Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
SPOTY RADOMSKIE
Żeby mi to było ostatni raz :bicz: My teraz mamy zlocik 24-25 kwietnia w Kaletce to wpadajcie bedize troche wczesniej niz weekend majowy :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jedziemy :decayed: moge też moge ?? :tongue4: Zapraszamy zapraszamy :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
aaaa i bys dostał od Bryni liścia i bys przegrał flaszke
-
SPOTY RADOMSKIE
Napewno tak nie robisz stawiam flaszke jak tak zrobisz i nie wyrwiesz liścia
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień dobry wstawać szkoda dnia brr ale zimno szyby musiałem skrobać ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Pisanki przewialo podczas swiecenia ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha no o lipa :>
-
SPOTY RADOMSKIE
chory na wory ?? :polew: czy tak na serio
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm lecimy nie $pimy :polew:
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
w takim razie jak ktoś kupuje 1.8T do modzenia i wykłada jakieś 15tysi może się równie dobrze pokusić o 2.6 i wychodzi podobnie Tylko droga w modzeniu 1.8T jest już przetarta a 2.6 z kompresorem niezbyt :> albo zrobic tak jak napisał eMeM => s4
-
SPOTY RADOMSKIE
Takie sprawy to na Pw sie załatwia moim skromnym zdaniem a nie oczerniasz innych Własnie mialem sie zapytac Brynia Ty tez sprzedałas swoja a4 komus z klubu i tez miałąs jakies żale ?? ( moze być na PW zeby nie zasmiecac topicu) A tak wogole MU poszedł wp***u :polew: nauczą sie ze z Niemcami gra sie do końca
-
Spoty Olsztyńskie
Żadna praca nie hanbi
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: no to chlopaki ładnie Cie załatwili
-
Spoty Olsztyńskie
Widziałem dzis jak Karol usprawniał wozonko na Grunwaldzkiej
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
Na mobile.de kiedys był 2.6 z kompresorem i miał 230-240 kucy
-
SPOTY RADOMSKIE
Pucuja sie chłopaki najpierw sie smiali a teraz sie przymilają
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki to TY palisz cieniasy
-
Spoty Olsztyńskie
Siema Adriano bede wieczorkiem tak od 18 juz na chacie Ja juz swoje rameczki mam załozone :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Z radomiakmi zaraz zagadam bedize z 20 stron od zaraz
-
SPOTY RADOMSKIE
czasem to było pytanie do mcm'a. Ciebie o rzeczy oczywiste nie pytam zobaczcie jaki koleś ma avatarek :polew: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/marewel-u2463.html Jaki avatar :polew: Brynia zrob z nimi porzadek
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra to niech sie ujawni na jakiejs fotce
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam pytanko byliście moze w 2007 na zlocie w kaletce ??
-
SPOTY RADOMSKIE
A nie pobijecie mnei i nie wywieziecie do lasu :drunk:
-
SPOTY RADOMSKIE
aaaa no to dobra niech Cie poniesie wir fantazji :> chetnie posłuchamy
-
Spoty Olsztyńskie
No i tak ma byc konkret zima a nie tam jakies -5 i sniegu po kostki