Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Jutro planuje zaglądnąć 1 raz na tego podpromiowego spota i się jakoś zintegrować może Kompa mogę wziąść. Pozdr
  2. To, że za***rdalał, nie usprawiedliwa Ciebie. Ty masz obowiązek upewnić się, że nie zajedziesz komuś drogi. Jeśli ktoś jadący tym pasem jest zmuszony do zwolnienia, hamowania lub zmiany kierunku jazdy, to jest to zajechanie drogi - czyli winny jesteś Ty, mimo że dostałemś udzerzenie centralnie w d*pę. Niestety, w wielu takich przypadkach Policja idzie na łatwiznę i karze tego walącego w d... U ciebie najwidoczniej się sprawiła jak potrzeba. Sorry za OT. jeżeli taksówka zaper....ła dużo powyżej dozwolonej prędkości to DeeJay_Kill miał ograniczoną możliwość oceny odległości -zwłaszcza przez lusterko- jaka wystarczy na bezpieczne wykonanie manewru. Dlatego ja bym się tu kłócił. Co na to powiesz edmondo??
  3. klubowy kolega by tak d*py nie dał tzn chodzi ci oczywiście o to, że klubowy kolega nie dał by się tak złapać?? :naughty: [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________ laweciarz nawet sobie ręce przemył, żeby kierownicy nie zapaćkać hehhehehe było coś z kotami, więc ja kota z moich stron przesyłam:
  4. No byłem na tej ich stronce - za 12 dni otwarcie. Nic oryginalnego w tej galerii raczej nie będzie
  5. A kiedy otwarcie tego przybytku??
  6. jeszcze pytanko: zakres tego tańszego 5-30Nm wystarczy w naprawach A4, czy na dokręcenie głowicy trzeba już ten do 60Nm? sorry za OT
  7. Spetsnaz, możesz mi wskazać w jakimś sklepie przykładowy klucz dynamometryczny, na który warto wydać kasę??
  8. teraz sobie sprawdź
  9. od tej osłony całe auto by ci nie wibrowało!! kiedyś zapomniałem przykręcić osłonę po silnik, a ta pod skrzynią została. Przy 100 km/h strasznie hałasowała, ale na aucie nie było drgań
  10. Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia No i konkretne info CB obowiązkowo
  11. co to znaczy zablokować immobilaizer?? jak sobie z tym poradziłeś?
  12. mech15 odpowiedział(a) na ic3ek temat w 1.9TDI
    mylisz sie w silnikach PD nie ma mozliwosci regulacji kata wtrysku. wazny jest kat synchronizacji czyli ustawienie walka rozrzadu do walu korbowego |OK, a w polu nr 2, w grupie 000 co VAG pokazuje (kolega na fotkach ma wartość 110)? kąt wtrysku czy kąt synchronizacji?? Już znalazłem odpowiedź. Pozdr
  13. rozwijając temat dalej, czy w golfie z '91 było jakieś ECU?? a masz TDI ?? Jeśli tak to ECU musi być, jeśli masz jakiegoś 1Y-ka to bez kompa
  14. Mnie interesuje ten grafitowy wirnik, jeśli masz w jakimś niezłym stanie to zaproponuj cenę Co do twojego problemu do potrzebuje jeszcze troszke czasu [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:31_________________________________________________Zrób zdjęcia Twoich wtyczek
  15. witam Punkcików na moim koncie uzbierało się 11 i tu mam pytanie, kiedy jest restart konta? Rok od pierwszego przewinienia, czy któregoś stycznia????
  16. Możliwe, że już było. Możliwe, że jakiś klubowy kolega w a4
  17. f16, co to jest ten zestaw przełączników przy dźwigni hamulca ręcznego??
  18. za***iście dzięki koledzy
  19. do acetylenu to muszę znaleźć typa który pokaże co i jak ten palnik z linku to w castoramie za grosze kupie i kiedyś się pobawię dzięki za info, pozdro
  20. git, jeszcze się za to nie zabieram. Na razie kolekcjonuję wiedzę teoretyczną i ciągle mi jej mało tutaj ładna uwaga z Twojej strony: "Tylko zanim zaczniesz sie bawić palnikiem to musisz być pewny ,że ci to wyjdzie - odwrotu nie bedzie bo przy okazji popalisz gumy przy wahaczach." co daje polewanie wodą w przerwach podgrzewania? takie palniki dadzą radę, nie?? http://moto.allegro.pl/item806553796_palnik_lutownica_gazowa_2kw_3x_dysze_17_14_13mm.html http://moto.allegro.pl/item807091606_palnik_dekarski_110kw_lutownica_do_pap_profi.html
  21. witam Kolegów Obecnie jestem posiadaczem a4 z '98 roku, a więc jak nie trudno się domyślić model z tunelem przedliftingowym. Choć panel klimatyzacji bardziej mi się podoba niż ten z lat np.2000, to wpadłem na pomysł podmiany tunelu, aby zyskać tunel z radiem Audi Navigation Plus, czyli żeby mieć tak: Na razie to tylko koncepcja. Na początek mam pytanie: czy tunel poliftowy pasuje plug&play do konsoli przedliftowej? Czy nie będzie problemu, żeby podpiąć starą klimę do nowego panelu? I czy trzeba jakieś dodatkowe gadżety, typu jakiś moduł, przekaźnik, aby nowe radyjko ogarnąć z poziomu kierownicy multifunkcyjnej, która także znajduje się na zdjęciu zamieszczonym wyżej, a która też mnie interesuje. Pozdr
  22. tylko palnik , 10 minut roboty i po zawodach , nic wiecej nie działa. tzn ogrzać solidnie śrubę i odkręcać na gorąco??
  23. ale to nic nowego, Benetton ciuchy sprzedaje, a w F1 dawał radę. Tesco dziwacznie wygląda na bolidzie
  24. I co? Ogarnąłeś temat kolego??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.