Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. chyba byliśmy na innym spocie
  2. Wszyscy przeniesli sie pod WSK dziś ze SPOTAMI taaa a ty jak tam po nalewce??
  3. 2 x audi i dużo golfów
  4. a później?? a później??
  5. Panowie, stok w Przemyślu super. Śpieszcie się bo odwilż idzie
  6. przez 10 min, na luzie? proszę cię... 7 km to może mało żeby diesel złapał 90, ale jeśli jest sprawny to po złapaniu utrzyma te 90*C lub odchyłki będą minimalne j**nięty czujnik może pokazywać 90*C, a później świrować do autora tematu: powinieneś dostać bana za stworzenie nowego tematu w tak drażliwej kwestii jak temp silnika i czujnikach, jest już jeden rozległy temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.1455
  7. na Podpromie zaglądnij - wyślizgane ładnie
  8. i właśnie teraz wiele osób poważnie zaczęło myśleć o wyjeździe do Bukowiny :polew:
  9. na złym kanale klimatronika patrzysz na temperaturę
  10. za duża, sprawdź vagiem co wymienić
  11. Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi tzn??
  12. mech15 odpowiedział(a) na Saritankian temat w 1.9TDI
    czyli w AHH kąt wtrysku ustawia się tak jak kąt synchronizacji w PD??
  13. hehehe się rozkręciło :polew: już dawno skojarzyłem że miron to obrotny gość i dlatego od daty wpłaty zaliczki za BT szykuję w strachu kase na te długi które będę miał po wyjeździe ze zlotu od rzeszowskich VIPów dowiedziałem się że bez czterocyfrowej kwoty nie ma co startować na klubowicza :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. ale siarrrra choć może nie jest tak źle http://sokolimokiem.tv/?p=2202
  15. Czas zalogowania w sumie: 65 dni, 3 godz. 37 min.
  16. Diman daj spokój już kolega z Rzeszowa ma teraz taką samą sytuację więc go pocieszę przykładem taty dimana
  17. O ile dobrze pamiętam to w tamtym roku diman miał termin na bobaska w okresie zlotu w Bukowinie. Pojechał w końcu na zlot??
  18. w końcu poznamy kolege w Bukowinie :gwizdanie: jak mnie oczy nie myliły właśnie :> też się cieszę napisz PW do Jarko żeby zaliczał Cię do naszej ekipy :> a jakie będą z tego profity, albo utrudnienia??
  19. też się cieszę :> ;( ;( ;( ;( ;( ;( ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn ) a co ci jest?
  20. w końcu poznamy kolege w Bukowinie :gwizdanie: jak mnie oczy nie myliły właśnie :> też się cieszę
  21. witojcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.