Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix to TY jestes ten słynny spamer Radomski :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu jak tam pisanki poświecone ??
-
SPOTY RADOMSKIE
ooo to przepraszam :drunk:
-
SPOTY RADOMSKIE
a Ty to kto ?? :mysli: Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :gwizdanie: a flaszka gdzie?? Słyszałem ze masz słaba głowe to wpadłem bez flaszki
-
SPOTY RADOMSKIE
a Ty to kto ?? :mysli: Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam witam widze zdrowo w palnik dajecie też
-
Spoty Olsztyńskie
OOO j**any to widze chyba jakies epickie melo było co ??
-
Spoty Olsztyńskie
Najeb......... sie ze nic nie piszecie ?? :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ZDROWYCH I WESOŁYCH
-
SPOTY RADOMSKIE
Letni powiadacie hmmm... coś mi sie o uszy obilo
-
SPOTY RADOMSKIE
ta laska w avatarku to Twoja panna? karwa twarz jakaś taka znajoma , ta co ją znam jest niezłą nimfomanką Nimfomanka powiadasz ;] to chyba ta sama :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo napić sie trzeba Polak nie wielbłąd pić musi
-
SPOTY RADOMSKIE
To na melnzu to było na melanżu .... :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
JESTES NICZYM KAPITAN BOMBA i rozjebałes kosmos
-
SPOTY RADOMSKIE
Cytrynowka za***ista jest :drunk:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
WESOŁYCH
-
SPOTY RADOMSKIE
Idealne ..... :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Macie za dobrze z Brynia sępy :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych for all from Warmien und Mazuren :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Zdrowych i Wesolutkich
-
SPOTY RADOMSKIE
Smakowicie to wszystko wygląda :slina:
-
Spoty Olsztyńskie
Może być sląskie
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ch*j tylko c*p***a
-
SPOTY RADOMSKIE
Olsztyn to Warmia nie Mazury 4lo widze ze zaprosiłes chlopakow na Olsztynskie spoty i od razu posty spamerskie sie posypały :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
:hi: Widze ze i 4lo sie odnalazł w Radomiu 4lo przeprowadzamy sie do Radomia