Treść opublikowana przez mech15
-
[B6 AVF] Moja czarnula (nowe mody.)
to jest ta "salonowa" z zakupu kontrolowanego?? ładna
-
[ALL B6] Wygłuszenie i wytłumienie tunelu środkowego - jakie części
tutaj kilka fotek: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_przelacznika_deaktywacji_poduszki_pasazera-t113683.0.html
-
[ALL B5] Spojler zderzka oraz Osłona aku
osłona na aku i zbiorniczek hamulców będzie pasować plug&play do przedliftów??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam
-
[B6 AWX] Potrzebuje rurkę elastyczną od turbiny do bloku
alternatywa w przystępnej cenie kolega Grzesiek chyba przegląda wszystkie przychodzące aukcje na allegro i zatwierdza do wystawienia!! :> :>
-
[B5 ALL] Problem z ogrzewaniem - rozwiązany
na pewno się komuś przyda motyw z koreczkiem jak jeszcze nie głosowałeś, to kliknij na ptaszek http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie pomogę, choć lubię sobie pojeździć warunki pogodowe mają się pogorszyć znacznie, a to dodatkowo odstrasza
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. lej mu mniej, to mniej spali wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej pozdr Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach. 80tka taniej cię wyjdzie w eksploatacji, np niezniszczalne zawieszenie, łatwiej doprowadzić do idealnego stanu, ale ciężko teraz znaleźć 80tke godną uwagi
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. lej mu mniej, to mniej spali wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej pozdr
-
[B6 BBK] Osłona - do posiadaczy ETKI- potrzebny numer i cena.
079 103 926 F około 190 pln *jak masz jakiś wątek o swoim aucie na forum to wrzuć mi link do niego :>
-
[B6 AWX] Potrzebuje rurkę elastyczną od turbiny do bloku
u gajosa http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ 028145736ah - 329 pln od skody
-
[ALL B5] Moje A4
gratki Quattro
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
:> sto lat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie ma bata, trzeba sobie sprawić takie b5 w Q w lecie też możecie nieźle się pobawić z Q, wystarczy skorzystać z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szalał? przeciez to był lajt , pierwsze nauki jazdy z quattro :laghing2:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rtocki tak szalał??
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
nie znany mi zawodnik
-
[B5 ARJ] Błąd AIRBAG
mam podobne błędy czasem, jak odsunę fotel na maksa, albo przysunę do kierownicy wtedy rzuca tą kostką pod fotelem i chyba coś się tam rozłącza, u mnie kostka jest roztelepana, ale jak ją poprawię-docisnę, to mogę wykasować błąd i już się nie pojawia oglądnij tą kostkę, może przeczyść styki
-
[B5 AHU] Jaki jest koszt wymiany rozrządu oraz uszczelki pod głowicą?
jest: http://www.a4-klub.pl/smf/serwisy_samochodowe-b28.0/
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy. Która pasuje?
masa wystarczy, czy wszystko?
-
[B6 AVF] Moja nowa niunia avant :)
potocznie zwany bixenonem \ no kolor fajny
-
[ALL B6] Przyspieszony kąt synchro to plus czy minus ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74986.0.html;highlight=synchronizacji jak następnym razem będę chciał wejść w ten wątek to pewnie pojawi się coś takiego: :gwizdanie: [mod]A co to ma wspólnego z zadanym pytaniem?[/mod]
-
[B5 AKN] Kąt wtrysku
podziel się proszę gdzie tego magika znajdę, bo mam 2,5 do zrobienia a chyba już znalazłem-to ten??
-
[B6 AVF] Moja nowa niunia avant :)
ładna bardzo, ja tam widzę bixenon