Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. tutaj chyba kolega pisał o farbie, więc to chyba nic specjalnego
  2. były montowane chyba z 4 rodzaje stary typ, 4 ramienna taka jak w końcowej produkcji 80tki, 4 ramienna ładnie zaokrąglona taka sama jak wyżej tylko z multifunkcją 3 ramienna sportowa i chyba jeszcze 3 ramienna sline taka jak w A6 C4/5 możliwe, ze były jeszcze jakieś inne tutaj małe kompedium wiedzy na temat kierownic http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_kierownicy_ktora_pasuje-t114173.0.html;new;topicseen#new
  3. jak czytam coś takiego, to od razu przypominają mi się problemy z zaciskiem ham. w 80tce, może coś w tym kierunku podziałaj
  4. ładne to drewno, takie oczojebne
  5. no i jak sobie z tym poradziłeś??
  6. jak jesteś nowy, to nie przepraszaj od razu i zaglądnij tu: http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_najlepszy_klub_samochodowy_roku-t114134.330.html co do audio to musisz cierpliwie, przeszukać forum, bo podobne tematy były i w nich pytaj kody wyposażenia możesz sobie sprawdzić tutaj: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html wrzuć vin to ci wkleję wyposażenie
  7. kolego leć do InterCars, tam z plakatu sobie wybierzesz które spinki chcesz-takie jak oryginały, a tą metalową listwę w ASO nie powinna kosztować kosmosu
  8. kolego coś więcej na ten temat możesz napisać, jak otworzyłeś maskę wtedy??
  9. nawet na takim zimnie sporo trzeba stać, żeby spadła do 70*C taka moja opinia
  10. myślę, że przedstawienie przygód innych kolegów z policją będzie pouczające dla innych użytkowników i da im szansę na wyciągnięcie swoich wniosków, co do tego, jak wygląda praca policji, czego można od niej oczekiwać oraz czego się po niej spodziewać, widać że praca policji z różnych powodów baaaaardzo odbiega od oczekiwań obywateli, albo odwrotnie. Im więcej takich info tym wiedza obywateli będzie większa i łatwiej będzie można działać samemu, bo jak ktoś tu ładnie cytował łacińskie formułki - niewiedza szkodzi!!
  11. jeśli kontrolka świec miga to trzeba podłączyć kompa i sprawdzić jakie błędy wyskoczyły
  12. mam taką-1MR - Leather steering wheel, nie wiem z czego jest zrobiona ta po lewej
  13. możliwe, ale mało prawdopodobne jeśli wtedy nawiew ci mocno chula, inaczej na 100% masz padnięty termostat
  14. Może popełniłeś Co do JVC to mam pewne uprzedzenie co do tej marki. Poza tym pioneer najbardziej odpowiada mi pod względem stylistyki, ponadto USB ma być na kablu, a CD pod panelem. klubowiczka Monika
  15. dobrze że nie byłem za***any ,bo by mnie konusy latarkami dziobali - pederaści :kox: sprzedam swoje miejsce :decayed: albo kupie metalowy pas cnoty... wedle życzenia: http://www.allegro.pl/item889547020_stalowy_meski_pas_cnoty_nowosc.html chyba, że preferujesz wesję backguard :polew:
  16. dolne ramiona na tej po prawej są wyraźnie dłuższe
  17. na zimnym też można spróbować, potrzebny klucz dyn., ale dałem radę bez, przeszukaj forum-jest dużo wskazówek co do odkręcania
  18. Czemu zimą częściej się ten problem pojawia? bo w zimie to PSJ każdy uprawia jeździłem długi czas niedogrzanym autem i palił dużo, nie pałowałem go, a w międzyczasie zapiekły się kierowniczki wcześniej było OK, wydaje mi się, że poza PSJ w zapieczeniu kierownic udział ma też zwiększona dawka paliwa
  19. wczoraj coś forum niedomagało??, czy to tyko tak u mnie??
  20. też tak mam, ale wydaje mi się że to opony oblepione w śniegu ślizgają się przy skręcie
  21. -19 z rana i od kopa, troszkę nim pobujało, ale dał radę
  22. -20 i od kopa zapalił, kąt kulawy, ale nowe świece robią robotę
  23. a w czym problem z takimi mocami ? bez problemu napędy wytrzymują a czy elementy napędu quattro montowanych w różnych modelach audi różnią się pomiędzy sobą wytrzymałością, czy we wszystkich modelach ta wytrzymałość jest podobna??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.