Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. nie graj na emocjach ludzi!!
  2. musisz dobrać się do wentylatora i sprawdzić czemu tak głośno chodzi, mogą to być łozyka
  3. jakieś sklepy spożywcze są dziś otwarte w Rzeszowie??
  4. ładna furka, nie ma co
  5. napiszcie jakie auto było dawcą waszych części, które dokładnie części wymieniliście i jakie napotkaliście problemy tak jak zrobił to kolega Bertoni na początku tej strony
  6. Posiadam YATOUR. Ta zmieniarka ma 2 poważne wady, przynajmniej mój model. W lecie po kilku minutach, chyba od ciepła, po prostu się przycina i nie odtwarza. Przy takich temp jak teraz działa bez zarzutu. Drugą wadą są zakłócenia - rytmiczne cykanie w lewym głośniku w drzwiach, przy normalnym odtwarzaniu nie słychać, ale gdy dam głośniej to słychać w przerwach między utworami. Mniej ważne wady to: numery jakie przypiszesz utworom w folderze nie mają wpływu na kolejność podczas odtwarzania, nie jest to regułą, ale czasem wszystko po prostu się miesza. Ogólnie teraz kupiłbym zmieniarkę, która wyposażona jest w przycisk RESET
  7. no to jak byś teraz postąpił??
  8. do strefy śmiechu pasuje i tam już jest
  9. stacyjka, kostka stacyjki
  10. a kto mu załatwił, że mógł sprzedawać??
  11. faktycznie Dział sprzedam Czarna lista:
  12. taka możliwość odpada, to było przy postoju taksówek i od strzała bez żadnego problemu podjechała do mnie starsza Croma i nikt nie sprawiał wrażenia, że mu się nie chce c6 ma akumulator w bagażniku
  13. forum z moim innym hobby, proszę zwrócić uwagę na pierwszy temat w dziale sprzedam http://www.knives.pl/forum/index.php/board,10.0.html
  14. http://www.cbradio.abc24.pl/default.asp?kat=67528&pro=191729 co myślicie o tej ofercie, chodzi mi o poprawione ASC??
  15. przed świętami padł mi akumulator, zatrzymałem taxi a6 c6 2.0tdi i pytam gościa czy pomoże odpalić, a on na to że jego autem nie da rady bo ma "inny minus" - co to znaczy?
  16. mech15 odpowiedział(a) na Buldog071 temat w Audi A4 B5
    czekałem na to, zamieść jakieś próbki wideo z każdej kamery dzień/noc
  17. przełóż tylko te grafitowe elementy i będzie chodziło bez problemu
  18. bajk miał filmiki znad Pilicy, pogadaj z nim
  19. kupiłem Ballantinesa Finest i żałuję, ohydne whisky jak każde inne
  20. no cóż ten filmik przebił liebherra
  21. a można go gdzieś jeszcze kupić nowego?? Używa ktoś funkcji PA w swoim radiu, jakie wrażenia :?:
  22. Tsunami Wave Clouds Over Birmingham, Alabama - December 16, 2011
  23. Transformer Explodes at Candlestick Park - Dec. 19, 2011

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.