Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dito

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dito

  1. dito odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    włóż pod korek od zbiorniczka worek foliowy, tak żeby układ był szczelny jeżeli będzie różnica to korek nie trzyma ciśnienia i to może być przyczyna (koszt korka około 10 zł) tylko nie jeździj tak za długo bo coś walnie
  2. dito odpowiedział(a) na franek84 temat w 1.9TDI
    Też miałem problem z zacinającą się sztangą jak opadała na dół, pomogło psiknięcie WD-40 na sztangę ale hmmm w górę w tą część która wchodzi do gruchy. Coś się tam przycinało.
  3. Witam. Żona uświadomiła mnie, że w samochodzie jakoś zimno jest . No to trzeba coś z tym zrobić: termostat sprawny - silnik nagrzewał się prawie prawidłowo, wskazówka delikatnie poniżej 90 wymiana płynu: płyn był zasyfiały ale trzymał do -30, oczywiście przy okazji płukanie nagrzewnicy. Po ściągnięciu przewodu odprowadzającego płyn z nagrzewnicy, płyn ledwo wyciekał na wolnych obrotach (to jest dosyć istotne). Przy przygazowaniu zapierdzielał aż miło, przedmuchałem przewody sprężonym powietrzem, okazały się drożne. Dobra zalałem wszystko czystym płynem odpowietrzyłem i pupa. Na wysokich obrotach było ogrzewanie na wolnych ledwo letnie powietrze leciało. No i wtedy zapaliło się światełko w mózgownicy - przecież Audi ma układ chłodzenia wysokociśnieniowy. Pędem do sklepu i zakup korka do zbiorniczka wyrównawczego - koszt 10 zł. Okazało się, że stary popuszczał ciśnienie . Teraz samochód się szybko nagrzewa, ogrzewanie super, powietrze leci bardzo ciepłe z nawiewów, wskazówka temp. stoi równo na 90. No i taki byłem zadowolony z wyników całodziennej walki, że na koniec dnia jak cofałem to trafiłem w samochód sąsiada . Koszt naprawy: - korek 10 zł - lampa tylna 100 zł oczywiście tą drugą pozycję można pominąć . Może się komuś przyda.
  4. ups niestety 25 jestem w pracy dlatego odpadam
  5. dito odpowiedział(a) na 47ja temat w 1.9TDI
    Związek z tym może mieć napewno. Miałem podobne objawy, jeden z wężyków był przetarty po wymianie wężyka problem zniknął.
  6. Witam wszystkich miłośników Audi. Po krótkich acz intensywnych poszukiwaniach udało się kupić A4 Avant rocznik 1997. Był drogi jak na ten rocznik ale potwierdzony przebieg, zadbany i wypieszczony, jestem w sumie 3 właścicielem. Ogólnie wygląda pięknie. Miałem Ople, Forda ale być posiadaczem Audi to brzmi dumnie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.