Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Katowice i okolice
najlepiej jakbyś zakupił adapter na allegro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spróbuj napisać u niego w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/liqui_moly_oleje_dodatki_pelna_oferta_oficjalny_dystrybutor_max_rabaty-t92386.45.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahahaha :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to może nie jest wina oponki, tylko wzroku?? znam dobrego optyka na śląsku jeśli chcesz poprawić widoczność szczególików, ale wiesz cudotwórcą nie jest ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stopy to jeszcze OK, grunt żeby ptaka nie trzeba było szukać po omacku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś po tych pączkach źle się czuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B7] SD Problem
jak to nie: http://www.allegro.pl/19999_4096mb.html jakiś kingston powinien hulać u ciebie, może koledzy doradzą jakiej firmy mają- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no, ale Guregoru miał większego...... ...spojlera- [ALL B7] SD Problem
ja bym uderzał w jakieś markowe karty- [ALL B5] Problem z klaksonem
a może chodzi o te elementy na których trzyma się airbag?? w 80 to robiłem, ale tam nie było airbaga- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cosworth?? Raczej Kosiarz ten spojler to dobry uchwyt do pchania auta Ten spojler służył wiele razy jako barek Browara można było spokojnie postawić jak i rożne inne rzeczy na pewno książki mogłeś na nim ułożyć, bo półeczka jak się patrzy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś wieczór wspomnień?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cosworth?? Raczej Kosiarz ten spojler to dobry uchwyt do pchania auta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie widziałem to w strefie śmiechu, dobrze że nie .......- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cosworth?? chyba "kosfort" ma tak napisane na spojlerze? sory, nie zauważyłem...- Co sądzicie o ogrzewaniu mieszkania prądem???
takie ogrzewanie to masz przeważnie w kamienicach, a tam sufit wysoko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cosworth??- [ALL B5] Poszukiwanie fotek
centralny wycierak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
no chwilę mi zajęło przeglądnięcie tego, wypasiona 80tka, nakład pracy kox pozdr- Co sądzicie o ogrzewaniu mieszkania prądem???
mieszkałem na poddaszu w kamienicy z takim piecem, niestety w zimie było tak zimno, że trzeba było sobie pomagać olejowym grzejnikiem, rachunki były spore- [B5 AJM] Problem z centralnym zamkiem-po 15-stu min.samochod otwarty!!!
spróbuj odłączyć centralkę w bagażniku i zamknij drzwi ręcznie- [ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
"spuszczają" się zawsze równo na tą samą wysokość??- Spoty Katowice i okolice
postaram się regularnie, haha - [ALL B7] SD Problem