Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. ja wezmę furę dla dzieciaków to się trochę pobawią i nie trzeba za nim łazić jest na pilota a i starzy będę mieli trochę frajdy więc mobilizujemy się na piątek oczywiście jak tylko będzie pogoda bo lipa ma być
  2. ciekawe ile trzeba poczekać co by mi tak dzieciak dowalił
  3. Bulik padre nie miałbyś czasu i ochoty na grilla w piątek taki rodzinny spot tej twojej facjaty już nie widziałem kupę czasu
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ? Kurde nie dam rady mam rozgrzebane auto od ojca miałem go poskładać wczoraj ale głąby się pomylili z uszczelkami i składać będę dopiero jutro do bólu więc raczej nie dam rady podjechać trochę szkoda bo majówka umyka no ale trudno są sprawy ważne i ważniejsze siła wyższa może byście wpadli w piątek na Arenę do Gliwic tam jest dużo miejsca do brykania na parkingu a auta nie będą jeździć bo sklep zamknięty mogę zabrać samochodzik dla maluchów to by sobie tam pojeździli oczywiście jak padać nie będzie co wy na to?? no i grilla można zorganizować bo miejsca i ekipę również co do piątku, jest spora szansa no to może coś grubszego zorganizujemy ludzie myślę, że będą mieli trochę czasu na spotkanie się i grillowanie no i co najważniejsze jest dużo miejsca bo sklep będzie zamknięty więc wymarzona sytuacja dla posiadających dzieci oczywiście te młodsze :kox:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ? Kurde nie dam rady mam rozgrzebane auto od ojca miałem go poskładać wczoraj ale głąby się pomylili z uszczelkami i składać będę dopiero jutro do bólu więc raczej nie dam rady podjechać trochę szkoda bo majówka umyka no ale trudno są sprawy ważne i ważniejsze siła wyższa może byście wpadli w piątek na Arenę do Gliwic tam jest dużo miejsca do brykania na parkingu a auta nie będą jeździć bo sklep zamknięty mogę zabrać samochodzik dla maluchów to by sobie tam pojeździli oczywiście jak padać nie będzie co wy na to?? no i grilla można zorganizować bo miejsca i ekipę również
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aloha grillowicze
  7. siemanko żarcie na grilla zakupione a tu chyba będzie lipa
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. kiedyś już tam lądował na Pyrzowicach jak pamiętam przyleciał z helikopterami
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wstaw silnik z kosiarki...może się nie kapnie:naughty: he kapnie się bo mi pomagał dzisiaj i będzie widział, że ten nowy jakiś mniejszy
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde a ja niestety nie mogę podjechać szlak by to trafił furę ojca rozgrzebałem i jutro montaż bo musi być wyszykowana na długi weekend a tam w komorze silnika nic nie ma
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. kolejna głęboka myśl Tu akurat musze mu przyznac rację
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie wiem skąd w nich tyle niechęci Dokładnie
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ci znowu jadą po świerzakach
  18. Egon dzisiaj popołudniową porą na Witosa pogadane fajnie zaczęło to autko wyglądać na tych felach i bez naklejek ale koza straszna
  19. A co z dokładkami? weź je pomaluj bo inaczej będzie kupa dokladki olewam na razie chyba ze spróbuje swoich sil jakims sprejem wpadnij do mnie ja mam czarny mat w piwnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.