Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Osz TY
-
Spoty Olsztyńskie
Kto ma nr do WCK moze wkoncu nas Maciek zaszczyci swoja obecnośćia
-
Spoty Olsztyńskie
Ze diesel to od razu lepszy
-
Spoty Olsztyńskie
No Grzesiu nie walw c**ja
-
Spoty Olsztyńskie
Zarząd Imprezowy = Karol i ZaleczeQ
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tez bym nie miał bo jak by biegły na mnie to bym zamiast biec to patrzył Żabojady było do przewidzenia ze odpadną Makaroniarze tez nic nie pokazali tylko płakali jak C.Ronaldo :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a teraz cos w przerwie meczu
-
Spoty Olsztyńskie
5 ciastek tyryryryr 5ciastek :>
-
Spoty Olsztyńskie
Bedzie kunsztownie i zacnie
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no ten nasz VIP to znowu sie nie popisał Ani to na spoty fura a ni na spoty piwne Chyba trzeba jakas degradacje zrobic do newbe :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Taa dłubiesz chyba palcem po puszce :beer1: :decayed: :tongue4:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No własnie moga paść ale nie musza Swoja droga to jak zamontuje 6000 to bede musiał tacie wkrecic ze one tak fajnie swieca bo sa nowe :polew: :> :> :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No własnie kumpel mi mowił zebym zobaczył przetwornice czy dadza rade ale podobaja mi sie te 6000 małolat jestem to wspołczynnik lansu tez musi jakis byc :decayed: Ale jak mam dac za zarówki Philipsa po 150 zł szt i pozniej zesraja mi sie przetwornice to troche lipa
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian Adrian na 100 % Firma Firma na 100 % :polew: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac
-
Spoty Olsztyńskie
Jak spie
-
Spoty Olsztyńskie
No jasne ze tak przeciez ja grzeczny chłopak jestem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To jakie polecasz ? No własnie jakie ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Grze$ jest pracownikiem radia Ojca Rydzyka tyle wam powiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo jakos tam mi sie wkreciło te 6000 fajnie wyglada bo 8000 to juz za bardzo niebieskie i boje sie zeby niebiescy dowodu nie pozyczyli
-
Spoty Olsztyńskie
Ja bez standardowo[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 16:08_________________________________________________Grzesiu tez sie pewnie pisze tylko bez flaszek juz
-
Spoty Olsztyńskie
UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :naughty: :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki xenon 4300 mi umiera i chcem sobie kupic 6000 Mozecie polecic jakas firme albo kogos kto sprzedaje dobre zaróweczki ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no tak ALBO GRUBO ALBO WCALE ale tak na serio to ja nie znam sie na tych zarowkach i nie wiem jakiej firmy mam brac ma ktos z was jakies wieksze doswiadczenie ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No i włąsnie wiesz zastanawiam sie bo Tate policja złapie i bedzie płakał mi pozniej ze codziennie policja go łapie :polew: Ogolnie wiem za te HIDy to łapia jak nie ma soczewki, samopoziomowania i sprysków ale ja mam wszystko ori i tylko te zarowki chcem zmienic Wczoraj nawet jak porównywałem swoje 4300 do kumpla 6000 to az takiej duzej roznicy nie ma bo juz 8000 to juz za mocna niebieska poswiata i za to mogą dowod zatrzymac Żarówke to chyba mam d1s tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego
-
Spoty Olsztyńskie
Kurcze nie strasz mnie w sumie moj kumpel ma 6k + samopoziom +spryski i policja nic mu nigdy zrobic nie mogła to już sam nie wiem Bo mi sie wkreciły te 6k fajnie wieczorkiem widac