Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
te boczki na siedzisku i oparciu sporo pracują więc się nie dziwmy :decayed: Czy ktoś wie, co to za miejsce gdzie była zrobiona sesja zdjęciowa tego RS4??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widziałem ją miesiąc temu na "obwodnicy" za zaporą, jechała w str tesco. Myślałem że jakiś forumowicz ze śląska, ale nie pytałem na forum. Powiem tak: jebnięcie w palnik ma i przy ostrym slalomie między autami drogi trzyma się zaje....ie. Kierowca chętnie korzystał z możliwości auta A najlepsze było na światłach, gdzie z obwodnicy zjeżdżał na Tyczyn Quattro+moc i widok jak ze star-treka: zero poślizgu i próbujesz dogonić wzrokiem rozmyte światła, hehehe jednym słowem Z szaty ogłoszenia wynika, że to ten koleś co ściąga z DE dużo A4 poleasingowych, na allegro trochę tego ma. Nie znam nikogo kto kupił u niego auto, ale ma ładne fury.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Witam Koledzy Nie mam ALT, ale łącze się z wami w bólu. Gdzieś wcześniej ktoś wspominał o czyszczeniu/wymiany smoka oleju. Próbował tego ktoś z was, jakie efekty???
-
[B5 AFN] Problem ze zgaszeniem silnika
N109 ??
-
[B6 AYM] Problemy z odpaleniem
A ja mam taką prośbę żeby ktoś z podobnym silnikiem wrzucił filmik z poprawnym odpaleniem z tej samej pozycji???
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Gdzie to k..... VAG pokazuje???
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Doczytasz na pierwszej stronie
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
no to sorki koledzy, byłem przekonany, że BPW to jakiś bliźniak BLB
-
[INNE] Z oleju zrobił się żel - mazut
w jakiej maszynce montuje się takie silniki?
-
[B6 AVF] Czasami nie można uruchomić silnika
OK, czyli pompa tandemowa spełnia 2 zadania: pompuje paliwo i wytwarza podciśnienie sterujące - stąd jej nazwa???????
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Sory, ze taki szczegół nie związany z tematem, ale jak już coś to nie V8, tylko 8V, a u ciebie to na bank 16V. Bo na starcie czytania przecierałem oczy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto na ostatnim spociku miał w kufrze zawiechę w gwincie??
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
i wszystko jasne :>
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Pamiętaj, że wszystko zależy od dostrojenia. Jeśli antenę masz na stałe i w dodatku dostrojoną to lepiej niż jak miałbyś ją stawiać np. na dach. antenka na stałe: w sensie że uchwyt do relingów jest na stałe w jednym miejscu+strojenie??
-
[B6 AVF] Co i jak wyczyścić przed montażem Oil Catch Tank ?
Czy ktoś już może podać jakieś wymierzone wartości? Ile oleju po jakim przebiegu zebrał OCT??
-
[B5 AHH] Silnik długo się grzeje
no kolego goldik!!!!!! W tym miejscu się należy ostrzeżenie!!!! Miałeś napisać jak się sprawuje ten termostat za 4 dychy od skodexauto. A tu cisza w tym temacie. Powinieneś złożyć samokrytykę!! :decayed:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??
-
Uszkodzenie samochodu przez psy.
zaraz padnę
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Mercedesa nie przebije tym noktowizorem http://www.youtube.com/profile?user=autospies#p/u/55/c63bO4omCD4 Najbardziej mi się podoba ten kokpit dla pasażerów z tyłu
-
[B5 AHH] Termostat czy czujnik ?
Z moich obserwacji wynika, że kanał 51 po rozgrzaniu zawsze pokazuje 90oC więc nie warto się nim sugerować, liczy się wartość z 49. Jeśli pokazuje ci w okolicach 80 to masz deczko za mało. kolega Wihajster podał odpowiednie źródło wiedzy. Pozdr
-
Uszkodzenie samochodu przez psy.
Odnośnie przewodów paliwowych to nr 8D0201544DL http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ Chyba są rozłączane w 80 kiedyś mi sparciały te pod spodem auta i tak "na chwilę" zamontowałem przeźroczystą, zbrojoną rurkę PCV o podobnym przekroju i skręciłem obrączkami skręcanymi śrubokrętem i tak jeździ w niej do dziś Przewód hamulcowy przy kole: nr 9 na rysunku (chyba o ten ci chodzi) nr 8d0611707b cena nieduża P.S. Powinieneś pomyśleć nad doposażeniem auta w zestaw opcjonalny do odstraszania kun i łasic (najlepiej org. Audi) Pozdr
-
Uszkodzenie samochodu przez psy.
no współczuje. Po czymś takim bezpowrotnie stracił bym jakiekolwiek pozytywne uczucie do tych psów. Sory, za takie pitolenie, ale poruszuło mnie to To może ci pomoże: Pozdr
-
[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
no bajer!!! coś takiego mnie interesuje, zaglądnij na spota na podpromie, chętnie pomacam łapskami
- [B5 AJM] Braki mocy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rodzinę powiększasz?? :naughty: