Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba chłodnica nieszczelna....ale to nie w moim aucie, luz
-
Strefa Śmiechu
Hopaj.pl - śmieszne obrazki prosto z sieci obrazek nr 62594
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
hud, nightvision są?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jaką akcję wczoraj widziałem: jadę 4 z Łańcuta do Rzeszowa, wiadomo nowa, równa droga... lecę lewym pasem, i dojeżdża do mnie srebrny mercedes R... przed przejściem (ograniczenie do 50) zjeżdżam mu na prawy żeby jechał. Już mam się za nim puścić, ale w lusterku widzę zapieprzającego granatowego vana z szybami na czarno i z jakimiś dziadostwem na dachu, w pierwszej chwili pomyślałem, że to te cienkie ledowe koguty, ale gdy mnie wyprzedził okazało się że to Vito i ma jakiś panel na całym dachu. Dojechał tego srebrnego mercedesa na tylnej szybie zapaliła się choinka światełek a z okna pasażera lizak i na pobocze... w życiu bym się nie spodziewał dostawczaka, także uważajcie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
od drugiej chyba (nie pamiętam dokładnie) nie zmrużyłem oka, w Rzeszowie dobrze dawało- F1, Rajdy i Motorsport
Juz nie moge sie doczekac jak w ramach rehabilitacji bedzie klepal wyscigi w f1;)- 1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
poczytaj trochę na forum o tempomacie, ale ogólnie rozchodzi się o sposób sterowania silnika (bez rozróżnienia na benzynę i diesla): elektronicznie - nie ma problemu (np. AFN/1Z), mechanicznie - dużo zachodu- F1, Rajdy i Motorsport
Gerber nie przynosi mu szczęścia Jeśli nikomu nic się nie stało, to nie ma czym się przejmować- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
STIG widziany przy rynku- Wybór CB radia :)
a walkera nie trzeba poprawić?- F1, Rajdy i Motorsport
wracam sobie z wakacji, odpalam kompa, a tu tyle miłych wiadomości Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť- F1, Rajdy i Motorsport
Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Kubica testował Forda we Francji [potwierdzenie - aktualizacja]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale przyznasz ze wygląda kiepsko?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z przodu jak veyron- Wakacje w Chorwacji
makarska jest w planie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- potrzebuje pożyczyć na jeden tydzień we wrześniu radio 1DIN, które ogarnie MP3 z płyty, albo SD, ktoś, coś, gdzieś?- Wakacje w Chorwacji
Do wyjazdu 2 tygodnie. Zastanawiam się kiedy wyjechać. Wstępnie planowałem w niedzielę na noc, ale teraz szala przechyla się na sobotę na noc żeby złapać dodatkowy dzień(niedzielę). Wyczytałem tutaj, że nie ma sensu jechać na weekend ze względu a korki, czy sobotnia noc to też kiepski pomysł? dziku pisałeś tutaj, o jakiejś górze Jerzego przy Makarskiej w rezerwacie Biokovo(nie mogę tego posta teraz znaleść), możesz zaznaczyć na google maps jak tam dojechać? Aha, no i pojawiła się opcja żeby wyskoczyć do Czarnogóry - był ktoś?- Pomoc w konkursie dla mojego kolegi, trzeba zbiorowo lajknąć
dzięki ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- dzięki ---------- Post dopisany 21-08-2012 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 20:43 ---------- Kolejne osoby, nie ujawniając się tutaj, oddały swój głos. Dzięki- Pomoc w konkursie dla mojego kolegi, trzeba zbiorowo lajknąć
dzięki- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
srebrny sedan przedlift? SPAM: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-konkursie-mojego-kolegi-zbiorowo-lajknac-243511/- Pomoc w konkursie dla mojego kolegi, trzeba zbiorowo lajknąć
dodałem link w pierwszym poście :facepalm:hehehe- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe, zapowiedzi były szumne, ale ostatecznie pojawiło się 3 auta i jeden rower Do następnego razu- Pomoc w konkursie dla mojego kolegi, trzeba zbiorowo lajknąć
Witam Kolega startuje w jakimś konkursie fotograficznym. Na szali zwycięstwa leży weekendowa dyspozycja autem zatankowanym do pełna. Niestety nie jest to audi, odradzałem mu z tego powodu start w tym konkursie, ale jego artystyczno-romantyczna dusza się uparła i nie pozostaje nic innego jak kliknąć "Lubię to" do czego zachęcam szanownych Kolegów Literackie zdjęcie z wakacji! | Facebook- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
goście czują się jak u siebie w domu - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE