Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. i jaki to jest kod??
  2. jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????
  3. totalna pomyłka, migająca kontrolka świec żarowych nigdy nie sygnalizuje uszkodzenia którejkolwiek świecy żarowej lub brak zasilania na świece, brak zapalenia się kontrolki świec żarowych przed uruchomieniem silnika oznacza, że sterownik silnika nie ma zasilania i silnika nie uruchomimy, najczęściej odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest przekaźnik zestyku "30" i o ile się nie mylę to w przypadku A4 ma on oznaczenie 214. Uszkodzenie bądź brak zasilania którejkolwiek świecy żarowej jest tylko zapisywane jako błąd w sterowniku silnika, który wyjdzie w trakcie diagnozy Vagiem ale kontrolka tej usterki nie sygnalizuje. to jak wytlumaczyć to co opisałem ? Kontrolka zaczeła migac podczas jazdy. po ponownym uruchomieniu silnika zgasła. Jestem świadkiem dwuch takich przypadków. jak to wytłumaczyć i jakie błędy pokazał vag??
  4. śniegu Ci u nas dostatek Mech - wiem, ze masz daleko i na piątkowego zlota pewnie nigdy nie wpadniesz ale może tutaj byś się załapał http://www.a4-klub.pl/smf/ii_urodziny_zlotow_slaskich_2010_lesna_polanaszymocice-t118160.0.html dzięki za zaproszenie-muszę skonsultować z 2 połową :> tylko dobrze negocjuj no i powiedz że u Nas się nie pije i jesteśmy mili Tak tak myslisz ze ktos to łyknie i nie tykamy żon/koleżanek kolegów :gwizdanie: noo to by mi do głowy nie przyszło ooooooo jak nie pijecie, to nie przyjeżdżam, moja też nie będzie chciała przyjechać Pucek, ty podobno dobierasz się do jakiejś panny, sfinalizujesz to do czerwca?? :naughty:
  5. śniegu Ci u nas dostatek Mech - wiem, ze masz daleko i na piątkowego zlota pewnie nigdy nie wpadniesz ale może tutaj byś się załapał http://www.a4-klub.pl/smf/ii_urodziny_zlotow_slaskich_2010_lesna_polanaszymocice-t118160.0.html dzięki za zaproszenie-muszę skonsultować z 2 połową :>
  6. u mnie masakra, na działce po dziadkach stała taka stara, dość spora stodoła, która wczoraj widowiskowo klęknęła. Sąsiedzi od razu mieli mokro w spodniach jak to zobaczyli i całe osiedle ściągało śnieg z dachów, dziś w ciągu dnia nawet +5
  7. witam koledzy kupa straszna z forum przez ostatnie dni-tak się wynudziłem macie śnieg hanysy??
  8. tym że często montowano w nich DPF, poza tym raczej szczegółami
  9. mech15 odpowiedział(a) na jarecki36 temat w Audi A4 B6/B7
    w kodach jest wyszczególnione jakie masz systemy zamontowane
  10. wayne gretzky odpalał
  11. endriuu, czym się różnią te trzy oponki: http://opony.pl/TiresList.aspx?sezon=2&rodzaj=1&rozmiar=116&producent=18&arg=0 ??
  12. to co tu musi się dziać co 1000 :kox: nara chłopy
  13. chyba chodziło mu o takie nasadki imbusa jak te SPLINE z twoich zdjęć
  14. 15 mieści się na stronce?? 9
  15. j**any, pozamiatał małysz dorzucił do pieca :kox: :jupi:
  16. no boję się tego frajera
  17. nie trać nadziei, tutaj na pewno jakiś B8użytkowik też zaglądnie
  18. myślę, że tu http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b8-b73.0/ możesz popytać użytkowników tych aut
  19. też liczę na GLOD
  20. no to lecę oglądać [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 18:50_________________________________________________ehehehehe TRZECI, ładnie leciał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.