Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120110/RZESZOW/614052101 :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
wrzucaj z linkiem to nie trzeba będzie szukać, a tak to słaba reklama http://www.netcar.pl/opony/zimowe/osobowe/pirelli/pirelli+carving+edge+205+55r16+94t+xl,205%2055R16,44,0,5-0,115546591,szi.html
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a co to a termostat włożyłeś?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale padaka, widziałem to A3 (na białych felgach było) jak wjeżdżało na Podpromie - akurat zmykałem stamtąd - najciekawsze mnie ominęło myślałem że w tej novej się styknęliście
-
[B6 AWX] Biopaliwa
taki przykład z mojego podwórka, vectra 1,9 DT czy jakoś tam 75 albo 80 koni mechanicznych, pompa bez żadnej elektryki bo to leciwa konstrukcja, ale śmigała zgrabnie. Niestety układ wtryskowy padł po tankowaniu biopaliwa. Być może to zbieg okoliczności, auto mogło być nadwyrężone samym przebiegiem, ale właściciel po remoncie który kosztował prawie 2 tysie leje już tylko zwykłe ON
-
Polecane opony zimowe
jaki masz rozmiar?
-
[ALL B5] Felgi AWUS 17 cali jaka opona do audi a4 b5 AVANT LIFT
do avusa trochę im brakuje
-
[ALL TDI] Czujnik wody w filtrze paliwa
Montowane w dieslach z audi 80, ale niektórzy mają też w A4wórkach. Kto posiada takie coś? Gdzie w komorze silnika znajduje się kostka do podłączenia? I może ktoś zna kod wyposażenia. Kolega trepek pewnie zaraz wrzuci real foto.
-
[B5 AFN] Wlana woda do zbiornika zamiast paliwa.
Etka podaje że w 1Zcie i AAZcie z 1994 roku jest. Ale przed AFN miałem AAZta i tam tego na pewno nie było, więc to opcja. Koniec OT http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=238305.0
-
[B5 AFN] Wlana woda do zbiornika zamiast paliwa.
Jest w etce, ale bez żadnego numeru [/url[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:33_________________________________________________ tak korek spustowy, ale można go wykręcić, a wkręcić czujnik
-
[B5 AFN] Wlana woda do zbiornika zamiast paliwa.
gdzie to on się znajduje? Wkręcany od spodu w filtr paliwa zamiast zaślepki/spustu. Na samym dole czarny korek, dokładni taki sam mam filtr w silniku 1Z z 1993r. też mam bardzo podobny filtr, ale nie zauważyłem nigdy wolnego złącza, ani czujnika w tamtym miejscu, więc to chyba nie jest standardowe wyposażenie??
-
[B5 AFN] Wlana woda do zbiornika zamiast paliwa.
gdzie to on się znajduje?
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny -czy da radę samemu ...
szukaj info w warsztacie, tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rzeźnik dawał radę wczoraj na Podpromiu: Niestety o spocie zapomniałem Gdzie byliście? Tam przy BP??
-
Polecane opony zimowe
no i jesteś zadowolony?? trochę mnie zaniepokoił ten test z auto świata zwłaszcza siła ciągu tych oponek http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/trakcja%20na%20sniegu.jpg a co to za zima Austriakom możemy pozazdrościć: http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/zachodnia-austria-znow-odcieta-w-nocy-dopadalo,18119,1,0.html
-
[ALL TDI] SWAP z AJM na AVF
A spalanie drastycznie by wzrosło? pojemność silnika taka sama więc spalanie drastycznie się nie zmieni...... przy normalnej jeździe, przy pałowaniu będzie wir hehe
-
[ALL B5] Głośna Praca Nawiewu
Musisz schowek targać, szukaj w warsztacie manuala jak to ogarnąć
-
Polecane opony zimowe
mam dokładnie to samo 16" masz??
-
[B7 BKN] Fura Melmana. Performance (?) upgrade.
cieszymy się z Tobą, ale w wątku brakuje kilku szczegółów
-
[B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123
spoko, to chyba już druga 1,8 Q na forum
-
[B5 AJM] Silnik pracuje po wyłączeniu zapłonu
ten zaworek to N109, nr 8 na fotce, jeśli dzieje się z nim coś nie tak to wywala błąd w silniku, idąc tropem kolegi trepek warto też to sprawdzić faktycznie ERROR, to AJM
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/podczas-skoku-na-bungee-zerwala-sie-lina-film,1,4991937,wiadomosc.html :gwizdanie: http://wiadomosci.onet.pl/wideo/wrak-rozpadl-sie-na-dwie-czesci,11102281,1,klip.html#
-
[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)
ile cię wyszła ta furka??
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to czas otworzyć trzymanego na tą okazję Jagermeistera i świętować