Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bracus, teraz pytanie w jakim charakterze występował tam Maciek- jako turysta? sprzedawca popcorn-u ? czy może jako koleś wypożyczający rowerki wodne ? to by wiele tłumaczyło, dlaczego nie odpowiedział „ cześć” - może to duma, a może chęć nie udzielenia znajomemu rabatu itp. :polew:
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
jeszcze raz gratulacje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooooo witam witam, jest i inco - co na przepustke wypuścili czy co ? pytając jak nam sie podoba Twój nowy zakup masz na myśli lampy/tył, czy tez felgi ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAMY zapraszamy do czynnego uczestnictwa w zyciu KLUBU A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na pokładzie A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum A4Klub
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To mój (ja na tych tablicach tankuję i nie płacę ) :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witojcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
prowizja ? jesli chcesz Dibo, to możesz mi umyć samochód
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
upsss ok jakoś się dogadamy , tylko nic Sławkowi nie mów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki chłopaki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cześć chłopaki dodałem foty z 19.07.09 http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html;new
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
7.06.2009 najmłodszy spotowicz tu spocik fiat-a :wink4: :cool1: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 02:49_________________________________________________ spot 19.07.09 pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku - BĘDĘ
-
Nowy VIP w drodze....
dziękujemy :polew: byłem przy tym :gwizdanie: no coś sobie przypominam że jakąś postać widzieliśmy podglądał jak to się robi po co podglądać kolege , wystarczy rzucić okiem na avatar jarko i wszystko jasne :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowy VIP w drodze....
MADAS gratulacje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum A4KLUB
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj