Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. troche późno zobaczyłem ze o coś pytacie, sorki te dwa "kable", o które pytasz to chyba masz na myśli przewody w które pompka pcha powietrze, no końcu każdego masz białe zatrzaski-ściskasz, ale delikatnie, zeby nie uj***ć i odłączasz, proste oczywiście, że może pasować. Pasuje od a6 i 80, nawet jeśli sterowanie jest przez jeden wąż ciśnieniowy, wirnik podejdzie. Jeden kolega na forum pisał, że w golfie jest grubszy wirnik. Najlepiej rozkręć u gościa tą pompkę, ocenisz w jakim jest stanie wirnik. Jak coś ci zostało z twojego to możesz przypasować
  2. podasz jakąś przykładową aukcje allegro, żeby wiedzieć za czym się rozglądać w sklepie??
  3. No niestety nie trzeba czekać, wystarczy przeczytać ten wątek. Serwisy samochodowe to miejsce gdzie nie trudno przekręcić coś w aucie. Wystarczy, że sypniesz kasą. Zrobią wszystko. Teraz coraz częściej słyszę, ze ktoś sobie kupił auto i na starcie cofnął sobie licznik. Nieprawdziwe faktury na części to też nie problem. Jak sam nic w aucie nie przymodzisz, to serwis we własnym zakresie ci przymodzi, ale tobie nie koniecznie będzie to na rękę. Niedawno jakiś kolega opisywał, jak po wizycie w ASO jakieś drobiazgi w aucie zaczęły mu się masowo sypać.
  4. a jak to sprawdzili, że jeździsz sportowo?? podpięli vag'a??
  5. 30oC, bez względu na to co się działo w pogodzie przez całą noc
  6. Witam Ja mam pytanie o metodykę wykręcania świec. Przymierzam się do wymiany, ale wystraszyliście mnie zerwaniem gwintu w głowicy. Nie wiem jaki rozmiar klucza, ale podejrzewam że wszyscy odkręcacie jakąś długą nasadką do żabki. Czy po przyłożeniu tego klucza do świecy szarpiecie delikatnie, aż do ustąpienia, czy ciągniecie stopniowo zwiększając siłę??? Interesuje mnie też dokręcanie. Chętnie zapoznam się z osobistymi doświadczeniami i odczuciami forumowych serwisantów, więc piszcie. Pozdr
  7. to ja te twoje diody szybko uciekają z pola widzenia :> Do następnego. Pozdr
  8. godz 19, wylot z Rzeszowa, na Łańcut. Łysawy kolo ok +35 lat, w czarnym avancie B6, z eleganckimi djodami z tyłu, stylizowanym na S4, ospojlerowany dół, 2x wydech, za Auchanem poszedł w prawo. Klubowe ramki, a w nich RZ 53***. Pozdro
  9. No to kiszka straszna Myślałem, że jak się tam tyle pier....lą, to coś przyzwoitego tam będzie. Całość Rzeszów-Tarnów powinna wyglądać tak jak obwodnica Tarnowa, której ci szczerze zazdroszczę, jeszcze teraz odnowiona więc bajka. Na Ropczyce czekam, obwodnica Pilzna też swoje zrobiła. Z autostradą padaka, bo coś strażaki nie chcieli jej odebrać
  10. Kierownica i mieszek spoko wyglądają. Czym są obszyte?
  11. Powinno być po 2 pasy w jedną stronę na E4 Kraków-Przemyśl, ale nie ma. Coś tam teraz ostro dłubią. Rzeszów-Łańcut to rozpacz, ale już ma się ku końcowi. Rzeszów-Tarnów to jest dramat, rozkopane wszystko, a i tak nie wiem, czy tam będzie po 2 pasy, czy tylko 1+pobocze. Demo ty jesteś z Tarnowa. Wiesz jak będzie wyglądać droga od Ciebie do Rzeszowa??
  12. mało zdjęć Technic GTS??
  13. Osobiście to bym wybrał cokolwiek, tylko, żeby było wygodnie, dużo miejsca, bo jak się rondo w sukni zagnie to kicha :) :) Czasem gdzieś starszego podrzucę i jak widzę jak wysiada z tylnej kanapy, to dostaję skrętu kiszek.
  14. " Wiem, że wychodzi ale pompki z jednym wyjsciem są inaczej zbudowane i nie da się tego połączyc bez cięcia. Chciałem tylko pokazac gdzie odciąc rurke." Nie no, spoko. Nie chciałem dowodzić Twojej niewiedzy, tylko chodziło mi o to, że łatwiej "operować" na tych grafitowych elementach (te 3 długie śruby+ wirnik i łopatki), kiedy silnik jest na wierzchu, ale to już sprawa każdego rezacza. Zaplanowałeś ciecie i jak widać działa, to git. Pisząc, że wymieniłem sam wirnik chodziło mi o to, że podmieniłem całą tą grafitową sekcję tłoczącą od 80-ki. I nie zauważyłem żeby coś tam było 2x grubsze. Widać w golfach III było deczko inaczej. Ale jak działa to spoko, u mnie też działa i wszyscy są szczęśliwi. Szkoda tylko, że nie da rady dokupić nowych tych grafitowych elementów, bo to by rozwiązywało problem na dłuuugi czas. Niedawno z nadzieją wybrałem się do takiego sporego zakładu, który zajmuje się produkcją różnych części z grafitu i pokazałem tam szefowi te elementy. Tak na odczepne powiedział, że co najmniej 150 sztuk trzeba było by zamówić, a potem jak drążyłem temat, dodał, że za dużo pitolenia by z tym było i ogólnie taki niechętny był. Odpuściłem Aha, no i fotostory mucha nie siada
  15. i gdzie zakupiłeś te nowe częśći?? nie kolego!!! wirnik od pompki z jednym wężykiem jest grubszy od tej z dwoma wężykami!! przełożyłem sam wirnik z pompki z audi 80 B4 (1 wężyk) i wszystko spasiło Plug&Play więc to co piszesz rozmija się trochę z prawdą przy uszkodzeniu wirnika dobrym sposobem jest zakup starej pompki (ale w dobrym stanie) i przełożenie samego wirnika. Silniki w a4 i 80 delikatnie różnią się wyglądem, nie wiem jak tam parametry techniczne. powiem ci tak - dziwny ten twój sposób demontażu tej pompki, silnik z wirnikiem możesz rozkręcić sobie po całkowitym wyjęciu z obudowy, te gumowe amortyzatoro-chwytaki możesz wcisnąć z zewnątrz do środka srubokrętem, plastikowa rurka, którą przeciąłeś spokojnie wychodzi z tej płytki i cały silnik z wirnikiem jest na wierzchu.
