Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. no sory, już w tym roku nic tu nie napisze jadę na bal, a Wam życzę miłej zabawy dzisiaj, wszystkiego dobrego w nowym roku oraz możliwości zasponsorowania mi kilku browarków i kiełbaski na planowanym grillu :decayed: narka
  2. bez przesady, 40 pln to chyba nie aż taki wydatek
  3. ale to jest na największego brudasa, a nie bałwana
  4. kup w aso i będziesz miał pewność
  5. wymontowanie i zamontowanie oraz regulacja naciągu paska zębatego, silnik wysokoprężny 1,9 dm3 75-110 KM wg sam naprawiam audi A4: jeszcze czytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45532.0.html;highlight=rozrz%C4%85d
  6. mam pytanie odnośnie przewodu zwrotnego, na rys. poniżej nr 15. Odkręciłem go i po ponownym przykręceniu kapie mi z niego soczyście. Jest on tak jakby złączony z kilku krótszych przewodów obejmami sprężynującymi. Kilka takich obejm od strony zbiorniczka, dalej w str maglownicy już ich nie ma. Czy wy też tak macie, czy po prostu poprzedni właściciel tak naprawił ten przewód?? poniżej zdjęcie tych opasek na przewodzie powrotnym: jak bezpiecznie je demontować i jakim przyrządem je prawidłowo zakładać??
  7. Gdzie?? W sumie 30km od Rzeszowa to chyba nie aż tak daleko... Komu drogo niech nie je Ja chce grylla!!!!!!!! akurat na 10 -ego zapowiadaja do -20 C to sie rozgrzejemy na koksowniku można coś uwędzić???
  8. seba, masz jakiś pomysł na ominięcie problemu podłogi w B5, czy chciałbyś żeby Q jeździło już w innej budzie??
  9. 2003 avant AWX, lista wyposażenia dłuuuuga, nie wiem jak skopiować
  10. sponsor się znalazł, to i wymagania doszły
  11. ale w B5 na 100% jest inna podłoga??
  12. ja pier....le , chyba źle zrozumiałaś sponsora na te grilowe kiełbaski, ja wtedy będę na pewno, a tak to trzeba się produkować na spocie, rozmawiać itd. :decayed:
  13. Czy regeneracja maglownic jaką przeprowadzają warsztaty polega głównie na wymianie tego zawora, czy coś jeszcze trzeba wymienić?? Możesz zaznaczyć na tym pierwszym zdjęciu z ptk 7 w którym miejscu zużywa się ten zawór??
  14. no niestety, tutaj nie tarmosimy
  15. Witam Mam garaż, niestety przy budowie nikt nie pomyślał o kanale. Posadzka gotowa wylana, więc trzeba będzie ją podkuć troszkę. Mam 4 auta do obsłużenia w tym dupowatego escorta gdzie filtr oleju można odkręcić tylko z pozycji kanału. Wymiary kanału to 6,3 m x 4 m, wjazd symetryczny 50 cm węższy z każdej strony od tych 4 m. Od czasu do czasu podczytuję muratora ale nie natknąłem się na pomocny artykulik. Zwracam się do was o pomoc i sugestie, co do sposobu budowy takiego kanału (z czego postawić ścianki, jak posadzkę i ściany zaizolować przed wilgocią) i co w nim zainstalować - słyszałem że można zatopić w ściankach szynę i na niej później przy różnych naprawach opierać podnośnik. Na pewno kilka osób pracuje w warsztatach więc profesjonalna rady chętnie rozważę. Z góry dzięki za sugestie. Pozdr
  16. Ja też odrobinkę, czyli sporo. Dziś rano zbiorniczek od wspomagania pusty
  17. jak dokładnie nazywa się ten płyn i czy to jest minerał, czy syntetyk? mam podobny przypadek , Kowi poradziłeś już coś na to??
  18. he he 3 jestem w PL (10 gdzies w paryzu bede). Ale mimo to jeszcze ze dwa razy w rzeszowie bede do 6 stycznia o ile pogoda dopisze. Jak ktos chce stanac na swiatlach ze mna to zapraszam mam dobrą linkę holowniczą, więc na tych światłach to się co najwyżej mogę podczepić rozwiązaniem jest spot w Paryżu :>
  19. ze względu na SID'a proponuje przesunąć spot na 3 :>, choć kto wie, 10 może też zaglądnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.