Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. warto jechać chociaż raz na Chorwację
  2. wersja kinowa
  3. Chodzi mi o ten debilny wymysł Tuska - "przejezdność, grywalność...."
  4. 30 km na autosradzie od Tarnowa jechal typ ktoremu wykoczyla sarna, rozyebala mu zderzak i drzwi, pol zderzaka odlecialo centralnie pod moj zderzak i o to skutek:facepalm: dobrze ze jechalem 110km/h bo jak bym sypal wiecej to pewnie bym minal sarne albo w nia przyjebal:facepalm: ta autostrada jest otwarta nielegalnie bez siatek na dzikie zwierzęta co za debile
  5. CZY LEMING "MORZE"?
  6. http://www.liveleak.com/ll_embed?f=3b4f2af88dce ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------
  7. polecam przeczytać opis ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 09:20 ----------
  8. nie książka, ale ciekawy artykuł: Układ do kasacji - Krzysztof Kłopotowski: "sam sobie sterem" - Salon24 zapraszam
  9. z tego co dev pisał to chodzi o sposób połączenia z pompą, jeśli masz od góry to nie ma problemu
  10. czyli w przedlifcie ossysam płyn, wydzieram zbiorniczek i wciskam nowy?
  11. a jakie masz auto? 1,8? ADR? b5 1.8 ARG 125 KM jak wiesz co chcesz logować w tym silniku to mogę ci pomóc, bardziej w dieslach się obracam
  12. jakieś specjalne zabiegi przy wymianie zbiorniczka? on jest tylko na wcisk? odpowietrzanie konieczne?
  13. to jeszcze znalazłem, wahałem się czy tego do strefy śmiechu nie wrzucić
  14. Nie wierzę, że nikt nie skomentuje sobotniej walki Szpilki, albo może słowo na temat jego rywala?
  15. a jakie masz auto? 1,8? ADR?
  16. dokładnie, ale żenada :facepalm:
  17. tu nie ma czegoś takiego jak pozwolenia na przyjazd
  18. To jak juz komediowe to Jak poznalem wasza matke tez jest ok Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Oglądałem to, ale jest za bardzo rozwleczone jak dla mnie, dużo rzeczy się powtarza, niektóre są na siłę. Podobnie dexter
  19. to badziewie polityczne robi z tobą co chce tzn jakich? seks, krew i wampiry??
  20. czy wy klikacie wszystko co jest w necie? ja nie zmuszam do oglądania :polew: wstawcie swoje filmiki ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- to badziewie polityczne robi z tobą co chce
  21. ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------
  22. kompania braci
  23. no coś początek niemrawo, idzie gdzieś te dziewczyny na necie zobaczyć?
  24. Masternak właśnie startuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.