Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie ma cię na liście do Bukowiny?? :?: :?:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tylko ramkę i 1.8 przyczaiłem, następnym razem będę lookał po kołpakach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie ma cię na liście do Bukowiny??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
srebrne 1,8 wczoraj wieczorem na Mickiewicza to slimaczek??
-
[B5 AFN] Problem z zamulaniem i kaszleniem 1.9 tdi afn
błąd oleju piszczy?? wymień filtr paliwa, bo chyba dawno tego nie robiłeś
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
dodatki do ON wybieralbym rozsadniej czyli SKYDD nie jest za dobry??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
sznajder to chyba to samo co ZAP??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest dzisiaj jakiś spot??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Gdzie to sprawdziłeś? na spodzie
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
"Ludzkie panisko z tego Tuska. Jak zobaczył spadające słupki zaczął mówic ludzkim głosem." tylko udaje ludzki głos, menda[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:33_________________________________________________"Nie cieszyłbym się. proces wprowadzania ACTA jest wprowadzany stopniowo a machina już ruszyła. Wielu prawników wypowiada się że brak zapisów wprost które są niebezpieczne, że nasze prawo te kwestie reguluje. Tak naprawdę niewiele zależy tylko od naszych protestów. Umowa została podpisana i proces ratyfikacji musi kiedyś zostać zakończony. najsmutniejsze jest to że już nic od nas nie zależy. Zapamiętajcie słowo harmonizacja prawa, za kilka lat to co jest w ACTA przeniknie do naszego prawa. Anglosasi pisząc umowy patrzą również na procesy, stosują zasadę trującej pigułki. Druga strona która podpisuje umowę nie wyczuwa zagrożenia. Jednak uwzględniając inne czynniki otoczenia prawnego skutki podpisania umowy są takie jakie chce pierwsza ze stron. Jedyna szansa to nieratyfikowanie umowy przez państwa które podpisały umowy. Nie wiele zależy tylko od naszych protestów ale wiele zależy od protestów we wszystkich państwach które podpisały umowy."[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:35_________________________________________________"To raczej kolejne kłamstwo, lub zagrywka na czas. Nie udało się zastraszyć, potem opluć,teraz będą obiecanki,na koniec sfałszowane ekspertyzy i sondaże.Szablon!"[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:36_________________________________________________ Warto przeczytać, zwłaszcza końcówkę http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/370467,sejm-zignorowal-obywateli,id,t.html?cookie=1 - W Polsce jesteśmy wszyscy w sytuacji chłopów pańszczyźnianych - mówi prof. Przystawa. - Nie mamy prawa kandydowania do Sejmu. To znaczy, że jest jakaś szlachta mająca przywileje i jest prawie 40-milionowe pospólstwo, które tego prawa nie ma. Uważamy, że to straszliwy gwałt.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
już sprawdziłem, data produkcji 06/11 - chyba nie tak źle??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
kto wie jak varta ma oznaczoną datę produkcji??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kutwa, nie chciało odpalić
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
o kur.wa :doh1: :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
coś z paliwem prezes, wrclaguna i ja + osoby towarzyszące
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
P.S. masz zbyt dużą rotacją avatarów :gwizdanie: zwróć uwagę jaka będzie temperatura tam na dole przy obecnych mrozach, chciałbym to wiedzieć
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
diagnozować te kanały jeśli zaczniesz od wymiany termostatu, a będzie padnięty czujnik, to już masz wtopioną kasę i stracony czas na mechanika pewnie nie te same co w B5, ale rozbieżności dużych nie ma
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
nigdzie nie mieli MOLLi jak szukałem
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
jak masz vaga to poszukaj jak się robi diagnostykę diesla, to będziesz wiedział co padło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to podjadę w wolnej chwili tymczasem:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie też po prawie 20 km złapał 90, ale już nie spadło, masz VAGa, albo dostęp do niego??
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
strzeż się bo namierzam twój gabinet masażu :naughty: kurde sam bym sobie umył, myślałem o tej myjni pod Millenium - mył tam już ktoś??- Jaki akumulator kupić do Audi?
też nad takim się zastanawiałem, ostatecznie varta, ciekawe czy będę żałował W jakiej cenie masz tą vartę ? Ja dałem 380 zł za new to dobra cena, aż za dobra gdzie zakupiłeś?? moja varta 450 zł, 80Ah/760A S4 w intercarsie miałem za 440 zł- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak, fota fresh - już wyjeżdżałem od nich i patrzę skądś znam to auto ale źle mu tam nie jest - folia na fotelach... - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE