Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120110/RZESZOW/614052101 :gwizdanie:
  2. wrzucaj z linkiem to nie trzeba będzie szukać, a tak to słaba reklama http://www.netcar.pl/opony/zimowe/osobowe/pirelli/pirelli+carving+edge+205+55r16+94t+xl,205%2055R16,44,0,5-0,115546591,szi.html
  3. a co to a termostat włożyłeś?
  4. Ale padaka, widziałem to A3 (na białych felgach było) jak wjeżdżało na Podpromie - akurat zmykałem stamtąd - najciekawsze mnie ominęło myślałem że w tej novej się styknęliście
  5. mech15 odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    taki przykład z mojego podwórka, vectra 1,9 DT czy jakoś tam 75 albo 80 koni mechanicznych, pompa bez żadnej elektryki bo to leciwa konstrukcja, ale śmigała zgrabnie. Niestety układ wtryskowy padł po tankowaniu biopaliwa. Być może to zbieg okoliczności, auto mogło być nadwyrężone samym przebiegiem, ale właściciel po remoncie który kosztował prawie 2 tysie leje już tylko zwykłe ON
  6. jaki masz rozmiar?
  7. Montowane w dieslach z audi 80, ale niektórzy mają też w A4wórkach. Kto posiada takie coś? Gdzie w komorze silnika znajduje się kostka do podłączenia? I może ktoś zna kod wyposażenia. Kolega trepek pewnie zaraz wrzuci real foto.
  8. Etka podaje że w 1Zcie i AAZcie z 1994 roku jest. Ale przed AFN miałem AAZta i tam tego na pewno nie było, więc to opcja. Koniec OT http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=238305.0
  9. Jest w etce, ale bez żadnego numeru [/url[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:33_________________________________________________ tak korek spustowy, ale można go wykręcić, a wkręcić czujnik
  10. gdzie to on się znajduje? Wkręcany od spodu w filtr paliwa zamiast zaślepki/spustu. Na samym dole czarny korek, dokładni taki sam mam filtr w silniku 1Z z 1993r. też mam bardzo podobny filtr, ale nie zauważyłem nigdy wolnego złącza, ani czujnika w tamtym miejscu, więc to chyba nie jest standardowe wyposażenie??
  11. gdzie to on się znajduje?
  12. szukaj info w warsztacie, tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
  13. Rzeźnik dawał radę wczoraj na Podpromiu: Niestety o spocie zapomniałem Gdzie byliście? Tam przy BP??
  14. no i jesteś zadowolony?? trochę mnie zaniepokoił ten test z auto świata zwłaszcza siła ciągu tych oponek http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/trakcja%20na%20sniegu.jpg a co to za zima Austriakom możemy pozazdrościć: http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/zachodnia-austria-znow-odcieta-w-nocy-dopadalo,18119,1,0.html
  15. A spalanie drastycznie by wzrosło? pojemność silnika taka sama więc spalanie drastycznie się nie zmieni...... przy normalnej jeździe, przy pałowaniu będzie wir hehe
  16. Musisz schowek targać, szukaj w warsztacie manuala jak to ogarnąć
  17. mam dokładnie to samo 16" masz??
  18. cieszymy się z Tobą, ale w wątku brakuje kilku szczegółów
  19. spoko, to chyba już druga 1,8 Q na forum
  20. ten zaworek to N109, nr 8 na fotce, jeśli dzieje się z nim coś nie tak to wywala błąd w silniku, idąc tropem kolegi trepek warto też to sprawdzić faktycznie ERROR, to AJM
  21. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/podczas-skoku-na-bungee-zerwala-sie-lina-film,1,4991937,wiadomosc.html :gwizdanie: http://wiadomosci.onet.pl/wideo/wrak-rozpadl-sie-na-dwie-czesci,11102281,1,klip.html#
  22. ile cię wyszła ta furka??
  23. no to czas otworzyć trzymanego na tą okazję Jagermeistera i świętować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.