Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
co ty za brednie piszesz...musisz miec przejsciowke na waz od turba do IC,kolektor zostaw w spokoju. spokojnie, kolektora nie trzeba wymieniać, ale można, a strony turbiny mogą się czasem pomylić , kolega sobie łatwo znajdzie tutaj jak to dokładnie trzeba zrobić
-
[B6 AKE] Uszkodzony wtrysk ( sterujący ) G80 ??? objawy???
widzę, że spania nie masz :> zdjęcia uszkodzonych elementów najlepiej - taki fetysz hak masz oryginalny??
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
można, ale musisz mieć przejściówkę na kolektor, albo kolektor od AWX
-
[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?
chyba poliftowe bardziej kanciaste
-
[ALL B5] Jakie lampy na tył do czarnej A4
ori po lifcie, albo odszukaj kolegę dudi75 np
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
no to fart niesamowity, że ten pasek to wytrzymał
-
[ALL B5] Stalowe nakładki na pedały w stylu RS4
no i ta "podstopnica" wrclaguna powinien mieć zamontowane takie ustrojstwo
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
jak jest dużo na + to wtrysk leje, ECU minusem próbuje to zrównoważyć, ale na 100% nie jestem pewny szukaj na AKP, tam jest kupa info, aż ci się odechce tych korekcji
-
[B6 AKE] Uszkodzony wtrysk ( sterujący ) G80 ??? objawy???
za każdą ilość fotek będę wdzięczny jeszcze jedna sprawa, jak B6 2,5 daje sobie radę z tą lawetą? i czy masz oryginalny hak??
-
[B6 AKE] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
zacznij od świec- najprostsze
-
[B6 AWX] Dłuższe kręcenie rozrusznika (na zimnym)
chyba nie ma takiej kontrolki, najpierw świece, potem kąt, potem może powietrze w paliwie
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem
Dla ścisłoścki kolego takich tematów jest setki na tym forum i nie pisz ze szukałes bo jak widzac nie chciało ci sie szukać Podepnij vaga i zrób logi stat i dynam i bedziesz wszystko wiedział. ZC OT szybkie cięcie zimnego chirurga
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
w znacznym uproszeczniu: ECU próbuje utrzymać obroty przez ciągłe róznoważenie dawki na każdym cylindrze, jednemu dodaje, drugiemu odejmuje musisz szukać literatury, najlepiej chyba na AKP
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
shadow line
-
[ALL B5] Stalowe nakładki na pedały w stylu RS4
chyba SID w swoim aucie coś podobnego montował, poszukaj co on wymodził o tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_s4_sid-t83640.120.html ale to nie oryginał
-
Pracy szukam
tylko co partnerka ma robić w te noce co cię nie ma w domu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady - niestety
-
[B5 ADR] Wymiana uszczelki czy coś
No jakby mi ktoś z karcherem do silnika podchodził to bym mu tą myjkę do d..y wsadził, pozdro chłopaki
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
- [B5 ADR] Wymiana uszczelki czy coś
nice, myślałem że jakieś bardziej wyrafinowane metody stosujecie- Pracy szukam
http://www.intercars.com.pl/ chyba, że kolega pracuje w intercoolerze :polew:- [B5 ADR] Wymiana uszczelki czy coś
jakiś patent na bezpieczne umycie silnika??- [B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem
w ASO zakupiłeś te wężyki?- [B6 AKE] Uszkodzony wtrysk ( sterujący ) G80 ??? objawy???
ten czujnik prędkości silnika nie wywalił żadnych błędów na vagu?? kicha z tym rozrządem, informuj jak to się u ciebie skończyło pozdr- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
krople żołądkowe ratują życie- [B6 AMB] Mobli atf 320 czy dobry?
no sory, wczoraj za litr zapłaciłem 46pln - [B5 ADR] Wymiana uszczelki czy coś