teraz nie wie co z tym problemem zrobic, bo ten filtr to prawie 10 proc. wartosci auta- tragedia przeczytaj to co o DPF napisał wyżej Flaha i zaproponuj koledze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij kiedyś na spota ......... poznasz go od razu ........ bedzie w koszulce klubowej :gwizdanie: no na spocie, to każdy może mieć klubową koszulkę, łatwiej byłoby go rozpoznać w jakimś klubie :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy no a jak Mamusia mu zrobi Z resztą oddał już głos :gwizdanie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: sory, nie zaczaiłem za 1 razem, chyba dlatego, że nie znam go osobiście :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale opcja dla glutosława też jest Sky, gdzie ta opcja, bo nie widzę?? ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nastukaliście spamu w pogaduchach, miron, chyba nie znajdziesz sponsora :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ostatni
-
IO 2010 Vancouver
Kowalczyk to taki charpagan jak dla mnie, co lubi wykańczać rywalki mozolną robotą. Na tej pierwszej pętli to ładnie szła, strome podjazdy, i nie dała nikomu odejść. Zmiana stylu, bardziej płasko, zjazdy na których przewagę robiła Bjorgen. I to napięcie w oczekiwaniu na fotkę z mety :kox: :kox: :good: Czekam na 30 km
-
Spoty Katowice i okolice
ja robię 2 browce przed kompem później hehe ja już jestem po 2 :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 20:11_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/5205/280_km_h_na_liczniku_wariata_w_BMW_M3 heheh hehehe, hamowanie silnikiem :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
kórwa, h..e jak tak dalej pójdzie ty wypadam z polski (albo otwieram działalność ), W tym kraju nie da się normalnie żyć. Auto drogie, paliwo drogie, droga dziurawa i zakorkowana, że szlag trafia
-
Spoty Katowice i okolice
chyba ich pojebało!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: