Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeśli 2 lub 3 czerwca to chętnie ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- grzesiek ty już byłeś na korekcie u rogala? jeśli nie to może nie ma co nadkładać drogi Uploaded with ImageShack.us :grin:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nie ma opon na lewa i prawa strone , nie wiem jakie to ma znaczenie jak nigdy auta nie widzsz jednoczesnie z prawej i lewej strony. to samo miałem napisać a jeśli stojąc przed autem widzisz wszystkie felgi, czas do okulisty, albo auto do kasacji:grin: w zyciu nie wpadłbym na to, żeby się tym zainteresować Co do opon lewych i prawych to źle się wyraziłem, chodziło mi o to że mimo opon asymetrycznych, symetria całości jest zachowana A jeśli chodzi o felgi to, to że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma i są na świecie ludzie którzy nie daliby rady jeździć z takim felgami
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no nie do końca tak samo, bo opony asymetryczne dokupisz na lewą i prawą stronę, a rotorów nie - do tej pory te felgi były całkiem niezłe
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
chodzi o zwrot ramion
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
turdzi, wkleiłeś tą fotkę z niebieskim i czarnym b8, który sposób montażu rotorów jest prawidłowy?
-
F1, Rajdy i Motorsport
no wyglądało to dziwnie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Alonso coś za bardzo odpuścił pod koniec
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie sytuacja z Schumacherem nie jest jasna. Jezu, jak pier**li ten Borowczyk: Massa nie miał z Buttonem żadnych szans (obaj mieli włączony DRS, Button ledwo zdążył), i po chwili Massa wrócił na pozycję lidera ręce opadają... Ale Alonso będzie się tłukł o pierwsze miejsce
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
a za co? ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- ale webber rojebal ta swieza oponę!! ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- ale webber rojebal ta swieza oponę!!- F1, Rajdy i Motorsport
:hi:ogladamy- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
23.2 km hehe- [ALL B5] Audi S4
hehehe- [ALL B5] Audi S4
Jak ty go będzisz mył po tych zabiegach??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest masakra- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak słyszę takie rzeczy to zastanawiam się czy nie zabierać ze sobą sterownika na noc :-D zrób przełącznik do sterownika ps fajny avatar- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
seryjna pompa z afn ogarnie te 320 z b6?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cisza przed burzą- F1, Rajdy i Motorsport
kimi kimi kimi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ten na tylną szybę? jeśli tak, to on chyba jest taki sam jak w a4. Krycha pisał mi ostatnio że ma taki za 100 pln- F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda Raikonena w końcówce Kilka ładnych wyprzedzeń i obron było- [ALL B5] Audi S4
Jaki rozmiar mają te tarcze??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
błędny link:wink:- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
16" wejdzie na ten hamulec?- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
widziałem cię w niedzielę przy skoczniach - F1, Rajdy i Motorsport