Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Muzyka w naszych autkach
Dirty Impact vs Royal XTC - Tom's Diner (DJs From Mars Club Remix) Where's your YEAH YEAH YEAH YEAHS LAidback Luke Bootleg
-
Spoty Olsztyńskie
ja odpoczywam
-
Spoty Olsztyńskie
siema pokemony
-
Spoty Olsztyńskie
ale mięczak
-
Spoty Olsztyńskie
wyszedłem na 1 piwo i tak to sie własnie skonczyło Hasło przewodnie imprezy UWAGA NAKURWIAM BEZ POPITY btw Gruby widziany w ogrodku NOVO
-
Spoty Olsztyńskie
R8 w bieli bym przytulił
-
Spoty Olsztyńskie
dzien dobry Nie spimy lecimyyyyyyyyy :gwizdanie: :gwizdanie: Fiesta :thumbup: WELCOME TO ST. TROPEZ
-
Spoty Olsztyńskie
Moze byc tylko nie przychodzic w koszulkach HWDP tylko kurcze ja pracuje w srode do 21
-
Spoty Olsztyńskie
TAK TAK JEBAC STARE BABY W OSRANYCH GACIACH ZA GRUBE PIENIADZE :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ale powiem ci ze warto było
-
Spoty Olsztyńskie
łooo kurna balszka ale mnie smali rura jak dzika po zołedziach
-
Muzyka w naszych autkach
Jennifer Lopez ft Alex Gaudino - Calabria On The Dancefloor (Djs From Mars Bootleg Remix)[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:40_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
Moze faktycznie ma jakiegos bota i zmienne ip
-
Spoty Olsztyńskie
elastycznosc ma za***ista diesel
-
Spoty Olsztyńskie
HEHEHE http://imageshack.us/photo/my-images/820/wykres18t1600x1200.jpg/ 350 Nm u kumpla w Cuprze tyle co ma 1.9TDI (130) tez po sofcie i teraz pytanie jaka robote te Nm robia w benzie a jaka w dieslu [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________ ja pier... dzwiek urywa suty :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: ale coś w tym jest niby w uj niuta czuć ze wciska w fotel a prędkościomierz stoi benzyna i 500 Nm to gniecie wora, miażdży cyce urywa suty :gwizdanie: btw Adrian mam jakies przeczucie ze zaraz odezwa sie dieslowcy
-
Spoty Olsztyńskie
a tyle razy mowiłem Ci nie krec tego diesla do 7 tys Przecież to wysokoobrotowy nowoczesny diesel :polew: no na bank masz taki silnik jak taki typek co ostatnio mi wkrecał ze jego 330d kreci sie do 7k obrotow :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a tyle razy mowiłem Ci nie krec tego diesla do 7 tys
-
Spoty Olsztyńskie
Zagłosowałem btw fajna blondyneczka
-
Spoty Olsztyńskie
Marku udostepnij garaz ZROBIMY GARAGE PARTY
-
Spoty Olsztyńskie
a jak wkoncu blokersi dobra Marek nie to zebysmy sie wpraszali ale garaz masz fajny moze tam łykniemy jakies piwko
-
Spoty Olsztyńskie
wstawać nie ma opierdzielania się
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez bym wolal 1szego lipca bo po tym weekendzie to narazie mam dosyc alko
-
Spoty Olsztyńskie
tylko cygara wasate
-
Spoty Olsztyńskie
bo Adrian sobie popije i zapali :polew: