Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. co ty za brednie piszesz...musisz miec przejsciowke na waz od turba do IC,kolektor zostaw w spokoju. spokojnie, kolektora nie trzeba wymieniać, ale można, a strony turbiny mogą się czasem pomylić , kolega sobie łatwo znajdzie tutaj jak to dokładnie trzeba zrobić
  2. widzę, że spania nie masz :> zdjęcia uszkodzonych elementów najlepiej - taki fetysz hak masz oryginalny??
  3. można, ale musisz mieć przejściówkę na kolektor, albo kolektor od AWX
  4. chyba poliftowe bardziej kanciaste
  5. ori po lifcie, albo odszukaj kolegę dudi75 np
  6. no to fart niesamowity, że ten pasek to wytrzymał
  7. no i ta "podstopnica" wrclaguna powinien mieć zamontowane takie ustrojstwo
  8. jak jest dużo na + to wtrysk leje, ECU minusem próbuje to zrównoważyć, ale na 100% nie jestem pewny szukaj na AKP, tam jest kupa info, aż ci się odechce tych korekcji
  9. za każdą ilość fotek będę wdzięczny jeszcze jedna sprawa, jak B6 2,5 daje sobie radę z tą lawetą? i czy masz oryginalny hak??
  10. zacznij od świec- najprostsze
  11. chyba nie ma takiej kontrolki, najpierw świece, potem kąt, potem może powietrze w paliwie
  12. Dla ścisłoścki kolego takich tematów jest setki na tym forum i nie pisz ze szukałes bo jak widzac nie chciało ci sie szukać Podepnij vaga i zrób logi stat i dynam i bedziesz wszystko wiedział. ZC OT szybkie cięcie zimnego chirurga
  13. w znacznym uproszeczniu: ECU próbuje utrzymać obroty przez ciągłe róznoważenie dawki na każdym cylindrze, jednemu dodaje, drugiemu odejmuje musisz szukać literatury, najlepiej chyba na AKP
  14. chyba SID w swoim aucie coś podobnego montował, poszukaj co on wymodził o tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_s4_sid-t83640.120.html ale to nie oryginał
  15. mech15 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    tylko co partnerka ma robić w te noce co cię nie ma w domu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady - niestety
  16. No jakby mi ktoś z karcherem do silnika podchodził to bym mu tą myjkę do d..y wsadził, pozdro chłopaki
  17. nice, myślałem że jakieś bardziej wyrafinowane metody stosujecie
  18. mech15 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.intercars.com.pl/ chyba, że kolega pracuje w intercoolerze :polew:
  19. jakiś patent na bezpieczne umycie silnika??
  20. w ASO zakupiłeś te wężyki?
  21. ten czujnik prędkości silnika nie wywalił żadnych błędów na vagu?? kicha z tym rozrządem, informuj jak to się u ciebie skończyło pozdr
  22. krople żołądkowe ratują życie
  23. no sory, wczoraj za litr zapłaciłem 46pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.