Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Osz TY
  2. Kto ma nr do WCK moze wkoncu nas Maciek zaszczyci swoja obecnośćia
  3. Ze diesel to od razu lepszy
  4. No Grzesiu nie walw c**ja
  5. Zarząd Imprezowy = Karol i ZaleczeQ
  6. Ja tez bym nie miał bo jak by biegły na mnie to bym zamiast biec to patrzył Żabojady było do przewidzenia ze odpadną Makaroniarze tez nic nie pokazali tylko płakali jak C.Ronaldo :polew:
  7. a teraz cos w przerwie meczu
  8. 5 ciastek tyryryryr 5ciastek :>
  9. Bedzie kunsztownie i zacnie
  10. Nie no ten nasz VIP to znowu sie nie popisał Ani to na spoty fura a ni na spoty piwne Chyba trzeba jakas degradacje zrobic do newbe :polew:
  11. Taa dłubiesz chyba palcem po puszce :beer1: :decayed: :tongue4:
  12. No własnie moga paść ale nie musza Swoja droga to jak zamontuje 6000 to bede musiał tacie wkrecic ze one tak fajnie swieca bo sa nowe :polew: :> :> :>
  13. No własnie kumpel mi mowił zebym zobaczył przetwornice czy dadza rade ale podobaja mi sie te 6000 małolat jestem to wspołczynnik lansu tez musi jakis byc :decayed: Ale jak mam dac za zarówki Philipsa po 150 zł szt i pozniej zesraja mi sie przetwornice to troche lipa
  14. Adrian Adrian na 100 % Firma Firma na 100 % :polew: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac
  15. Jak spie
  16. No jasne ze tak przeciez ja grzeczny chłopak jestem
  17. To jakie polecasz ? No własnie jakie ?? :gwizdanie:
  18. Grze$ jest pracownikiem radia Ojca Rydzyka tyle wam powiem
  19. Bo jakos tam mi sie wkreciło te 6000 fajnie wyglada bo 8000 to juz za bardzo niebieskie i boje sie zeby niebiescy dowodu nie pozyczyli
  20. Ja bez standardowo[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 16:08_________________________________________________Grzesiu tez sie pewnie pisze tylko bez flaszek juz
  21. UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :naughty: :naughty:
  22. Chłopaki xenon 4300 mi umiera i chcem sobie kupic 6000 Mozecie polecic jakas firme albo kogos kto sprzedaje dobre zaróweczki ??
  23. Nie no tak ALBO GRUBO ALBO WCALE ale tak na serio to ja nie znam sie na tych zarowkach i nie wiem jakiej firmy mam brac ma ktos z was jakies wieksze doswiadczenie ?? :gwizdanie:
  24. No i włąsnie wiesz zastanawiam sie bo Tate policja złapie i bedzie płakał mi pozniej ze codziennie policja go łapie :polew: Ogolnie wiem za te HIDy to łapia jak nie ma soczewki, samopoziomowania i sprysków ale ja mam wszystko ori i tylko te zarowki chcem zmienic Wczoraj nawet jak porównywałem swoje 4300 do kumpla 6000 to az takiej duzej roznicy nie ma bo juz 8000 to juz za mocna niebieska poswiata i za to mogą dowod zatrzymac Żarówke to chyba mam d1s tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego
  25. Kurcze nie strasz mnie w sumie moj kumpel ma 6k + samopoziom +spryski i policja nic mu nigdy zrobic nie mogła to już sam nie wiem Bo mi sie wkreciły te 6k fajnie wieczorkiem widac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.