Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CORNEK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CORNEK

  1. 1.spiidy 2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy) 3. p.s zaprosiłem też ludzi z bmw klubu szczecin bo niejedną imprezę już dzieliliśmy i było dzik :]
  2. to jeszcze raz kiedy (data + dzień dla pewności), jaka godzina i gdzie ? :>
  3. niewiem jaki to ma wpływ ale wymienili mi dzisiaj koła rozrządu (były w fatalnym stanie, ciekaw jestem po jakim przebiegu się tak kaszanią?) efekt jest taki jak by auto miało z 15 koni więcej, już nie potrzebuje zwiekszać mocy
  4. to jak tam dojechać? bo ja nie kojarzę
  5. to może mcdonald na słoneczym ;P jest duży parking przed realem obok mcdonalda ;P zamówimy z denveco 4 for 2 i będzie dzik
  6. co to znaczy na śrubce? mój kumpel ma Golfa 3 GTD 1,9 TD 75 KM z 92r i Golfa 3 1,9 TD 75 KM z Intercoolerem z 93r, da się tam w nich jakąś śrubką zwiększyć moc? w którym ona jest miejscu?
  7. A no tak mnie ciekawi czy są sprawdzone sposoby na podniesienie mocy w tej jednostce. Nie chodzi mi o jakieś kosmiczne zmiany typu swap na 1,9 TDI Ale wyprzedzanie tym bolidem właściwie nie istnieje, zmienić pasa na mieście też się nie da, trochę walkę o życie przypomina jazda takim pociskiem. Nigdy nie miałem diesla więc niewiem czy np zimny dolot ze stożkiem coś by dał? albo sportowy dedykowany wydech Ultera (ulter ma teraz wyprzedaż i w śmiesznych pieniądzach sprzedaje końcówki i tłumiki nawet dedykowane).
  8. Było zacnie :] Audi A4 1,6 101 KM palenie laczka
  9. Wpadnę, skilluję kilka audiczek i będzie sympatycznie
  10. plany były kołpaki o wzorze alu felg BBS, chromowana końcówka wydechu z dyfuzorem, ciemne szyby przód i tył, ale zrezygnowałem z robienia z niego Golfa 3 Varianta GTI Jest parę rzeczy do naprawy a później pozostaje tylko się kulać :]
  11. Przechodząc koło lory z nowymi autami na samym brzegu zobaczyłem najnowszego SUVa - Citroena C Crossera, auto piruńsko drogie bo 127 800 zł za podstawową wersję, kosmiczna utrata wartości a tu jeszcze taki widok: Nie chcę nawet myśleć jak to będzie wyglądało jak będzie miał np 3 lata.
  12. Jak mi się auto nie rozpadnie to i ja przyjadę
  13. pytanko jaka miejscówa :>
  14. piizzeria w zdrojach jest droga i nie ma zabardzo gdzie auta zostawic chyba że pod lidlem co innego w mcdonaldzie na słonecznym , jest sporo miejsca żeby usiąść i można furmanki zostawić. ja bym chętnie zajrzał na zlota moim nowym furem
  15. Skoda Felicja Combi 1,9D 64 KM i 124 Nm GLX z 1999r: czyli takie Audi A4 Avant 1,9 TDI tylko ze znaczkiem skody ;P
  16. ok temat kratki i przeglądu załatwiony, teraz z innej bajki - kto w szczecinie tanio i dobrze wymienia progi w aucie? bo mam skorodowany, do tego ew usunięcie rdzy z nadkola i klapy?
  17. słuchajcie kupiłem furę (wkońcu) tyle że ma w papierach 4 osobowy ciężarowy, gdzie w szczecinie można dostać papiery że jest to auto osobowe? bo auto jest przebudowane na osobówkę.
  18. kurcze to ma być w święta? bo niewiem czy będę w szcz
  19. nie mam samochodu ;P szukam
  20. makowice raczej już nie będą się odbywały, ochrona i właściciel robią zbyt dużo problemów więc jak narazie kluczewo
  21. Witam, zapalił mi się żółty check engine podczas jazdy. Silnik wydaje mi się że przyspiesza tak samo, pracuje równo, nie wydaje dziwnych odgłosów, olej sprawdziłem i jest, jutro sprubuje zobaczyć w serwisie co może być przyczyną, jakieś pomysły?
  22. napiszcie jeszcze gdzie i kiedy
  23. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    niestety 2x już mi się zdażyło dobić na hiper miękkim zawieszeniu o ziemię i obniżać jej nie zamierzam żałuje wręcz że nie ma ona pakietu na bezdroża i 4wd bo z trakcją kłopoty są [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Nakręciłem małe pomiary elastyczności na 4 i na 5 biegu:
  24. Sorry że tak późno ale sam dowiedziałem się chwilę temu, niedziela 05.12.2010 zlot na kluczewie pod stargardem, organizuje bmw klub szczecin. ma być trochę latania na śniegu więc sama frajda :] wyjazd dla szczecinian o 9:00 rano spod parkingu na słonecznym Real

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.