Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. no takiego sportu jeszcze nie widziałem to mi się podoba
  2. http://www.sadistic.pl/shake-that-ass-vt32209.htm
  3. ale nie różowi Wiemy że byście chcieli wiemy przyjdzie kryska na matyska...
  4. ale nie różowi Sky tu coś dla ciebie, tylko się nie zaśliń http://www.sadistic.pl/skok-narciarski-z-widoku-skoczka-vt32175.htm
  5. Co tak z kapeluszy strzelasz szukam kolegi Tutaj są tylko dobrze znajome postacie ukrzyżują cię za to słuchacie Trójki polskiego radia?? od jakiegoś czasu książkę o śląsku tam czytają. teraz leci. co to za darmowa promocja??
  6. Co tak z kapeluszy strzelasz szukam kolegi
  7. lewa dolna przód, nie wiem czy ms 504 pln
  8. pewnie ma zainstalowanego jakiegoś neona, który podświetla silnik :polew:
  9. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    witam kolego jeśli masz wątpliwości co do rocznika, to wrzuć VIN to ci szybko je wszystkie rozwiejemy opisz jak twoje wrażenia po przesiadce z paska pozdr
  10. w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_czarna_s4-t115057.0.html 450yamaha pisał coś o 19 z tego co pamiętam, poczytaj, może czegoś się dowiesz a tutaj S5 z drive select, popytaj właścicieli na pewno powiedzą jak im się jeździ i jakie mają plany na koła
  11. dramatu nie ma, na ciemnym B5 chyba ładnie wyglądają. Na pewno lepsze niż te szprychowane. Więc jak ci się podobają to zakładaj, ja bym się nie zastanawiał jak kolega wyżej pisał rozważ też koła od prosiaka
  12. nie wiem jak u was, ale u mnie za***ista pogoda- bez chmurki i cieplutko do wieczora
  13. witam miron zrozumiałem aluzję- nie wspominać już nic o koksowaniu bo się zrobisz nerwowy.... diman zmięty na fotce
  14. no spoko, liczą się chęci z tego co się orientuję to krolu w miarę płynnie posługuję się myszką i klawiaturą-nie to co my, szarzy zjadacze chleba-więc może on będzie wiedział, ale już poszedł w kimono no to nara Pucku chyba przyjdzie mi zgasić ten bajzel
  15. kurde, masz mnie za takiego ułoma?? :mysli: :decayed: no nie jest to takie proste jak na pierwszy rzut oka wygląda, dlatego pytam a fotki piękne :gwizdanie:
  16. :polew: dobre dzień poszczenia od forum i żarcik się wyostrzył podpowie mi ktoś jak zdjęcia z tej aukcji zapisać na dysku?? http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lhbld2o13fju
  17. miron koksuje?? Glutosław nachodzi mirona na siłce?? jest na czym oko zawiesić... :polew: :polew: podpowie mi ktoś jak zdjęcia z tej aukcji zapisać na dysku?? http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lhbld2o13fju
  18. wiem, że na jednego z nich wołacie "kolega", jest on dobrze znany w undergroundowym półświatku (jednoosobowy półświatek) śląskich posiadaczy trzylitrowych uturbionych dyzli, gdzie wołają na niego siwy miron, tylko który to?? :decayed: [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 00:14_________________________________________________ od lewej Miron i Diman po co mówisz? może to szpieg z ełu i teraz będzie ich ścigał szpieguje online na śląsku :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.