Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Dzieki dzieki autografy pozniej :kox:
  2. LEKKA EDYCJA ZDJEC A ILE RADOCHY
  3. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 00:10_________________________________________________
  4. co tu sie dzieje ??
  5. ale urwal co :gwizdanie:
  6. :polew: :polew: słit focia[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:24_________________________________________________
  7. se sikam Tak to ja wstydliwy i niesmiały Micha$
  8. nie wiesz nie ma co rogrzebywac przeszłosci popatrzmy zatem w przyszłosc wejdz sobie w fotki ze zlotu w Kaletce z zeszłego roku i bedziesz wiedział kto jest kim i jaka ma faciate http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130669.0
  9. Czesc Grzegorz
  10. ja tez ide pimpowac bajsepsa ale jak przyjebie dabel blasta i wypije amino dżust to bedzie ogien w szopie
  11. Na spotach nie na spotach piwnych czasem tu masz kontakt do niego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0
  12. No to jak nadejdzie czas :gwizdanie: to mamy magika takiego jednego ktory robi rzeczy niemozliwe od reki a na cuda trzeba troche poczekac [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________btw a nie chcesz jechac na Zlot w Kaletce ?? albo na spot piwny w sobote
  13. a gdzie serwisujesz autko ??
  14. Nie daj sie Arko tym starym wyżeraczom ja tez za kazdym razem jade na wyważanie A gadzety masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0
  15. ja tez na poczatku kwietnia :)
  16. no my w tym roku nie mamy naszego konia pociagowego ktory w tamntym roku sam prawie ciagał line ale do maja jeszcze 1,5 miecha to nie ma opierdalania sie i trzeba pimpowac bajsepsa
  17. a u nas juz słoneczko i błekitne niebo
  18. kurcze wczoraj tak cieplutko a dzis tylko 7 stopni
  19. Dawaj foty wnetrza Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.