Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 ARG] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów :)
tutaj chyba kolega pisał o farbie, więc to chyba nic specjalnego
-
[ALL B5] Kostka ISO ,oraz głośniki w drzwiach.
były montowane chyba z 4 rodzaje stary typ, 4 ramienna taka jak w końcowej produkcji 80tki, 4 ramienna ładnie zaokrąglona taka sama jak wyżej tylko z multifunkcją 3 ramienna sportowa i chyba jeszcze 3 ramienna sline taka jak w A6 C4/5 możliwe, ze były jeszcze jakieś inne tutaj małe kompedium wiedzy na temat kierownic http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_kierownicy_ktora_pasuje-t114173.0.html;new;topicseen#new
-
[ALL B5] Rzuca tyłem po wymianie amorków na nowe
jak czytam coś takiego, to od razu przypominają mi się problemy z zaciskiem ham. w 80tce, może coś w tym kierunku podziałaj
-
[ALL B5] Kostka ISO ,oraz głośniki w drzwiach.
- [A3 8P] 1.9tdi + oszałamiające 105KM :P
ładne to drewno, takie oczojebne- [B5 AFN] Zapowietzona pompa paliwa
no i jak sobie z tym poradziłeś??- [B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
raczej tak- [ALL B5] Kostka ISO ,oraz głośniki w drzwiach.
jak jesteś nowy, to nie przepraszaj od razu i zaglądnij tu: http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_najlepszy_klub_samochodowy_roku-t114134.330.html co do audio to musisz cierpliwie, przeszukać forum, bo podobne tematy były i w nich pytaj kody wyposażenia możesz sobie sprawdzić tutaj: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html wrzuć vin to ci wkleję wyposażenie- [ALL B5] Mocowanie osłony silnika i skrzyni
kolego leć do InterCars, tam z plakatu sobie wybierzesz które spinki chcesz-takie jak oryginały, a tą metalową listwę w ASO nie powinna kosztować kosmosu- [ALL B7] Problem z otwarciem maski
kolego coś więcej na ten temat możesz napisać, jak otworzyłeś maskę wtedy??- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
nawet na takim zimnie sporo trzeba stać, żeby spadła do 70*C taka moja opinia- [ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
myślę, że przedstawienie przygód innych kolegów z policją będzie pouczające dla innych użytkowników i da im szansę na wyciągnięcie swoich wniosków, co do tego, jak wygląda praca policji, czego można od niej oczekiwać oraz czego się po niej spodziewać, widać że praca policji z różnych powodów baaaaardzo odbiega od oczekiwań obywateli, albo odwrotnie. Im więcej takich info tym wiedza obywateli będzie większa i łatwiej będzie można działać samemu, bo jak ktoś tu ładnie cytował łacińskie formułki - niewiedza szkodzi!!- [B6 AKE] Świecące się świece żarowe
jeśli kontrolka świec miga to trzeba podłączyć kompa i sprawdzić jakie błędy wyskoczyły- [ALL B5] Zmiana kierownicy. Która pasuje?
mam taką-1MR - Leather steering wheel, nie wiem z czego jest zrobiona ta po lewej- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
możliwe, ale mało prawdopodobne jeśli wtedy nawiew ci mocno chula, inaczej na 100% masz padnięty termostat- [ALL B5] Pioneer DEH P-7100BT lub DEH P-8100BT? Co o nich sądzicie?
Może popełniłeś Co do JVC to mam pewne uprzedzenie co do tej marki. Poza tym pioneer najbardziej odpowiada mi pod względem stylistyki, ponadto USB ma być na kablu, a CD pod panelem. klubowiczka Monika- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dobrze że nie byłem za***any ,bo by mnie konusy latarkami dziobali - pederaści :kox: sprzedam swoje miejsce :decayed: albo kupie metalowy pas cnoty... wedle życzenia: http://www.allegro.pl/item889547020_stalowy_meski_pas_cnoty_nowosc.html chyba, że preferujesz wesję backguard :polew:- [ALL B5] Zmiana kierownicy. Która pasuje?
dolne ramiona na tej po prawej są wyraźnie dłuższe- [B5 AFN] Wymiana(wykręcenie świec żarowych).
na zimnym też można spróbować, potrzebny klucz dyn., ale dałem radę bez, przeszukaj forum-jest dużo wskazówek co do odkręcania- [B5 AFN] Brak mocy. Proszę o podpowiedzi.
Czemu zimą częściej się ten problem pojawia? bo w zimie to PSJ każdy uprawia jeździłem długi czas niedogrzanym autem i palił dużo, nie pałowałem go, a w międzyczasie zapiekły się kierowniczki wcześniej było OK, wydaje mi się, że poza PSJ w zapieczeniu kierownic udział ma też zwiększona dawka paliwa- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wczoraj coś forum niedomagało??, czy to tyko tak u mnie??- Zima kontra nasze niunie:)
też tak mam, ale wydaje mi się że to opony oblepione w śniegu ślizgają się przy skręcie- Zima kontra nasze niunie:)
-19 z rana i od kopa, troszkę nim pobujało, ale dał radę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-20 i od kopa zapalił, kąt kulawy, ale nowe świece robią robotę- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
a w czym problem z takimi mocami ? bez problemu napędy wytrzymują a czy elementy napędu quattro montowanych w różnych modelach audi różnią się pomiędzy sobą wytrzymałością, czy we wszystkich modelach ta wytrzymałość jest podobna?? - [A3 8P] 1.9tdi + oszałamiające 105KM :P