Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba byliśmy na innym spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wszyscy przeniesli sie pod WSK dziś ze SPOTAMI taaa a ty jak tam po nalewce??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
2 x audi i dużo golfów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a później?? a później??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mi pasuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co ze spotem??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, stok w Przemyślu super. Śpieszcie się bo odwilż idzie
-
[INNE] BMW 520d -dziwna sytuacja z temperaturą
przez 10 min, na luzie? proszę cię... 7 km to może mało żeby diesel złapał 90, ale jeśli jest sprawny to po złapaniu utrzyma te 90*C lub odchyłki będą minimalne j**nięty czujnik może pokazywać 90*C, a później świrować do autora tematu: powinieneś dostać bana za stworzenie nowego tematu w tak drażliwej kwestii jak temp silnika i czujnikach, jest już jeden rozległy temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.1455
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
na Podpromie zaglądnij - wyślizgane ładnie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
i właśnie teraz wiele osób poważnie zaczęło myśleć o wyjeździe do Bukowiny :polew:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
na złym kanale klimatronika patrzysz na temperaturę
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
za duża, sprawdź vagiem co wymienić
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi tzn??
-
[B5 AFN] Jaka pompa?
czyli w AHH kąt wtrysku ustawia się tak jak kąt synchronizacji w PD??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe się rozkręciło :polew: już dawno skojarzyłem że miron to obrotny gość i dlatego od daty wpłaty zaliczki za BT szykuję w strachu kase na te długi które będę miał po wyjeździe ze zlotu od rzeszowskich VIPów dowiedziałem się że bez czterocyfrowej kwoty nie ma co startować na klubowicza :gwizdanie: :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale siarrrra choć może nie jest tak źle http://sokolimokiem.tv/?p=2202
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 65 dni, 3 godz. 37 min.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman daj spokój już kolega z Rzeszowa ma teraz taką samą sytuację więc go pocieszę przykładem taty dimana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ile dobrze pamiętam to w tamtym roku diman miał termin na bobaska w okresie zlotu w Bukowinie. Pojechał w końcu na zlot??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w końcu poznamy kolege w Bukowinie :gwizdanie: jak mnie oczy nie myliły właśnie :> też się cieszę napisz PW do Jarko żeby zaliczał Cię do naszej ekipy :> a jakie będą z tego profity, albo utrudnienia??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też się cieszę :> ;( ;( ;( ;( ;( ;( ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn ) a co ci jest?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w końcu poznamy kolege w Bukowinie :gwizdanie: jak mnie oczy nie myliły właśnie :> też się cieszę
-
Spoty Katowice i okolice
witojcie