Treść opublikowana przez dmdash
-
A3 8L by DASH
no to cóż, skreślam przed ostatnią rzecz ze swoich planów co do auta, dziś przyjechał ori xenon Hella z pomalowanymi środkami w czerń, pozostało obszyć elementy środka - czyli boczki, ręczny i klapkę podłokietnika a później to już kosmetyka i pierdółki pozdro
-
Orange A3 by fredi.master
Ten kolorek na żywo miażdży Pozdro Fredi
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Jakub chyba czas odkupic to a3
-
A3 8L by DASH
Leży świetnie, zwlaszcza na 9J
- A3 8L by DASH
-
A3 8L by DASH
Mowa o przodzie, gwint mts, moze to kwestia naciagu opon, w kazdym razie za wysoko stoi. Te fotki tylu to nie jest max
-
A3 8L by DASH
Wydaje mi sie ze nie obejdzie sie bez wymiany stabilizatora a co do progow i przejazdow, bede ich unikal na szczescie mam drugie auto, a a3 moge sobie modzic
-
A3 8L by DASH
nawet sie nie chce denerwować w każdym razie tak na dystansie 20mm wygląda tył, z delikatnie skreconym gwintem: a tak wygląda przód na 35mm i gwint skrecony na max: Chce wyjechać na konkrecie na wiosnę więc helpery out przód, z tyłu regulacja out, stabilizator od S i krecimy w dół
-
A3 8L by DASH
arre poprzedni właściciel zamieszał coś z bebnami i rantami, z przodu jest dysans 35mm, z tyłu jescze nie wiem, mam 20mm bede dobierał jak przyjdzie wiosna. ET jest blizej nie znane, bo to z bębna nijak sie ma do rzeczywistości.
-
A3 8L by DASH
O swapie raczej nie ma mowy
-
A3 8L by DASH
co nie? mogę zarzucić fotę jak potrzeba
-
A3 8L by DASH
Felgi zostają, bardzo mi się podoba ten wzór, miałem obawy co do ewentualnego spasu, bo po zakupie okazalo się, że może być różnie, ale chyba wszystko idzie w dobrą stronę
-
A3 8L by DASH
Witam, Mam na imię Mariusz, jestem z Radomia i jestem od 4,5 roku szczęśliwym posiadaczem AUDI A3. Zacznijmy od tego, że moja A3 miała 3 wizualne odsłony, pod maską drzemie wolnossący silnik 125 KM, który nie jedzie, pali jak smok i modyfikacji mechanicznych na nim się nie da zrobić. Ale skoro nie jedzie, to niech chociaż wygląda. Z grubsza dokonane mody przeze mnie przez czas uzytkowania opiszę poniżej: No to zaczynamy: Model: Audi A3 8L rocznik 1998 Silnik: 125KM AGN Modyfikacje mechaniczne silnika: Brak Fabryczne wyposażenie: -system BOSE (radio Concert, 6 głośników, wzmacniacz, dwudrożny subwoofer, zmieniarka 5cd) -podgrzewane fotele z regulacją lędźwiową welur -ABS/EDS -Klimatronic Zawieszenie: -seria (było) -EIBACH PRO KIT (było) -H&R KIT (było) -Zawieszenie gwintowane MTS (jest) Koło: -17” sline ET42,5 7,5J z oponą 225/45 (było) -18” sline ET33 8J z oponą 225/40 (było) -18” RH ZW3 8,5J przód i 9J tył, rotor pomalowany na biało, do kompletu opony 215/35 + dystanse zmienające rozstaw 5x112 na 5x100 Nadwozie: -zderzak przód: zderzak przedlift przód (było) zderzak polift przód – dokładka z halogenami, grill, zaślepki sprysków (było) zderzak S3 (ramka grilla pomalowana w piano black, tak samo blenda na kratki) -zderzak tył: zderzak przedlift (był) zderzak S3 z blendą pomalowaną w piano black -duże prawe lusterko -lampy poliftowe z pomalowanymi środkami w czerń -lampy tył polift (w obecnej chwili przyciemnione folią 3M) -białe kierunki (także przyciemnione folią 3M) -wycieraczka tył VW GOLF 5 -lotka S3 -kolor fabryczny LZ5L (granatowy metalik) – tu największa zmiana – auto oklejone folią ORACAL w biały połysk + dach, lotka, listwy na drzwiach, lusterka ORACAL czarny połysk -końcówki wydechu ORI S3 Wnętrze: -kierownica czteroramienna (było) -kierownica trójramienna (było) -kierownica trójramienna zmodyfikowana (ścięty dół, obszyta skórą gładką + perforowaną z szyciem białą nicią, wymodelowany chwyt na kciucki) -pełny komputer FIS -gałka s-line w skórze perforowanej z przeszyciem ala RS3 białą nicią -Recaro czarne z pełną elektryką, regulacją odcinka lędźwiowego i podgrzewaniem Plany: -AUX w konsoli przód -xenon lift -Obszycie boczków skórą oraz klapki podłokietnika Kilka zdjęć: Pozdrawiam!
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla własciciela niebieskiego avanta b5 na avusach, z wlepą polish works i rejestracją WGM widzianą w Radomiu przy ul. Gazowej. Aż miło oglądać takie fury
-
B6 by Armi - sesja s.25
Fiu fiu Armi fajna fura i fajne plany
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
DudsA4 witam Ja wyczaiłem ogłoszenie, brat zakupił
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A4 w dobrych rękach, nie martwcie się
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ktos z Was ma pomalowane auto plastidipem? Chcialbym opinie o trwalosci etc Wysłane z Galaxy Note przez Tapatalk 2
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
swietna seria, nie moge sie doczekac efektu finalnego
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
te lampy po lifcie odmladzaja auto znacznie, bardzo mi sie to podoba świetna furka, mi osobiscie tylko co nigdy sie nie podobalo we wnetrzu aut (nie mowie o twoim) to to drewienko Ale razem z ta felgą efekt byłby nieziemski
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Hehe no wiem:) szkoda mi silnika i skrzyni biegów bo są zdrowiutkie. Też się cieszę że nic mi nie jest.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
wyceniony jest na 13.500 zl wiec z tego co sie orientuje to tyle to jest wartosc samochodu. Wiec dodatkowo wyliczaja cene wraku, powiedzmy 3000 zl. Wiec od 13.500 odliczamy 3000 zl i mamy 10500 do łapy, a wrak to juz mozna sobie sprzedac nawet za wiecej. Z tym ze ciekawe na ile wyliczą wrak, znajomi po wypadkach mowili ze to 80% sie dostaje... jak to bedzie, to opowiem w przyszlym tygodniu.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
raczej 13,500-5000 :/
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Dostałem orzeczenie o szkodzie całkowitej. Wartość wyliczona to 13.500zł.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
dzisiaj do mnie dociera co straciłem![br] [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________foto z lawety