Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu jak tam sie stało w koreczku
-
Spoty Olsztyńskie
Normalnie zaskoczyłes mnie teraz
-
Spoty Olsztyńskie
Co do koszulki to najlpeiej powiesic temat bo my tu piszemy a chłopaki z ELB u siebie a tak to bedzie wszytsko w 1 watku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzieki za wszelkie sugestie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ogolnie to mozna zrobic z 3 projekty na koszulki i podpiac ankiete i wybierzemy najlepszy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki http://img412.imageshack.us/img412/8813/mapagot3.jpg wtepny projekt koszulki Skrzypek dziś podepnie temat Moze macie jakies swoje sugestie dot projektu ??
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypek jakie TY masz zdolnosci artystyczne Tak jak napisała nasz VIP podpinaj temat i chłopaki z Elblaga moze tez podsuna jeszcze jakis pomysł i wspolnymi siłami ogarniemy temat Firme mozemy poszukac np.: w Olsztynie, Elblągu czy Ostródzie No i czy chcemy wyszywany nadruk czy ten termiczny Wyszywany bedzie drozszy ale dłuzej wytrzyma
-
Spoty Olsztyńskie
dobre
-
Spoty Olsztyńskie
Firme juz Monika zarzuciła chodzi o projekt
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no chetni sa bo nawet chłopaki z Elblaga sie pytali tylko 3ba ogarnac projekt Nasz szanowny VIP napewno w tym pomorze :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no takie fajne dziewczyny były a zamkneły pub specjalnie jarałem co 5 min zeby przychodziły do naszego stolika i wymieniały popiołki :) :tongue4: Adrian, Monika to z towarami mogła wpasc do poprostu :naughty: A tak wogole Adrian to fajnie pomagałes pani otwierac okno w po prostu Jaki dzentelmen z Ciebie :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moj to tak przy 160-170 to i z 15 pewnie łyknie :> no diesel ciagnie fajne ale szkoda ze nie mozna krecic do 6-7 tys obrotow i do odcinki do odcinki :decayed: btw V8 ze stajni vaga nie jada* :naughty: ale dzwiek v8 miazdzy cyce i gniecie wora * zaczerpniete z racingforum
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu wstał rano bo wodki nie było Grzesiu ta blondyna z bliska to wogole szału nie robiła tapety tyle ze rano wstaje i agregatem do tynkow na twarz se nakłada chłopaki a dlaczego te miłe panie z "po prostu" nam zamkneły pub pwnie bały sie ze jak wrocimy najedzeni to bedziemy siedziec do 5 [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 19:09_________________________________________________ Było prze sweeta$nie tylko szkoda ze nie mamy zadnej sweet foci i bysmy ja na nk wstawili :polew: i pozniej bysmy prosili o przesweetasne komcie :polew: :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pewnie daltego ze jest inny Nm ale Kopciuszka nie zakrecisz do 6k obrotow Ja mam czasem wrazanie jak Dieslowcy gadaja o spalaniu ze im to nic nie pali albo niedługo panstwo bedzie im dopłacac ze mało smrodza tylko bez obrazy Panowie co nie Bo tak ostatnio siedziałem z kumplami i co jeden to lepsze wyniki w spalaniu i coraz nizej schodzili jak by tak jeszcze 1 flaszke wypili to by wyszło ze im po 3-4 litry pala te dieselki I takie moje pytakno czy taki AWX lub AVF przy bucie na trasie 150-170 cały czas jest w stanie spalic 5,0-5,5 l na 100 km ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No niestety 1.8T lubi wypic Turbo zyje turbo pije :> [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 22:23_________________________________________________Mnie sie zawsze sasiad pyta ile mi pali to zawsze odpowiadałem ze nieduzo ale dzis nie dawał mi spokoju to jak mu powiedziałem na serio ile pali to myslałem ze biedak zawału dostanie az 2 fajki z tego stresu spalił :gwizdanie: i mowi do mnie " Kurcze ja mysłałem ze moj Golf 2 1.4 mi duzo pali " :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie ceny paliw nie interesuja bo i tak zawsze za 100 tankuje :polew: tak jak w tym kawale
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi tam pali 6 w miescie na 50 km
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na bank 5l na 100 km
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: to tak jak Grzesiu ostatnim razem ale fajnie było w tym bałkańskim zarciu jak powiedziałem Jeb.. Warszawe i koles od razu masz cos do Warszawy :polew: odezwał sie Warszawiak* * koles z oln studiujacy w wa-wce :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Najwazniejsze ze Grzesiu zjadł na ciepło plejskavice
-
Spoty Olsztyńskie
No spoko było Tylko nastpenym razem dzwonimi po takse bo 62 zl spod wys bramy na złota i pod HB to przegiecie pały
-
Spoty Olsztyńskie
załatwiłes?? :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
zaraz bede dzwonił cykorze TY a jak przez telefon bedzie chciała mnie zgwałcic to co mam robic ?? sp***dalac ?? :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
no i luksio i pozniej na bałkanskie zarcie a co z Marianem i Zbyszkiem
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra dziewczyny ustawiamy sie na 18 czy 20 ??? Grzes ogarniesz miejscówki ?? :gwizdanie: