Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Witaj...z tego co czytałem ostatnio to też obniżysz swoje Beeee 7 hmmm czytasz dobrze ale zanim ja obniżę te b7 to ty już będziesz dostojnym staruszkiem takie mam podejście do rezania na razie muszę opanować swapa pompy oleju sam więc wyzwanie jest jak co to dzwoń po poradę do ASO Ja nawet w swoim sam oleju nie wymieniam będę pamiętał jak mi coś nie pójdzie nie tak
  4. Witaj...z tego co czytałem ostatnio to też obniżysz swoje Beeee 7 hmmm czytasz dobrze ale zanim ja obniżę te b7 to ty już będziesz dostojnym staruszkiem takie mam podejście do rezania na razie muszę opanować swapa pompy oleju sam więc wyzwanie jest
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. dzień dobry rezacze
  7. siemanko Maniek sorry ale nie dojechałem dopiero do chaty wszedłem musimy się jakoś zgadać na mieście z tą zmieniarką
  8. nie, dzisiaj nie kurde, ta zmieniara narobi kilometrów to jak ktoś od was będzie to mu ją dam ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- nie, dzisiaj nie kurde, ta zmieniara narobi kilometrów to jak ktoś od was będzie to mu ją dam Diman ma przesyłkę dla ciebie Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki!!! odwdzięcze się jakoś Diman, planujesz w piątek wpaść na Gliwice? jeszcze nie wiem czy się wyrobie chociaż może dam radę
  9. też cie widziałem nawet kiwnąłem ale na tych schodach mnie nie widziałeś
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u mnie też już fajrant ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podziękowania dla Maxa za przygotowanie pysznych kiełbasek
  12. Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać https://lh6.googleusercontent.com/-FQz2eZlIUTw/UZp5I114ajI/AAAAAAAAA70/FVBcApEZ3hQ/s640/WP_000306.jpg a cóż to za koza normalnie jak bym na moje patrzał
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :kox:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Stasiu będziesz jutro ?? bo bym odebrał zgubę
  15. no nie ma zabijają ale są osoby które pomagają to przeboleć
  16. to trzeba poprawić i jutro NŻ no powiem ci że przeszła taka myśl ale cza coś zarobić na te drogie części z ASO
  17. i po grillu trochę bańka a jutro do roboty
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.