Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
weim ze stara dlatego korzystam poki zdrowie dopisuje bo pozniej to wiesz problemy ze stawami, osteoporoza itp itd
-
Spoty Olsztyńskie
zyje
-
Spoty Olsztyńskie
Dzi$ sobota wiec bedzie epickie melo fakt ze zj**.. po robocie i spałem tylko 3 godz dzis ale damy rade poker face i do przodu :polew: :polew: Moj tata zawsze mi mowi ze " młody organizm wszytsko wytrzyma " :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
co tu urwa dzieje miekkie pytongi :gwizdanie:
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
obecny :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
odezwij sie do niego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=2356 Michas akurat z Ostródy jest może cos pomoże :)
-
Spoty Olsztyńskie
Niestety nie bardzo moze Skrzypek cos iecej napisze bo jest z Ostródy a co konkretnie chcesz robic ??
-
PLAC ZABAW OD NIVEA
poszło
-
Spoty Olsztyńskie
i jak było
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Pamietam Cie jak na Dajtkach byłes sprzecik fajnie gra
-
Spoty Olsztyńskie
co sie stało sie ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No to chłopaki zgrywac sie
-
Spoty Olsztyńskie
tak trzymaj Kwiatko
-
Spoty Olsztyńskie
Ja dzis Mareczka spotkałem na skrzyżowaniu :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Spotkałem wczoraj znowu Grubego na mieście Wiem miałem nie jeździć już na miasto ale nie potrafię :wstydliwy: Natury nie oszukam :nose:
-
Spoty Olsztyńskie
mozliwe tez tak miałem rok temu i ojciec sie przestraszył ze cos wycieka a to tylko klima zawsze mozesz podjechac do Pawełka i sie upewnic
-
Spoty Olsztyńskie
juz wczoraj byłem na miescie
-
Spoty Olsztyńskie
a ja nie pije do weekendu
-
Spoty Olsztyńskie
arko jak tam droga do gdanska filip sie pytał ??
-
Spoty Olsztyńskie
a ja bym leciał na ostrode i odbijał na 7ke ta trasa co Adrian podałes to taka turystyczna przez lasy itp itd ale ostatnio jak tam w nocy jechałem i wyebał mi jelen to perdole nie jezdze juz tam wieczorami wole latac 7ka
-
Spoty Olsztyńskie
http://allegro.pl/show_user.php?uid=3086812
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian my kiedys tak robilismy i nic nie zrobili
-
Spoty Olsztyńskie
arko Ci powie na bank [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:35_________________________________________________Mareczku masz moze w swoim lombardzie do opylenia Nokie E52 ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tylko ja widzę żołądkowa to już mi się oranżada z komunii odbija kiedyś się przepiłem żołądkową i od tamtej pory nie ruszam tego trunku za to ostatnio mi się wkręciła woda z Ginem ale najbielszy jest red bull z woda ostatnio wypiłem 6 na imprezie i zanim sie obejrzałem zamykali juz klub :polew: :polew:
-
Spotkane na drodze
:polew: :polew: :polew: