Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..... na grubo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzie Wy mieszkacie
-
Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...
głos oddany
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Ładna sztuka ładny kolor - taki jam mój :gwizdanie: mody idą w dobrym kierunku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapewne bedzie już felga letnia
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
dzięki upolowałem je na allegro, jest tego sporo, tylko kwestja odpowiedniej średnicy Pozdrawiam
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
.....troche bieli dla kontrastu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
odpowiedź na to pytanie zna trzech tylko ludzi... :gwizdanie: wszyscy trzej z waszej rzeszowskiej ekipy, którzy byli w zeszłym roku na Zlocie w Bukowinie (Św. słowa) potwierdzam :polew: - było na "grubo"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zima = :polew: zima + quattro + przyjemność :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 09:49_________________________________________________Cze Sławek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: zgubił swetr, kupił dres , musi zmienić wóz aaaaaa kup wersje z przeźroczystymi drzwiami, ażeby paski na dresie były widoczne :polew: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________ :decayed: tak w celu sprostowania samochody BMW, to całkiem fajne auta- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mic nie wiem, ale pare stron wczesniej koledzy cos tu pisali 576 strona- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja także miałem chwilowe problemy ok godz 19-ej :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Powitać w te upalne dni- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam tutaj jak zwykle cisza :gwizdanie: , co Wam auta pozamarzały , czy może kompy ja postanowiłem dziś skorzystać z zalet Quattro- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie A4- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek i tak pod lampy II lift -u Ci nie podejdzie :polew: ( wiem , wiem że Ty na takie mody i dobrze ) - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE