Treść opublikowana przez mech15
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
też nad takim się zastanawiałem, ostatecznie varta, ciekawe czy będę żałował
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tylko cytrynę odpaliłeś?? :mysli: SPY FOTO Ja dziś zalałem SKYDD'a
-
[ALL] jaki to klucz
nieźle, sam się rozglądnę w taki razie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- 25*C auto pali z półobrotu dzisiaj wymieniałem świece w starym AAZecie (przejebana robota), wszystko było tak sztywne, że gdy trąciłem wąż który idzie ze zbiorniczka to ułamał się króciec na chłodnicy - chłodnica do naprawy/wymiany
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
weź opisz co i jak bo chyba jutro się za to zabiorę, u mnie mróz [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 21:40_________________________________________________już mam coź http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109917.0;highlight=p%B3ukanie+nagrzewnicy
-
[ALL B7] Brak ogrzewania
czyli co? miałeś zapchaną kamieniem nagrzewnicę??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eeeejjjjjjjjjjjjj, nie jestem aż Taki straszny zastanów się jeszcze hehe, jednak dobrze pamiętałem :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba SIXU coś masuje, pogadaj z nim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak ci jeszcze kręci to wpadnij na Leszczyńskiego, bo trzeba mojego odpalić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest 12:00 i nie odpaliłem B5 Kto może mi pomóc, jakiś prostownik podrzucić?? muszę dziś kupić nowy aku
-
Ceny paliwa marzec 2026
spokojnie, jak was nie stać to do autobusu. Taka rada pawlaka http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11050764,Pawlak__Niech_kierowcy_przesiada_sie_do_komunikacji.html
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
http://biznes.interia.pl/emerytury/news/pozbawienie-polakow-miliardow-zlotych-juz-nastapilo,1695846,1021[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 09:19_________________________________________________Cykl szkoleniowy: Jak stworzyć idealną informację
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aaaaaaaaa, to ten nieogolony w ciemnym filcowym płaszczu, teraz już kojarzę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale gdzie on robi, bo nigdy go tam nie widziałem
-
[ALL] Mokra wykładzina
żwirek daje radę, tylko właśnie nie możesz go rozsypać na wykładzinie bo zrobi się breja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzie jedziesz??[br] w Handzlówce byłem, jestem mega zadowolony, kumpel mieszka koło stoku to u niego zostawiłem auto, nie ma uja... na przyszły sezon kupuję sprzęt [br] w Handzlówce jest orczyk z tego co wiem, to pewnie cię wyszarpało, jedź do Przemyśla (właśnie wróciłłem :kox:) to jeszcze przed końcem sezonu zakupisz sobie narty :decayed:
-
Ceny paliwa marzec 2026
jutro są protesty w całej Polsce poszukaj info
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11046835,Ambasada_USA_monitoruje_dzialania_komisji_sejmowej.html i jeden z komentarzy: sPOkojnie, zapłacili, kieszenie napełnili, to pytają, myślicie, że nie posmarowali rządowi? Boni sprzedawał się ZSRR (bo PRL podlegała ZSRR) to Amerykanom nie da?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________Oburzeni | Anonymous 2011 | POLSKA - JUTRO?
-
Spoty Katowice i okolice
akjam już prawie miał flaszkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to jest automat? nie to jest manual 6cio biegowy z jakiego kraju sprowadzony?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Iran postanowił pokonać UE w kwestii embarga na ropę naftową. Już w niedzielę parlament islamskiej republiki zatwierdzi całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Unii Europejskiej przed wejściem w życie europejskich sankcji. To zwrot w wydarzeniach, Teheran jest pewien, że to zaszkodzi Europie i spowoduje podniesienie cen ropy naftowej. Irański parlament w najbliższą niedzielę może zatwierdzić całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Europy. Nastąpi to przed wejściem w życie europejskiego embarga na broń i zapowiedzi zaprzestania handlu z Iranem od lipca 2012.. „Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, rząd będzie zobowiązany do zaprzestania sprzedaży ropy naftowej do Europy przed tym, gdy UE nałoży embarga wobec Iranu” – powiedział dla Financial Times przedstawiciel irańskiego parlamentu Imad Husseini. To wydarzenie może być nieoczekiwane dla Europy, która pragnie odroczyć wejście w życie embarga do lata tego roku. Przypomnijmy, decyzja w sprawie nowych sankcji wobec Teheranu została podjęta przez ministrów spraw zagranicznych państw UE w poniedziałek. Zgodnie z porozumieniem, państwa UE, które zużywają około 20% ropy naftowej z Iranu, zabroniły zawarcia nowych umów z irańskim sektorem naftowym. Do 1 lipca, będą anulowane już istniejące umowy. Wcześniej, obserwatorzy zauważali, że opóźnienie było konieczne, aby kraje takie jak Grecja, Hiszpania i Włochy, które stanowią 70% zakupów irańskiej ropy w Europie byli w stanie znaleźć alternatywnych dostawców energii. Teraz jednak jest ryzyko, że pozostają bez kropli surowca z tego kraju. „Wielu członków Parlamentu, w tym ja, nie może doczekać się zatwierdzenia ustawy, dzięki której żaden z krajów europejskich, które dokonały na Iranie sankcji, nie można kupić ani kropli ropy z Iranu” – powiedział inny członek Parlamentu, Nasser Sudani Według Sudaniego, sankcje nałożone przez Zachód trafią w samą Europę. Po pierwsze, powiedział, kraje europejskie nie będą w stanie niczym zastąpić irańskiej ropy, a po drugie, embarga na ropę naftową w Iranie będą prowadzić do znacznego wzrostu cen „czarnego złota”. Z tego wynika, że Europejczycy jakoś będą musieli kupić irańską ropę przez pośredników, co znacznie zwiększy ich koszty. Źródło: http://www.vz.ru/ zmianynaziemi.pl dodam iz w czerwcu zostanie uruchomiony przesył arabskiej ropy rurociągiem a nie przez ciesnine! dlatego zwlekano z embargiem na iranska rope…
-
[B5 AJM] Postępowanie po średnim remoncie silnika
Dzwoń do niego, on to robił to, ci powie co i jak
-
Strefa Śmiechu
co jest w tym śmiesznego ?? fianł :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak myślałem, wczoraj miałem przyjemność stoczyć "pojedynek na drodze" z takim BMW, tylko białym. No i właściciel wyglądał tak samo :polew: