Treść opublikowana przez mech15
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
zapodaj zdjęcia makro twojego zegarka
-
Spoty Katowice i okolice
hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija
-
Spoty Katowice i okolice
, śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tutaj tak poszperałem i w Gliwicach też macie okazały klub http://www.aeroklub.gliwice.pl/index.php działasz tam coś??
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
a dobrze dawkowałeś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
patyki tzn szybowce??
-
Spoty Katowice i okolice
witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno się wybiorę, bo od czasu do czasu chodzi mi to po głowie a w Rzeszowie nie ma sekcji spadochrnowej??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będzie coś takiego o webasto??
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
witam jak na '97 to kolorek ładnie się trzyma i ładnie utrzymane auto kiera+zegary + jakbyś mi poświecił gdzieś na drodze tymi lampami to bym się zdenerwował trochę takich samych felg szukam do swojego mi też nie domagał mi zamek-rozleciał się :/ 140 KM samym programem, ale warto zmienić turbo na AWX pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oo, to spoko kiedyś stąd dużo ludzi wyjeżdżało na śląsk-huta, kopalnie, zakłady włókiennicze, prawie tak jak teraz młodzi na wyspy jak się cieplej zrobi to możemy się spotować, może ja kiedyś zagoszczę w gliwicach :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale opuść ją do asfaltu, żeby to światło się rozlewało po nim jak płomienie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 ADR] Ustawienia awaryjne
po odczycie i analizie logów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie miałbym jak tego udowodnić niestety, ale na gugul erf Knurów wygląda przyzwoicie więc chętnie rozszerzę znajomości *google earth- [ALL] Kurier klubowy - czy jest tu taka instytucja ?
Gorzej jak te felgi nie trafią do Ciebie nie chcę nikogo urazić dokladnie a pozniej zale na forum w domyśle-podobna sytuacja miała już miejsce na forum??- [ALL] Kurier klubowy - czy jest tu taka instytucja ?
no ciekawy pomysł , listę zaufanych kurierów trzeba było by zrobić- [B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
tu możesz sobie doczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bre_jak_czesto_lac_uszlachetniacz_do_wtryskow_czyszczenia-t98081.0.html- A4 B6 Tomek [Rzeszow]
ładne auto!!!!! silnik+Q przemawiają do mnie najlepiej pomacamy na spocie- [ALL B7] SD Problem
http://pl.wikipedia.org/wiki/SDHC- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też, narta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie Pucka nie znam, od razu bym go poznał na tym filmiku z Rosji- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tutaj, albo na katowicach, ogólnie na śląsku to fajne chłopaki-bez podtekstów mam kilku znajomych z rybnika i okolic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no w rzeszowie cicho więc będę się starał być z wami na bieżąco dzięki za gościnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tego bym nie wydolił psychicznie[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:47_________________________________________________no nie było mnie przy tym lataniu, ale z waszych postów wynika ze mam czego żałować - [B5 ADR] Ustawienia awaryjne