Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
melduje się ale nie mam teraz czasu więc sobota odpada pozdro
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
i jak tam autko się sprawuje po wirusie? wszystko ok?
-
Liga Mistrzów 2009-2010
:gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
mnie nie będzie jeśli chodzi o tą sobote najbliższą
-
Spociki w Skierniewicach
zgadzam się w pełni. Trudno tu wyrazić cokolwiek Cześć pamięci poległym.
-
Spociki w Skierniewicach
w poniedziałek :gwizdanie: juz dzisiaj jest ''lany" poniedziałek
-
Spociki w Skierniewicach
narazie nie jestem w stanie nic wymyśleć Wesołego :cwaniak1:
-
Spociki w Skierniewicach
wczesnie coś, ale rozumiem, że to przesąd jakiś taaaak ze osiemnastki powinno sie zaczynac o 18-tej :> ja moze podbije, tylko fajnie by było wymyśleć jakis inny sposób spotowania niż tylko stanie na parkingu, chodzi mi o jakies atrakcje
-
Liga Mistrzów 2009-2010
tylko że mecz trwa 90 min + doliczony czas, a nie tylko 45 min :gwizdanie: i wyciągnąć ze stanu 0:2 nie jest wcale tak łatwo
-
Jak ustawić czas w Audi A4 B8?
na konsoli centralnej wciskasz CAR i SETUP i w gornym lewym rogu bodajze jest time/date i to by było na tyle
-
Liga Mistrzów 2009-2010
brawo dla Arsenalu za odrobienie strat
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ja tam nie zyczyłbym nikomu kontuzji jeszcze skręcenia stawu skokowego jak po maśle? chyba Interowi trafiło się losowanie jak po maśle... ja mam nadzieje, że ManUTD odrobi jakoś straty na Old Trafford, ale będzie bardzo ciężko.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ale zonk qrcze
-
Liga Mistrzów 2009-2010
okaże się jutro :gwizdanie: a teraz ManUTD narazie prowadzi 1:0 i oby tak dalej
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
felgi na plus pod warunkiem, że nie byłoby tego napisu AMG dla mnie to troche nie pasuje
-
Spociki w Skierniewicach
no to pochwal się tymi fotkami
-
Spociki w Skierniewicach
tak, zgadza sie byłem na spacerku nad zalewem z dziewczyną
-
Spociki w Skierniewicach
teraz ostatnio mówili o jakis walkach robotów w japonii bodajze, wybierz sie tam przy okazji podriftujesz troche
-
Spociki w Skierniewicach
http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=%C5%81owicz&daddr=Rawka,+Skierniewice&hl=pl&geocode=%3BCaIgZoj8SLViFSoOGQMdCJQ0ASmLPqncUmcZRzGPnh4wBIF8FQ&mra=ls&sll=51.970658,20.216904&sspn=0.038865,0.077076&ie=UTF8&ll=52.014684,20.167809&spn=0.155306,0.308304&z=12
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi, może i my wymiękliśmy ale ile pościków nastukaliśmy A Ty czuwałeś, ale za dużo nie popisałeś Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy no przecież sam do siebie nie będe pisał
-
Spociki w Skierniewicach
ale wymiękacie ja tam czuwam na forum
-
Spociki w Skierniewicach
akurat B8 nie trzeba tak bardzo poprawiać moim zdaniem bo sama w sobie jest jedynie gleba i większe felgi :gwizdanie: nic więcej nie trzeba raczej chyba, że może macie jakies propozycje co do zmian?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
a jakie to są?
-
Spociki w Skierniewicach
dobra wyruszam
-
Spociki w Skierniewicach
ale juz 3.0 TDI w B8 daje rade pogoda troche nie teges ale postaram sie dotrzec jak zdaże wrócic z łodzi