Treść opublikowana przez mech15
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
samo turbo troszkę podciągnie, ale lepiej w zestawie z wtryskami 216
-
F1, Rajdy i Motorsport
No i Robert wygrał teraz USA
-
[B6 1,9 TDI] Masa problemów i dużo pytań, proszę o pomoc...
no dobra, a kiedy już ci tak zamuliło to auto wczoraj, to zgasiłeś je choć na chwilę wcześniej, czy dopiero po dojeździe do hotelu?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
tak
-
F1, Rajdy i Motorsport
super że znów jeździ!!
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
pewnie masz na myśli repertuar TW TRWAM w takim stylu: ??:wink: Nie mam czasu na inne fora, i tak jak w każdym produkcie który kupujesz w sklepie jest 23% polityki tak, i każde miejsce jest dobre żeby o tym rozmawiać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bielecki czuje się urażony filmem
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ostatnie Tango Rzeczypospolitej - YouTube ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Poszukaj informacji na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która drastycznie podnosi opłąty za nadawanie. Podpowiem, że "prezydent" podpisał ją niedawno, 31 października
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wierzę, że ludzie będą po tym chodzili, już teraz większość przechodzi od przystanku dla busów za urzędem do "ameryki" i tam żadnych pasów nie ma. Myślę, że po otwarciu będzie podobnie. Chyba że postawą policję... ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- 17.11 sobota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najgorsze jest to, że na czas otwarcia zamknięta będzie ul.Piłsudskiego:exclamation: i bez tego Rzeszów jest cały za***any. Łącznika z "autostradą" brak
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
myślisz, że gumowe naboje nie robią krzywdy? ja mam 27 lat, w twoim profilu masz 37 lat - pamiętasz coś ze stanu wojennego? poczytaj sobie co jakiś czas Nasz Dziennik i włącz na chwilę wiadomości w Radiu Maryja póki jeszcze można...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czerwony? ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- na grunwaldzkiej pod uniwerkiem stacjonuje
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Kto prowokował na Marszu Niepodległości? - Artur Górski: "Konserwatysta w postkonserwatywnym świecie" - Salon24
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
kupiłeś po takich komentarzach??
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
a jakieś podobieństwa do wczorajszej manifestacji widzicie? wczoraj nie było czasem stanu wojennego na żywo? Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU | Publicystyka, wiadomości, opinie - niezalezna.pl Policja strzela w tłum. Marsz Niepodległości - YouTube MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - "TAM SĄ K......WA DZIECI" !! - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=XmNdugYOaB0&feature=g-all-f
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=XmNdugYOaB0&feature=g-all-f
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto był dziś na spocie?
-
kupa dymu po odpaleniu
zgłoś do moda, to ci ładnie wysprząta temat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na pomniku Kościuszki i nie siedział tylko stał (zdjęcia w necie dla własnej weryfikacji) :decayed:
-
Strefa Śmiechu
Hopaj.pl - śmieszne obrazki prosto z sieci obrazek nr 67064
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B5 AFN] Wtryski oryginalne - jak rozpoznać ?
ostatni post jest z 2009 roku- [B5 AFN] Wtryski oryginalne - jak rozpoznać ?
trochę chyba przesadziłeś- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To Firma mojego znajomego, ale jak działają to nie wiem. Ktoś pisał o Multimedia, ale oni nie wszędzie maja sieć. Napisz na jakiej ulicy chcesz ten internet to zapytam żonki, która pracuje w BOK Multimedii, czy mają tam neta. res.pl jest twoje? - [B5 AFN] Wtryski oryginalne - jak rozpoznać ?