Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale dzisiaj masakra była w robocie zjarało mnie na kebab k**wa 37,5 stopnia w cieniu było a u mnie cienia nie ma masakra
  4. My właśnie otwieramy wino ja idę zaraz spać nie mam siły już na nic My spaliśmy 2h po obiedzie bo normalnie zasypiałem na stojąco:kwasny: he my też Wiktor spał a my z nim
  5. My właśnie otwieramy wino ja idę zaraz spać nie mam siły już na nic
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema
  7. aloha znowu na bani poprawka z bracikiem i znowu gro:kox:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A więc do tych co chcą imprezować dzisiaj my czyli Kasia i Diman, Ania i Pucek moi znajomi i ich koleżanka Gregor dojedzie bez pośrednio do klubu pijemy u mnie jak ktoś jeszcze chętny to zapraszam do nas potem śmigamy do Katowic zarzucić jakiś klub jeszcze nie wiadomo jaki ale to się wykombinuje na miejscu. Widziałem, że Oko chętny jakoś się musimy zgadać na komórce odezwę się do ciebie chyba, że masz ochotę podjechać do mnie to zapraszam ale musisz jakoś się potem do kato dostać Miszka do ciebie też zadzwonię chyba że wpadniesz ale tak samo potem na kato się musisz dostać zaczynamy u mnie o 19 potem kato
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano przed robotą
  10. Nie sr** ogniem, przecież dzwoniłeś Nie mówię o Tobie, Czesterze i Tomku tylko o reszcie czyli o mnie - goń się leszczu w sobotnią przed imprezową szychtą
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szczerze jebie mnie to, jak będzie cyna idę ale nie będę sztucznie nakręcał tematu....widać nikt nie czuje takiej potrzeby ja jutro z rana jadę na kole na Krk do brata i wieczór ma wolny no to pijem jutro choćby w parku ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- no więc pewni są Pucek z Anią Diman z Kaśką znajomi Dimana i ich koleżanka Gregor dojedzie do klubu Krolu ale nic pewnego Miszka Ktoś jeszcze chętny ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- dobra zastanówcie się jutro tu zajrzę i najwyżej się dogadamy mój nr znacie więc dzwonić a teraz idę odespać ta jutrzejszą imprezę
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano i co z jutrzejszym imprezowaniem bo nikt tu nie pisze w tym temacie ja jak już mówiłem śmigam nie wiem czy Krolu i Pucek z Anią, którzy się pisali dalej są chętni bo się nie odzywali ale spróbuje to jutro ustalić a co z resztą z Gregorem gadałem przed chwilą i on by do nas dojechał już konkretnie na jakąś imprezę po swojej rodzinnej imprezie pisać konkretu kto ma ochotę
  13. no i miałem być a wyszło jak zawsze może zimą będzie więcej czasu
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to chyba Ci twoi kolesie mnie wyprzedzali jak pomykałem na A4 do chaty, chyba z 250 km/h mieli lekko
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podziękowania za miłe przyjęcie i grilla P.S. Stasiu smacznego
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Gadałem z nim przed chwilką i mówił, że wpada z rodzinką
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no my się również z Kaśką i Wiktorem pojawimy A co do baletow to ja już ustawiłem kumpla z kobitą na sobotę więc my będziemy na pewno na jakiejś imprezce myślę, że to jakaś pomarańcza albo coś w tym stylu i do Krola jutro zadzwonię to pewnie się wybiorą z Darią, gadałem również z Moniką od Bulczasa mówiła że też się chętnie wybiorą więc fekfencja może byc spoko zadzwonię jeszcze do Pucka i do Gregora może się wybiorą jak za dobrych czasów
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja na rano więc spadam w kimę dobrze, że wygrali graty POLACY
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pyrsk lech shandy tak z braku laku, czy Ci ta oranżada smakuje ? czasami można dziabnąć
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pyrsk lech shandy
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no niestety pierwszy przegrany ale damy radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.