Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Dzięki (nie zauważyłem tego wątku ) :> no szkoda chłopaka
  2. rozkład jazdy na dzisiaj: http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103449,7557603,Vancouver_2010__Dzien_pierwszy___rozklad.html
  3. brakuje jednego znaku w vinie
  4. hehehe nam nie trzeba 2 razy powtarzac tak trzymać ja też gaszę panowie, do jutro pozdr [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:30_________________________________________________ powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe narka nom juz myslalem ze sie rozmysliles _________ czyzby basia wstala :nabijasie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  5. wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie: mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać
  6. hahaha, z tymi twarzami to nie będę szalał. Nie wiem czy sledziliście dziś wątek Eleboraha (czy jakoś tak), co się działo jak chciał zażartować, masakra. nie jestem związany bliżej z żadną z pań , co kiedyś było-nie wnikajmy żonaty też nie jestem mam dopiero 25 lat oko bedziesz się musiał podzielić z kędziorem :polew: wreszcie skrzyżujecie miecze :polew: :polew:
  7. to musiało iskrzyć między wami ostro!!! tutaj coś jeszcze
  8. kędzior to jakaś sesyjka u ciebie na chacie była??
  9. no z tą mądrością to strzał w 10tke :> tutaj rodzynki z n-k http://naszedziewczyny.pl/
  10. ta środkowa jest szczególna, ma swój styl oko zapodał niezłą lufę
  11. tutaj macie koleżanki ode mnie:
  12. ten user zajebał tego avatara od usera GRYFII z bielskich
  13. wycierak w mesiu to bardzo przemyślana sprawa
  14. obserwuj, jak wszystko minie to git
  15. zboczeniec... :polew: :polew: i mówi to ten co ma na n-k konto do podglądania :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:41_________________________________________________ co taka nagła zmiana tematu?? która taka dusicielka-ta w środku??
  16. dobra panowie, pora odpowiednia, stanlej temacik zapodaje, jedziemy :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:30_________________________________________________z tej blondi to by coś wydusił...
  17. dzięki za info
  18. a Tygrysiczka-spamowiczka już tak często nie zagląda na forum?? :gwizdanie:
  19. no, ten koleś odjebał niezłą robotę[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 17:55_________________________________________________ :polew: to z zazdrości
  20. to jest jednorazowa akcja, czy będzie jeszcze można zakupić taki zegarek??
  21. jeszcze ci się nie znudził avatar??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.