-
[B5 AFN] Słabo sie nagrzewa
włóż pod korek od zbiorniczka worek foliowy, tak żeby układ był szczelny jeżeli będzie różnica to korek nie trzyma ciśnienia i to może być przyczyna (koszt korka około 10 zł) tylko nie jeździj tak za długo bo coś walnie
-
[B5 1Z] Problem z Turbo
Też miałem problem z zacinającą się sztangą jak opadała na dół, pomogło psiknięcie WD-40 na sztangę ale hmmm w górę w tą część która wchodzi do gruchy. Coś się tam przycinało.
-
[B5 ALL] Problem z ogrzewaniem - rozwiązany
Witam. Żona uświadomiła mnie, że w samochodzie jakoś zimno jest . No to trzeba coś z tym zrobić: termostat sprawny - silnik nagrzewał się prawie prawidłowo, wskazówka delikatnie poniżej 90 wymiana płynu: płyn był zasyfiały ale trzymał do -30, oczywiście przy okazji płukanie nagrzewnicy. Po ściągnięciu przewodu odprowadzającego płyn z nagrzewnicy, płyn ledwo wyciekał na wolnych obrotach (to jest dosyć istotne). Przy przygazowaniu zapierdzielał aż miło, przedmuchałem przewody sprężonym powietrzem, okazały się drożne. Dobra zalałem wszystko czystym płynem odpowietrzyłem i pupa. Na wysokich obrotach było ogrzewanie na wolnych ledwo letnie powietrze leciało. No i wtedy zapaliło się światełko w mózgownicy - przecież Audi ma układ chłodzenia wysokociśnieniowy. Pędem do sklepu i zakup korka do zbiorniczka wyrównawczego - koszt 10 zł. Okazało się, że stary popuszczał ciśnienie . Teraz samochód się szybko nagrzewa, ogrzewanie super, powietrze leci bardzo ciepłe z nawiewów, wskazówka temp. stoi równo na 90. No i taki byłem zadowolony z wyników całodziennej walki, że na koniec dnia jak cofałem to trafiłem w samochód sąsiada . Koszt naprawy: - korek 10 zł - lampa tylna 100 zł oczywiście tą drugą pozycję można pominąć . Może się komuś przyda.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
ups niestety 25 jestem w pracy dlatego odpadam
-
[B5 AHU] Słabnie po nagrzaniu
Związek z tym może mieć napewno. Miałem podobne objawy, jeden z wężyków był przetarty po wymianie wężyka problem zniknął.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi. Po krótkich acz intensywnych poszukiwaniach udało się kupić A4 Avant rocznik 1997. Był drogi jak na ten rocznik ale potwierdzony przebieg, zadbany i wypieszczony, jestem w sumie 3 właścicielem. Ogólnie wygląda pięknie. Miałem Ople, Forda ale być posiadaczem Audi to brzmi dumnie :>
dito
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta