Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
na youtube tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=MBOB8v6zAJo F1 dba o prawa autorskie i usuwa takie świeże filmiki z sieci :(
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
witam 1974 AMC Matador X Coupe http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Matador pozdrawiam
-
[B5 AFN] Ubywający płyn chłodzący...
Nie mam fis'a, licznik to standard. Czy po przekroczeniu minimalnego poziomu na tym czujniku coś mi zapiszczy na desce? czy to tylko w przypadku przekroczenia temp?
-
[B5 1Z] Problem z pomką od centralnego a4 96rok 1.9tdi
a może przelutowanie silniczka wystarczy? jeśli masz do sprzedania grafitowy wirnik z pompki, to chętnie zakupię
-
[B5 AFN] Ubywający płyn chłodzący...
Mam pytanko Jak wygląda przyłącze (chyba) czujnika temp. który wchodzi do zbiorniczka wyrównawczego od dołu, tam jest jakiś oring, czy coś? bo stamtąd mi cieknie płyn
-
F1, Rajdy i Motorsport
wyścig extra, pierwsze minutki szaleństwo, przyjarany Kimi króciutki szok tylko ten Button przyćmił dekorację Bravo Robert, czapki z głów Widok Nicka siedzącego na poboczu - bezcenny Cytat z onetu; "pewnie mechanicy myśleli, że obsługują Roberta" BMW się skończyło
-
Dodatkowy grosz na pierdoły ;]
klara z gratki miażdży
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
cena??
-
[B5 ADP] Montaz alarmu- jaki dobrac
witam Wiem że suma wyjdzie kosmiczna, ale interesuje mnie możliwość połączenia tych układów: http://allegro.pl/item772018090_lokalizacja_gps_gsm_zdalna_blokada_podsluch.html http://allegro.pl/item762002570_najlepszy_alarm_powiadomienie_1900m_c_mikrofalowy.html Czy można dokupić czujniki do słupków które będą pasowały, bo w tym 2 to nie ma dołączonych do zestawu? No i jeszcze 1, który alarm będzie lepszy, proxima zk-lcd http://www.proxima.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=35 czy porównywalny stig http://allegro.pl/item769789604_najlepszy_alarm_powiadomienie_1900m_odpalanie.html Gdzie w sieci szukać cen proximy?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Ładna felgi ci spasiły
-
[ALL B5] Wymiana grafitowego wirnika w module centralnego zamka
gdzie zakupiłeś?? jak głośno pracuje zdrowa pompka, a jak taka która za chwilę padnie?? 6. Zakladamy nowy wiatraczek i krzyzak (wiatrak mozemy wycignac z padnietej pompki, gdzie nawalila elektronika albo dostac nowy wiatrak na ebay.co.uk). Do zmiany wiatraka nie trzeba wyciagac silnika. mógłbym prosić jakiś link??
-
[B5 AFN] Centralny zamek - kłopoty
czy tak działa padnięta pompka: ??????????? Sam sobie i innym, którzy będą mieli podobny problem odpowiem na to pytanie poniższymi zdjęciami: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1aa309c383ca21d4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46d8402b5497eb12.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d8739e17b04cd06.html Dodatkowo mam pytanie o to jak głośno pracuje zdrowa pompka a jak taka na padnięciu?? tutaj jeszcze link do fotostory, które wyczerpuje temat, pozdr http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_wymiana_grafitowego_wirnika_w_module_centralnego_zamka-t83065.0.html
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa
wydaje mi się, że jest integralna część filtra paliwa, wydaje mi się także, że nie sposób jej dostać osobno; koszt wymiany tego=koszt nowego filtra masz jakieś zdjęcia rozebranej pompy lub tych uszczelek??
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
To jest jakiś nowy wyznacznik logowania auta?? :polew: :polew:
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
daj znać, jak ci poszło
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
w AFNie też blok 13, MB ??
-
[INNE] Syk silnika - logi + filmik (VW Golf IV AHF)
No właśnie problem polega na tym, że syk słychać pod obciążeniem, tzn podczas jazdy. Na postoju normalnie. Podejrzane są, jeden z węży w układzie dolotowym bo to jest taka rzeźba trochę i ta odma(jeszcze nie sprawdzona). To auto mojego kumpla, nie mam do niego dostępu, żeby "naprawiać", zrobiłem mu tylko logi. Jemu nie przeszkadza ta jazda z sykiem i nic na razie z tym nie robi. W planie jest podparcie przodu auta i zakręcenie kołami na biegu, może wtedy uda się dokładnie określić skąd dobiega ten syk. W aucie trzeba także wymienić kilka rzeczy. Na pewno powiadomię skąd ten syk się wydobywał i zamieszczę logi po naprawie (może to potrwać). Dzięki za sugestie
-
[INNE] Syk silnika - logi + filmik (VW Golf IV AHF)
dobra myśl
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
potrzebuje jeszcze takie info kąt wtrysku da się ustawić za pomocą vaga, a początek tłoczenia to za pomocą czujnika zegarowego na pompie? czy tak?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
termostat - jaka powinna być temp? zapłon - chodzi o kąt wtrysku? początek tłoczenia?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
co poprawić w dynamicznych 011? chodzi o zakres obrotów, czy o to ze wszystko takie porozjeżdżane?? na kanale 49 klimatronika temperatura maksymalnie to 82oC, bardziej go nie dogrzeje, chyba że w korku
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam Pacjentem jest avant z AFN'em na pokładzie. dynamiczne 000-001-003 dynamiczne 004-008-010 dynamiczne 011 statyczne 000-001-003 statyczne 004-007-013 statyczne 014-018-023 statyczne Basic Settings 000 statyczne Basic Settings 003 statyczne Basic Settings 004
-
[INNE] Syk silnika - logi + filmik (VW Golf IV AHF)
Hmm no coś tu się nie zgadza wątek: [tdI] Diagnostyka (aktualizacja: 30 VII 2008) termostat oraz G2/G62 niniejsza procedura ma na celu określenie źródła niemożności uzyskania przez silnik temperatury roboczej. w razie wymiany termostatu zaleca się zakup oryginału w ASO. w razie wymiany czujnika G2/G62 zaleca się zakup oryginału w ASO. czujniki związane z badaniem termostatu: G62: czujnik określający temperaturę na potrzeby ECU; G2: czujnik określający temperaturę na potrzeby wskaźnika na desce rozdzielczej. a ty piszesz zupełnie odwrotnie ??
-
[INNE] Syk silnika - logi + filmik (VW Golf IV AHF)
ten czujnik daje sygnał na zegary?
-
[INNE] Syk silnika - logi + filmik (VW Golf IV AHF)
G62 to ten przy głowicy, czy przy zbiorniczku wyrównawczym??