Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. weim ze stara dlatego korzystam poki zdrowie dopisuje bo pozniej to wiesz problemy ze stawami, osteoporoza itp itd
  2. zyje
  3. Dzi$ sobota wiec bedzie epickie melo fakt ze zj**.. po robocie i spałem tylko 3 godz dzis ale damy rade poker face i do przodu :polew: :polew: Moj tata zawsze mi mowi ze " młody organizm wszytsko wytrzyma " :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. co tu urwa dzieje miekkie pytongi :gwizdanie:
  5. odezwij sie do niego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=2356 Michas akurat z Ostródy jest może cos pomoże :)
  6. Niestety nie bardzo moze Skrzypek cos iecej napisze bo jest z Ostródy a co konkretnie chcesz robic ??
  7. poszło
  8. i jak było
  9. Pamietam Cie jak na Dajtkach byłes sprzecik fajnie gra
  10. co sie stało sie ?? :gwizdanie:
  11. No to chłopaki zgrywac sie
  12. tak trzymaj Kwiatko
  13. Ja dzis Mareczka spotkałem na skrzyżowaniu :gwizdanie:
  14. Spotkałem wczoraj znowu Grubego na mieście Wiem miałem nie jeździć już na miasto ale nie potrafię :wstydliwy: Natury nie oszukam :nose:
  15. mozliwe tez tak miałem rok temu i ojciec sie przestraszył ze cos wycieka a to tylko klima zawsze mozesz podjechac do Pawełka i sie upewnic
  16. juz wczoraj byłem na miescie
  17. a ja nie pije do weekendu
  18. arko jak tam droga do gdanska filip sie pytał ??
  19. a ja bym leciał na ostrode i odbijał na 7ke ta trasa co Adrian podałes to taka turystyczna przez lasy itp itd ale ostatnio jak tam w nocy jechałem i wyebał mi jelen to perdole nie jezdze juz tam wieczorami wole latac 7ka
  20. http://allegro.pl/show_user.php?uid=3086812
  21. Adrian my kiedys tak robilismy i nic nie zrobili
  22. arko Ci powie na bank [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:35_________________________________________________Mareczku masz moze w swoim lombardzie do opylenia Nokie E52 ??
  23. Ja tylko ja widzę żołądkowa to już mi się oranżada z komunii odbija kiedyś się przepiłem żołądkową i od tamtej pory nie ruszam tego trunku za to ostatnio mi się wkręciła woda z Ginem ale najbielszy jest red bull z woda ostatnio wypiłem 6 na imprezie i zanim sie obejrzałem zamykali juz klub :polew: :polew:
  24. :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.