Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Plecki nie wytrzymały? Czy będziesz coś rezał? no niestety kręgosłup odmówił posłuszeństwa
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:siemano niestety na L4 jednak mnie nie ominęło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:no i L4 niestety stało się faktem
-
Spoty Katowice i okolice
kradnie Jak kradzione, to nie chce .... i dobrze bo by cie posadzili jeszcze za paserstwo ---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ---------- dobra spadam do wyra narka
-
Spoty Katowice i okolice
a nic tylko z ciebie się lejemy a co nie możemy ---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ---------- dojebany :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kradnie i gwalci ---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- Mario plytki przekazane Akjamowi no Mario
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no to i ja się melduje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oni w Jaworzu mają inną strefę klimatyczną Coś jak u nas Knurów Siema tak w ogóle a chcesz skopa młodzieńcze :hi:witka- Spoty Katowice i okolice
ja tam polewam z Wiktorem kogo się da na drugi rok muszę zainwestować w porządną sikawkę dla niego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już byś mógł pomyśleć o własnym lokum - miejsce fajne, cena ok, i zrobione - a dopłata rodzina na swoim kończy się w grudniu on nie ma rodziny chyba, że ciebie zaprosi siemacie w lany poniedziałek my z Wiktorem zaczynamy polewać panienki i panny :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
0,7 to nie bo wszyscy autami ale nikt jeszcze jednego pifka nie odmówił ... chyba że Ci nie zależy żeby byc lubianym to nic nie przywoź ....:polew::polew: ściul- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tam prawie zawsze się coś dzieje- Tacierzyństwo
Pierwsze kroki do Euro poczynione jeszcze koszulka i idziemy na mistrzostwa :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze że nie widziałem tego nigdy na żywo :polew::polew: To tylko Miszka widzial ... :polew::polew: curvus wczoraj na katowickich ,dziś na śląskich panoszą się te geje po wątkach masakra- Spoty Katowice i okolice
3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność... najlepiej BEX i to jeszcze w Q No jasne macie racje ... ale tego nie da się na szybko w świeta kupić ... e tam nagrane mieli- Spoty Katowice i okolice
3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność... najlepiej BEX i to jeszcze w Q- [ALL B7] Tempomat przestał działać po wymianie czujnika
ja miałem podobny problem zaczęło się zepsutym czujnikiem światła stopu- światła świeciły się non stop, wymieniłem czujnik i hulało, ale po wymianie czujnika przestał działać tempomat, okazało się, że przy okazji wysiadł też czujnik sprzęgła zbieg okoliczności wymieniłem czujnik i do dzisiaj wszystko działa a to będzie już ze 2 lata- Spoty Katowice i okolice
a skąd taki poryty pomysł, żeby w święta wielkanocne jechać po auto ? Mieliście coś ustawione, zaklepane, czy na ślepo ?? pewnie nie lubi spędzać czasu z narzeczoną w domu na święta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ide oficjalnie święcić do kościoła na 15 ... a po kosciele teście ida na cmentarz to moja mi poświeci juz tak mniej oficjalnie ... :polew::polew:- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano w tą świąteczną sobotę - zapiernicz gorszy jak w robocie :kwasny:jajka się święcą więc luzik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano masz fajne te twoje wozidło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie gadaj tyle tylko na film patrz - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81