Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no sory, już w tym roku nic tu nie napisze jadę na bal, a Wam życzę miłej zabawy dzisiaj, wszystkiego dobrego w nowym roku oraz możliwości zasponsorowania mi kilku browarków i kiełbaski na planowanym grillu :decayed: narka
-
[B6 AMB] Mobli atf 320 czy dobry?
bez przesady, 40 pln to chyba nie aż taki wydatek
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ale to jest na największego brudasa, a nie bałwana
-
[B6 AMB] Mobli atf 320 czy dobry?
kup w aso i będziesz miał pewność
-
[B5 AFN] poprawne utawienie znaku na kole
wymontowanie i zamontowanie oraz regulacja naciągu paska zębatego, silnik wysokoprężny 1,9 dm3 75-110 KM wg sam naprawiam audi A4: jeszcze czytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45532.0.html;highlight=rozrz%C4%85d
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taka selekcja
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
mam pytanie odnośnie przewodu zwrotnego, na rys. poniżej nr 15. Odkręciłem go i po ponownym przykręceniu kapie mi z niego soczyście. Jest on tak jakby złączony z kilku krótszych przewodów obejmami sprężynującymi. Kilka takich obejm od strony zbiorniczka, dalej w str maglownicy już ich nie ma. Czy wy też tak macie, czy po prostu poprzedni właściciel tak naprawił ten przewód?? poniżej zdjęcie tych opasek na przewodzie powrotnym: jak bezpiecznie je demontować i jakim przyrządem je prawidłowo zakładać??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzie?? W sumie 30km od Rzeszowa to chyba nie aż tak daleko... Komu drogo niech nie je Ja chce grylla!!!!!!!! akurat na 10 -ego zapowiadaja do -20 C to sie rozgrzejemy na koksowniku można coś uwędzić???
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
seba, masz jakiś pomysł na ominięcie problemu podłogi w B5, czy chciałbyś żeby Q jeździło już w innej budzie??
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
spoko, dzięki za info
-
[B6 AMB] sprawdźcie mi po VIN tą A4
2003 avant AWX, lista wyposażenia dłuuuuga, nie wiem jak skopiować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sponsor się znalazł, to i wymagania doszły
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ale w B5 na 100% jest inna podłoga??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja pier....le , chyba źle zrozumiałaś sponsora na te grilowe kiełbaski, ja wtedy będę na pewno, a tak to trzeba się produkować na spocie, rozmawiać itd. :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lepiej szukaj sponsora
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
Czy regeneracja maglownic jaką przeprowadzają warsztaty polega głównie na wymianie tego zawora, czy coś jeszcze trzeba wymienić?? Możesz zaznaczyć na tym pierwszym zdjęciu z ptk 7 w którym miejscu zużywa się ten zawór??
-
[ALL B7] Wymiana PD - co jest potrzebne i gdzie to dobrze zrobić (Kraków)
yes yes yes
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no niestety, tutaj nie tarmosimy
-
Budowa kanału w garażu
Witam Mam garaż, niestety przy budowie nikt nie pomyślał o kanale. Posadzka gotowa wylana, więc trzeba będzie ją podkuć troszkę. Mam 4 auta do obsłużenia w tym dupowatego escorta gdzie filtr oleju można odkręcić tylko z pozycji kanału. Wymiary kanału to 6,3 m x 4 m, wjazd symetryczny 50 cm węższy z każdej strony od tych 4 m. Od czasu do czasu podczytuję muratora ale nie natknąłem się na pomocny artykulik. Zwracam się do was o pomoc i sugestie, co do sposobu budowy takiego kanału (z czego postawić ścianki, jak posadzkę i ściany zaizolować przed wilgocią) i co w nim zainstalować - słyszałem że można zatopić w ściankach szynę i na niej później przy różnych naprawach opierać podnośnik. Na pewno kilka osób pracuje w warsztatach więc profesjonalna rady chętnie rozważę. Z góry dzięki za sugestie. Pozdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też odrobinkę, czyli sporo. Dziś rano zbiorniczek od wspomagania pusty
-
[ALL B5] Problem z wspomaganiem
jak dokładnie nazywa się ten płyn i czy to jest minerał, czy syntetyk? mam podobny przypadek , Kowi poradziłeś już coś na to??
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
nie pytaj, tylko wrzucaj
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
he he 3 jestem w PL (10 gdzies w paryzu bede). Ale mimo to jeszcze ze dwa razy w rzeszowie bede do 6 stycznia o ile pogoda dopisze. Jak ktos chce stanac na swiatlach ze mna to zapraszam mam dobrą linkę holowniczą, więc na tych światłach to się co najwyżej mogę podczepić rozwiązaniem jest spot w Paryżu :>- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ze względu na SID'a proponuje przesunąć spot na 3 :>, choć kto wie, 10 może też zaglądnie - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE