Treść opublikowana przez mech15
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja śmigam na jakiejś wersji zassanej z chomika. Wytłumaczcie mi co to steam, ile to kosztuje, gdzie i co z tego będę miał?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
80.82.16.66:27030
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ja też chętnie popykam:wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja już byłem, może poniedziałek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na ul. Hoffmanowej lepiej się jeździ wg mnie RESKART | NAJWIĘKSZY HALOWY TOR KARTINGOWY W RZESZOWIE
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
daj znać kiedy
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
LARD w Polsce. Czyżby się na coś szykowali? NIK twierdzi, że to niezgodne z prawem. NIK o zakupie LRAD w Policji - RadioMaryja.pl tradycyjnie zapraszam do posłuchania: Policja kupuje urządzenia LRAD [ audio ] - RadioMaryja.pl
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
laguna, jedziemy dziś na gokarty??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co dwa tygodnie:wink:
-
F1, Rajdy i Motorsport
materiał polsatu i eksperci polsatu :facepalm: Robert Kubica - Polsat o wypadku - Rallye Du Var - 25.11.2012 - YouTube ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- RK: "Mogę tylko powiedzieć, że priorytetem jest Formuła 1. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom."
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
kto pociupie w CS'a?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Massa ahead, be carefour
-
F1, Rajdy i Motorsport
Senna go załatwił
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja perdole, udało się :kox:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Komentatorzy polsratu wspominali o tym podczas wyśligu. Mówili też o konferencji po kwalifikacjach, na których chyba Kimi i Vettel coś przeklinali - z tego względu organizatorzy F1 chcieliby ograniczyć te konferencje, albo przenieść je na inny termin - nie bezpośrednio po kwalifikacjach, bo zawodnikami targa jeszcze wtedy adrenalina :grin: ---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- Robert Kubica - Wywiad "Przygoda z Kotem" - Rallye Du Var - 24.11.2012 - YouTube ---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Kubica zamyka usta krytykantom - Nasz Dziennik
-
F1, Rajdy i Motorsport
stawiam nie gorzej niż trzeci ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- F1 Estados Unidos Hamilton vs Vettel - Massa vs Kimi 18/11/2012 - YouTube
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť Wszystkie chwyty dozwolone - roszady o których nie ma się pojęcia oglądając wyścig:whistling: ---------- Post dopisany 23-11-2012 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 23:04 ---------- Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Robert Kubica w Rallye du Var - dzień 2. [aktualizacja godz. 10:30) - w środku linki do live timingu z du Var i wywiad z Robertem
-
Strefa Śmiechu
zerknij jeszcze raz...
-
Strefa Śmiechu
Donald Tusk na szczycie budżetowym - Galerie - Fakty w INTERIA.PL
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to na razie jest nas dwóch. To który dzień tygodnia ci bardziej pasuje? Tutaj więcej info o torze, cennik, układ toru, dojazd itp: RESKART | NAJWIĘKSZY HALOWY TOR KARTINGOWY W RZESZOWIE . Właściwie to trzeba tylko przyjść, kaski, czepki jednorazowe na miejscu. Jeszcze kwestia dojazdu, bo można z dwóch stron tam dotrzeć, ale proponuję kręcić na Hoffmanową od Langiewicza, Jagiellońskiej lub Mochnackiego po kocich łbach, ale jednak lepsza tam jest droga. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze dołączy
-
Strefa Śmiechu
ciekawe co w wazie:wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobra chłopaki. W tym tygodniu zaliczyłem 2 tory kartingowe w Rzeszowie (reja i hoffmanowej). Bardziej mi się podoba hoffmanowej bo jest dużo miejsca. Jakby ktoś miał ochotę pojeździć, to proponuję poniedziałek lub wtorek wieczorem. Kto się pisze??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma niebieskiego vito, które lata w Rzeszowie i okolicach. Granatowe VITO to już stary nabytek. Tu piszą o świerzakach. chyba, że tak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma niebieskiego vito, które lata w Rzeszowie i okolicach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i się wy..ujałem ??