  16. na pierwszy rzut oka 1965 Ferrari 500 Superfast
  17. No dokładnie to jest to
  18. uzupełnione wyżej, auto składają (albo już nie) w Szwecji
  19. to chyba jakiś nestor jest! (?) w profilu masz 34 lat, mówisz że weslele 17 lat temu ....hymm.... miałeś wtedy 17 lat? mam avanta i chętnie bym nim pojechał, ale odciąga mnie od tego to że z tyłu jest mało miejsca. Niedawno byłem na weselu i młodzi jechali srebrnym passatem B5 FL w avancie, było git i ładnie osobiście chętnie bym się wybrał, tak jak koledzy pisali, A8 w jakimś oczojebmym białym kolorze , mogłoby być też V8 czarne np, albo A6 C3 kombi właśnie. Ale to wszystko zależy od tego czym jeździć będą wtedy moi znajomi i w czym będę mógł wybrać. Pozdr P.S. allroad'em bym nie pogardził
  20. no i stało się Robert prowadzi 34.15 % (0.05 % przed Hamiltonem) dobrej nocki
  21. dystrykt zaje.....ty, interesuje mnie też tzn z val'em, co wciąga jak bagno Julie i Julia - byłem w kinie z dziewczyną (ona wybierała:) ), film średni, osobiście kasy bym na niego nie wydał, ale rola Meryl Streep to gitara, ona mi się podobała, ponoć jakąś nominację do jakiegoś oscara może za to dostać, zobaczymy. Na sali kinowej siedziało 5 os. więc to trochę mówi o tym filmie, większość wybrała osukac pzeznacenie 14
  22. Niestety masz rację. Jakoś tak się dziwnie składa że po sukcesie wyłania się całe grono kibiców... to oczywiście fajnie, że poza garstką forumowiczów która tworzy ten wątek są inni kibice. Czy są kibicami sukcesu, czy danej dyscypliny/sportowca? Sam wyścig zajeb - jak to w Brazylii, ciekawy tor, nie jak procesje na kilku innych torach. Szkoda tylko że spóźniłem się na kluczowe pierwsze 20min :ranting1: Myślę że Heidfeld został ukarany przez los za swój brak pokory w ocenie Kubicy przed wyścigiem. sugerujesz, że ci, którzy do tej pory nie wypowiadali się w tym wątku,(myślnik: nie byli z Robertem na dobre i na złe) w ogóle nie powinni się wypowiadać??
  23. o ciekawość nie musi się martwić, bo Yas Marina Circut robi wrażenie , jak dla mnie 0:55 - 1:05 najbardziej. A Buttona i tak nikt by nie zatrzymał, bo i po co <bezradny>
  24. Button przyćmił całą dekorację, nawet nie pokazali jak Kubica parkuje bolida, obok Webbera i tego jak (zapewne) się cieszył Ecclestone wyszedł i chyba upominał Buttona, żeby się pochamował (objął go i coś mu tam gadał), Webber, Kubica i Hamilton pokazywani od momentu wejścia na pudło. Robert przed wejściem pomachał do kogoś pytająco palcem wskazującym, który stopień pudła dla niego, bo nie widział numerków, które były z przodu, niepewnie wszedł na 3, schylił się popatrzył, oświeciło go, że to nie to, ale w tym samym czasie Hamilton zajął 2 stopień, od razu się zamienili. Kubica sztywny, ale widać było, że zadowolony jak cholera. Potem szampan i znowu Button
  25. hehe, fajna zabawa taki pierwszy z brzegu kurcze, nie wychodzi mi wstawianie zdjęcia zeby było widać w poście (jakaś podpowiedź?) tu link do autka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b10e1e5cf87ca02.html i już działa, powodzenia Dam wam coś na noc do pomyślenia: i jeszcze oraz dowód na to, że żywot tego auta nie skończył się na desce kreślarskiej i wylądowało ono w drzewach: Ludzie o co kaman?? W ramach podpowiedzi rys historyczny: "Wielkość produkcji w 1996 - 7 samochodów. W 1994 r. firma ta pokazała prototyp roadstera ****** ****, w 1995 r. zbudowano trzy dalsze prototypy, a rok później rozpoczęła się małoseryjna produkcja. Ten piękny samochód z silnikiem Volvo 2,3 l/204 KM rozwija prędkość 250 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h osiąga w ciągu 6,5 sek." Od siebie dodam, że auto pochodzi z chłodnego skandynawskiego kraju powodzenia w poszukiwaniach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.