Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Ty chyba mam sql w weekendos takze na spota nie podjade ;( zdzwonimy sie jeszcze bejbe :polew:
  2. no niestety nie bo na 20 jestem ustawiony na bro i pewnie bede ok 23
  3. yyy nie da rady dzis poniewaz Micha$ idzie na piwko i nie wiedomo kiedy wroci :)no chyba ze sie wyrobisz do 19:50 albo zostawie rodzicom i powiem ze przyjezdie taki łysy po kalendarz
  4. w sumie to ja troche znam córe palmy chyba trzeba bedzie przysłodzic troche
  5. to i tak macie lepiej niz my u Palmowskiego bo u nas to zapomnij o jakichkolwiek znizkach
  6. Pirelki sa troche głosniejsze niz te micheliny
  7. Adrian kalendarz do odbioru :cool1: Prawie jak Kaletka
  8. Karolina ten klub u nas zamkneli dobre 8-10 lat temu ale jak sie było małolatem i pierwsze imrprezy były tam bo wszytskich wpuszczali ale wspomnienia zostaja gdzie 80% ludzi na chemicznym dopalaczu Teraz juz chyba prawie nigdzie nie graja takiej wixiarskiej muzyki Teraz juz sie moj gust muzyczny zmienił i tylko house, electro, minimale no i trance [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 11:35_________________________________________________ Mariusz na SPOT do Olsztyna a na ZLOT zapraszamy najprawdopodobniej w maju do Kaletki
  9. i było palenie gumy ?? [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 00:29_________________________________________________ADRIAN zobacz co znalazłem :naughty: :naughty:
  10. Patryczku ja pije zdrowko Twojej córy
  11. A co mam siedziec z flaszka i pic z kielichow sam w sumie to bym mogł usiadłbym przed lustem wkoncu lubie pic z kims inteligentnym :)
  12. A ja driniacza sacze
  13. TY Tatusiek bo zaraz sie buły posypia jak To Adrian mowi
  14. Widze sie podjarałes jak Arab na kurs pilotazu albo jak szczerbaty na suchary
  15. chyba w sobie A co miałem niby pisac odpowiadac sobie samemu na posta
  16. Adrianie z tego wszytskiego zapomniałes dodac ze jak sie wkurwisz to posypia sie BUŁY
  17. http://www.youtube.com/watch?v=cq27khNSrfk&feature=player_embedded#at=17
  18. bo Jarko wysyłał turami jak bys sledził watek to bys wiedział i zoabcz ze jeszcze troche ludzi tez nie dostało tych kalendarzy za pozno sie sie zgadalismy moglismy po wigilii juz przelew robic
  19. no to fakt teraz czuje sie staro w novo to jzu nie to co kiedys dlatego smigam do Chili jak by nia ptrzył to olsztyn pod wzgledem muzycznym jebie komuna a przez to ze mamy UWM i pozjezdza sie sledziownia i kurpie i oni tylko Eski słuchaja nie raz gadalem z djami i sie smieja ze kawałek ktory ma przykładkowo kawałek Pryda - pjanoo zanim wjechał na Eske miał dobre 1,5 roku :> a jak np w novo go puszczali to ludzie spierdalali z parkietu a czemu bo nei znali bitu pozniej kawałek wszedł do ESki iii ujjjjj wielki hicior gwiazy, princeski i klubowe divy pjały i miały kisiel w gaciach jak to leciało smutne ale prawdziwe dlatego trzeba sie przystosowac do tego co jest
  20. ja nawet po najebaku nie wejde na pakiet i nie przybaluje przy Disco polo noł faking łej juz przetestowane
  21. Damian akurat nam chodzilo o bawienie sie przy tej muzyce a tekst to swoja droga znam pare jakis tam czesci i to wszytsko
  22. yyy nie wiem nie pamietam zebym bywal na domowkach gdzie rozkrecałao sie przy disco polo czasem ktos poscił ale ja sie przy tym nie bawie a tak wogole to nigdy nie przepadałem za domowkami zawsze preferowałem kluby no i co za tym idzie inna muzyke pamietam czasy come ina :)pozniej była strefa 51 gdzie dzisiejsza restauracja siux pozniej flesz gdzie dzisiejsze novo i czasmi impuls jak miałem 15 lat 1szy raz byłem w come inie i mi sie kluby spodobały i tak mam do dzis
  23. ja to wrzucałem miazga miazga:P ten kawałek to juz był z 5 razy wrzucany ale tak jak napisał kubson " muzyka w naszych autach " takze bedzie sie powtarzac :gwizdanie:
  24. [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:45_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.