Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Ty no ostatnio poznałem fajna czarna mambe A Ty zapewne to bys chciał min D co
-
Spoty Olsztyńskie
I bedziesz siał popłoch w OLN Grzesiu pasuje na avatar w zastepstwie ?? http://img.celebies.com/img/p/2029/ALETTA011.jpg :>
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no tak nie ma co sie spinać a u Rogala jestescie juz umowieni na konkretny termin ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ale beka z tymi wtryskami poezja dobrze ze nie amsz jakiejs V6 badz V8 bo bys cały rok zbierał te wtryski :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
mysle ze tak czwartek piatek a czemu pytasz ?? A jak tam Twoje wstryski Grzesiu ?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
...pytacie skąd się wziąłem, jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek ... :> na przedmieściu to tak nie za bardzo no i domek tez nie tylko blokowisko Mam nowego avatara na kompie jak cos oto ona : http://img.celebies.com/img/p/2029/ALETTA011.jpg :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Check sie zaplił i albo cos z EVAPEM albo 1sza lambda a no i cos z wezykiem od xenonow bo mi cały płyn spierdolił A tu juz niełdugo kaletka wiec furak musi byc sprawny
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka cześc i czołem
-
Spoty Olsztyńskie
pogadaj z Pawłem może się tego podejmie Tak własnie tak pogadaj z Pawłem :> jak cos to jestem 1szy w kolejce po swietach
-
Spoty Olsztyńskie
Ciii bo sie wyda
-
Spoty Olsztyńskie
Ale od Ciebie czy od tej pani?? Od niej ale ja jestem jej menegerem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ponad wszystko :> :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Cicha woda brzegi rwie :> to chyba ona http://latabernaderael.files.wordpress.com/2007/05/shaylaren.jpg
-
Spoty Olsztyńskie
Dziekuje dziekuje autografy pózniej :>
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda ze to aktorka porno :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
I mocy zawsze wiecej konik gratis :polew: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ja cały czas glodny chodze :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Uno za***ista sprawa tez troche uniaczem jezdziłem a u nas w uno przewozili źrebaka :decayed: link http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,120-kilogramowy-kon-na-tylnym-siedzeniu-Fiata-Uno,wid,10782882,wiadomosc.html
-
Spoty Olsztyńskie
Głodny głodnemu wypomina
-
SPOTY RADOMSKIE
np.: zwiedzanie tylnej kanapy jak ktos miał avanta :polew: A my mielismy cinquecento w polskim gazie i nie było jak zwiedzac tylnich siedzen
-
SPOTY RADOMSKIE
Za 5 zł to za drogie piłem za 3.5 i dostawalismy kubeczek gratis :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
No własnie nie ;( ale podobno manieczki nie sa juz w modzie :>
-
SPOTY RADOMSKIE
no ładna ładna najlepsi sa małolaci w E36 316, 318 lub 320 MPower + podtlenek LPG i manieczki w głośnikach wtedy to jest pełen lans :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem jestem miszcz powrocił ma sie zdrow tylko kacyk jakis meczy Fajne jeansy ma moj avatar :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Mowisz i masz